Reiki vermek için niyet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baysal01

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Reiki 1. seviye için uyumlandım. 21 günlük çalışmayı başladım. Ancak çalışma sırasında enerji akışı hissedemiyorum bu normalmidir ?

2. sorum ise çalışmaya başlarken söylememiz gereken niyet nasıl olmalı

Mithra

Kayıtlı Üye
Bende başta hissetmiyordum baya zaman sonra şans eseri köpeğe sevmeye başladım elim de o an itfayeci hortumundan çıkan tazyikli su gibi enerji akmaya başladı.Başlar da hissetmeyebilirsiniz normaldir enerjiye alışmanız zaman alabilir.Masterler genelde kitapçık verir orda yapmanız gerekenler yazar, ben niyet ederken (Anne ismi) doğma (Kendi isminiz) şifa enerjisi gönderiyorum 3 defa sesli söylerim ardından, (Kendi ismimiz) gelen şifa enerjisini kabul ediyorum derim.Forum da evrensel enerjiler bölümü baya dolgun bir göz atın derim hem kafanızda ki birçok soru işareti hallolur.

baysal01

Kayıtlı Üye
Merhaba yanıt için çok teşekkür ederim. 21 günlük çalışmam epey aksadı. Finallerden dolayı calısma yapamadım ve bir hafta daha yapamayacağım. Tekrar başladığım zaman yeniden uyumlanmam gerekir mi ? Yoksa bir kere uyumlanmak ömür boyu yeterli olurmu

brotherhood

Kayıtlı Üye
Hayır uyumlamayı bir kez almanız yeterlidir 21 gün çalışması olmazsa olmaz bir şart değildir kendinize yine günlük hayatta reikiyi uygulayın fırsat bulunca çalışmayıda yaparsınız :)

demirabey

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben de Reiki eğitimi almak istiyorum. Kimden nasıl alabilirim, uzaktan eğitim tercihim.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben de Reiki eğitimi almak istiyorum. Kimden nasıl alabilirim, uzaktan eğitim tercihim.
Usui Reikiye uzaktan uyumlanma tavsiye edilmiyor, çünkü üstad ve öğrenci arasında çok farklı bir bağ kuruluyor deneyimlerseniz sizde fark edeceksiniz ve piyasada çok fazla sizi uzaktan uyumlayabileceğini söyleyen master bulacaksınız ancak benim mantığıma yatmıyor bu durum çünkü sizi hayatında hiç görmemiş veya aranızda hiçbir etkileşim,iletişim olmayan bir insandan ne derece sağlıklı uyumlama alabilirim diye ,ancak size kalmış karar

demirabey

Kayıtlı Üye
Uzaktan şifa gonderebiliyorsa uyumlama da yapabilir diye düşünüyorum yanılıyor da olabilirim tabi kendi görüşüm

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Bana yardım edebilir misiniz bu konuda ? Ben çok kötü günler yaşıyorum.Ilaçlara cevap vermiyorum.Reiki bana şifasi olur mu ? Yaşama sevincimi tamamen kaybettim.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Bana yardım edebilir misiniz bu konuda ? Ben çok kötü günler yaşıyorum.Ilaçlara cevap vermiyorum.Reiki bana şifasi olur mu ? Yaşama sevincimi tamamen kaybettim.
Üye olarak istesekte bireysel olarak yardım edemiyoruz size güvenliğiniz gerekçesiyle ancak sayın Origanum her perşembe şifa çalışması yapıyor detaylar için arama kutusuna şifa çalışması yazarsanız isminizi nasıl kaydettireceğinizi öğrenebilirsiniz :)

baysal01

Kayıtlı Üye

Her perşembde şifa çalışması var ona katılmanızı tavsiye ederim. Kişinin en yüksek hayrı için çalışır diye biliyorum enerji. İnşallah şifa bulursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...