Kalp Gözümü Açmak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dolunays

Moderator
Kalp Gözüyle İlgili Çok Şey Araştırdım Buldum.Korkularımı Artık Yendim.Zikirler Olsun Dualar Olsun Çok Şey Budum.Kalp Gözümün Açılması İçin En Etkili Dua Yada Bir Zikir Daha Varmıdır ?

asterix

Kayıtlı Üye
Kalp gözünü niçin açmak istiyorsun en temel amacın nedir.?

Dolunays

Moderator
Allaha Ulaşmak.Hayırlı Bir Kul Olamak.Seviyemi Yükseltmek

demirabey

Kayıtlı Üye
Takip

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Nafile namazlarını kılarsan iyi gelir kalbine

asterix

Kayıtlı Üye
Kalp gözünü açmak tek başına bir amaç olamaz o bir yan ürün olarak gelirse gelir o kadarda önemli değil ,asıl amaç "Allaha Ulaşmak.Hayırlı Bir Kul Olamak.Seviyemi Yükseltmek" demişsin bunun peşinde çalışmak lazım.

baba44

Kayıtlı Üye
Kur an ı kerim her şeye şifadır değil mi ? O halde bolca Kur an okuyun ve Hz. Yakub gibi güzel bir sabırla Allah ' tan yardım dileyin .Ben imyaklaşık 2 yıl önce senin gibi bir hedefim vardı bayağı yol aldım hala daha o hedefim var ve bir ömür sürecek . Ben de kalp gözünü bir ölçüt koydum kendime. Ve o kadar çok şey denedim ki ve en faydalı olarak Kaf süresindeki ayeti suya üflüyordum ve onu içiyordum.Bu vesileyle bayaği bir ilerleme kaydettim .Mesela ampulün sesi elektronik cihazların sesi ... Gibi şeyler duymaya başladım daha uzakları görmeye basladim ama bana yetmedi.ben cin gormeliyim dedim. Ve en güzel bulduğum şey şu ana kadarki en etkili yöntem olarak gördüğüm şey ilk başta yazdıgımdı. Sabırla yardımı beklemek. İki rekat hacet namazı kıldım ve yattım fazla detay vermeyeceğim ama son bir kez de olsa bana soruldu bir şey sordu daha doğrusu hala cin görmek istiyor musun? Bu beklediğim şeydi.onca zaman sonra tabiki
dedim ama eğer müslüman ise yoksa hiç görmesem daha iyidir. Tamam o halde bu gece göreceksin dedi o ses tabi ben şükretmekten bihal oldum. Sonra o gece ve birkaç gece daha gördüm. Ve şu an çok fazla bir huzur var her şeyi Allah'tan diliyorum ve bunun mutluluğu bana yetiyor .size tavsiyem sadece rabbinizden dilemeniz .namaz ve sabırla tıpkı Allah'ın istediği gibi.

baba44

Kayıtlı Üye
Not olarak imla ve kelime hataları için üzgünüm androidde bi türlü Alışamadım
Bir de kaf suresini sayılı okumadım size de tavsiyem o yönde . selametle

Dune

Kayıtlı Üye
Bir takım sular, ateş, yazılar gibi yapılan uygulamalardan genel olarak etkileniyoruz ve hep mucizelerin bir anda olmasını, ilginç olaylara ilgimiz hiç bitmiyor. Kısa vadade istiyoruz belki hatalarımızın sebebi budur ama kalp gözü konusunda en doğru adres Allah, duaları kabul eden en nihayetinde Allah, ve ondan uzaklaşarak başka kişilerden ya da materyallerden bunu istemek yanlış olabilir, ancak yöntemlerde kullanılan araç gereçler ya da ritüeller yalandır demek biraz yanlış oluyor, Allah istemezse yine olmaz, bence birsey istiyorsak ilk önce Allah a dua ederek başlıyalım. Artık insanlar dua etmenin kolay ve etkisiz ya da gereksiz gibi duygulara giriyor ve ilgi çeken mistik insanlara ve yöntemlere yöneliyor genel olarak hepimiz bu kanılara düşebiliyoruz

Dolunays

Moderator
Yorumlarınız İçin Hepinize Teşekkür Ederim

Dolunays

Moderator
Kur an ı kerim her şeye şifadır değil mi ? O halde bolca Kur an okuyun ve Hz. Yakub gibi güzel bir sabırla Allah ' tan yardım dileyin .Ben imyaklaşık 2 yıl önce senin gibi bir hedefim vardı bayağı yol aldım hala daha o hedefim var ve bir ömür sürecek . Ben de kalp gözünü bir ölçüt koydum kendime. Ve o kadar çok şey denedim ki ve en faydalı olarak Kaf süresindeki ayeti suya üflüyordum ve onu içiyordum.Bu vesileyle bayaği bir ilerleme kaydettim .Mesela ampulün sesi elektronik cihazların sesi ... Gibi şeyler duymaya başladım daha uzakları görmeye basladim ama bana yetmedi.ben cin gormeliyim dedim. Ve en güzel bulduğum şey şu ana kadarki en etkili yöntem olarak gördüğüm şey ilk başta yazdıgımdı. Sabırla yardımı beklemek. İki rekat hacet namazı kıldım ve yattım fazla detay vermeyeceğim ama son bir kez de olsa bana soruldu bir şey sordu daha doğrusu hala cin görmek istiyor musun? Bu beklediğim şeydi.onca zaman sonra tabiki
dedim ama eğer müslüman ise yoksa hiç görmesem daha iyidir. Tamam o halde bu gece göreceksin dedi o ses tabi ben şükretmekten bihal oldum. Sonra o gece ve birkaç gece daha gördüm. Ve şu an çok fazla bir huzur var her şeyi Allah'tan diliyorum ve bunun mutluluğu bana yetiyor .size tavsiyem sadece rabbinizden dilemeniz .namaz ve sabırla tıpkı Allah'ın istediği gibi.
Neler Yaptınız Özel mesaj yada Burdan Yazabilrmisiniz.

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Kalp gözünü sen kendin açamazsın..Allah dilerse kalp gözünü açar :)

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Sen Alllah'a kul olmaya çalış kalp gözün kendiliğinden açılacaktır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...