Ani öfke patlamalarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brotherhood

Kayıtlı Üye
Merhabalar, sizlere danışmak istediğim bir konu var
Birkaç haftadır ani öfke patlamaları yaşıyorum şöyle ki ; Günlük hayatta çok sakin, neşeli bir insanımdır .Ancak bana karşı hatası olmuş insanlara karşı son zamanlarda inanılmaz bir şekilde kin ve öfke beslemeye başladım ,çok mutlu ve keyifliyken birlikte yaşadığım arkadaşlarımdan duyduğum ,hoşuma gitmeyen en ufak bir lafta veya olayda bile unuttuğum ne varsa canlanıyor tekrar gözümde, çıkmıyor aklımdan saatlerce . Sakince konuşarak meselelerini halledebilen bir insan değilim ,sinirlenince fiziksel olarak şiddet eğiliminde oluyorum ve kimseye belli etmek istemediğimden dolayı sandalyeleri duvarları yumrukluyorum hatta elimden kayıp düşen bir patatesle bile kavga eder oldum. Kendime ve psikolojime daha fazla zarar vermek istemiyorum böyle yaparak, nedenine dahi odaklanamadığım için de çözemiyorum sıkıntılarımı , uzun bir süredir Reiki'yi günlük yaşamımın bir parçası haline getirmiştim ancak onu kullanabilecek bir sevgi kırıntısı dahi hissedemiyorum şu zamanlar. O insanlarla iletişimimi keseceğim ancak yaz mevsimine kadar ayrılamıyorum imkanlardan dolayı , tavsiyelerinize gerçekten ihtiyacım var ilgilenen herkese sonsuz teşekkürler..

Ansolo

Kayıtlı Üye
Yaşadığınız sorunları bizzat kendim yaşıyorum ve nasıl hissettiğinizi çok iyi anlıyorum. Umarım birileri bizi aydınlatacak bir cevap verir.

ProRai

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 2 haftadır gördüğüm herkeste sinirsel sorunlar var. Kimi sinirli kimi üzgün. Sanki heryer savaş alanına dönmüş gibi kısacası . Zor da olsa sakin kalmaya çalışıp sorununuzun tam olarak ne olduğunu öğrenmeye çalışın . Benim gördüğüm sorun (yaşadığım çevrede) yoğun bir negatif enerjiydi . Ve de emin olmamakla beraber psişik bir savaşın ortasında kalmış gibi hissediyorum. Yanlış yönlendirme yapmamak için kesin birşey söylemek istemiyorum. Sorunu ve çözümü bulmada size kolay gelsin. Işıkla kalın.

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Bahsettiklerinin aynısı bende var.Çözümü psikolojik tedavi diye düşünüyorum.

emos

Kayıtlı Üye
Bende aynı sorunlardan şikayetçiydim fakat kendim değil 24 yasındaki oğlum ile alakalı, bazen sebebi belli diyorum kolay değil hayat şartları zor, insanlar zor kimse kimseye tahammül etmiyor ve caba da harcamıyor, anlayış göstermiyor. Adeta yarıştalar devamlı rekabet var. Televizyonlarda haberler zaten depresyona girmeye yetecek nitelikte, diziler ise bahsetmeye gerek bile yok, ama bence chemtraille ve puskurtmeler, ve jeo rezonans silahlarda var ve bunlarla bilinç altımıza tesir edip hiç düşünmesek de psişik baskı uygulayabiliyorlar. Oğlum son günlerde aşırı sinirli, tahammülsüz asabi ve seslere karşı çok hassaslaştı, ben bunları bu soğuk savaş silahlarına bağlayıp acaba siz gençleri daha mi etkiliyor diyorum.

Seuta

Kayıtlı Üye
Bende de var bahsettiğiniz bir çok benzer deneyimler , şuan yaşadığımız dünyada zaten pekte beklentimiz olmamali çok değil 50 60 yıl öncesinde stres diye bir kavram yoktu. Dünya git gide enerjisel anlamda karanliklasiyor ve en çok etkiyi biz insanlar alıyor çok çok aşırı değilse tedavi gormeyin derim ilk önce terapistle gorusmenizi tavsiyevederin

watcherboy

Banlı Kullanıcı
Anormal bir durum yok , yaşla alakali , 20-30 yaş arasindaki genç davranişlari herhalde senin evde seni sinirlendirenler var ondandir yine de sabah akşam kendini okumalisin korunmak için felak , nas , ayetel kürsi , hüvallahüllezi , amenerresulü yü 3 er defa

brotherhood

Kayıtlı Üye
Öncelikle herbir cevap için ayrı ayrı teşekkür ederim

Bende aynı sorunlardan şikayetçiydim fakat kendim değil 24 yasındaki oğlum ile alakalı, bazen sebebi belli diyorum kolay değil hayat şartları zor, insanlar zor kimse kimseye tahammül etmiyor ve caba da harcamıyor, anlayış göstermiyor. Adeta yarıştalar devamlı rekabet var. Televizyonlarda haberler zaten depresyona girmeye yetecek nitelikte, diziler ise bahsetmeye gerek bile yok, ama bence chemtraille ve puskurtmeler, ve jeo rezonans silahlarda var ve bunlarla bilinç altımıza tesir edip hiç düşünmesek de psişik baskı uygulayabiliyorlar. Oğlum son günlerde aşırı sinirli, tahammülsüz asabi ve seslere karşı çok hassaslaştı, ben bunları bu soğuk savaş silahlarına bağlayıp acaba siz gençleri daha mi etkiliyor diyorum.
Bu ihtimalleri gerçekten mantıklı buluyorum çünkü bazen kendimi kontrol edemiyorumda uzaktan yönetiyorlarmış gibi hissediyorum ,aileme zaman zaman kırıcı davranabiliyorum istemeden ve sonra çok üzülüyorum hiç çıkmıyor aklımdan eminim ki oğlunuz da isteyerek yapmıyordur bu davranışları kendinizi üzmeyin yinede siz, saygılarımla :)
Sevgili Seuta çok haklısınız bu konuda ,sistemin ve paranın kontrolüne çoğumuz girmiş durumda ve bir çoğumuzda içine çekilmek isteniyor bu düzenin, insanlar mutlu olmadıkları işlerine gitmek zorundalar ve sürekli rekabet gibi olgular maneviyat duygusunu sömürmekte her geçen gün, umarım çözülür tüm sıkıntılarımız ..

kola

Banlı Kullanıcı
Merhabalar, sizlere danışmak istediğim bir konu var
Birkaç haftadır ani öfke patlamaları yaşıyorum şöyle ki ; Günlük hayatta çok sakin, neşeli bir insanımdır .Ancak bana karşı hatası olmuş insanlara karşı son zamanlarda inanılmaz bir şekilde kin ve öfke beslemeye başladım ,çok mutlu ve keyifliyken birlikte yaşadığım arkadaşlarımdan duyduğum ,hoşuma gitmeyen en ufak bir lafta veya olayda bile unuttuğum ne varsa canlanıyor tekrar gözümde, çıkmıyor aklımdan saatlerce . Sakince konuşarak meselelerini halledebilen bir insan değilim ,sinirlenince fiziksel olarak şiddet eğiliminde oluyorum ve kimseye belli etmek istemediğimden dolayı sandalyeleri duvarları yumrukluyorum hatta elimden kayıp düşen bir patatesle bile kavga eder oldum. Kendime ve psikolojime daha fazla zarar vermek istemiyorum böyle yaparak, nedenine dahi odaklanamadığım için de çözemiyorum sıkıntılarımı , uzun bir süredir Reiki'yi günlük yaşamımın bir parçası haline getirmiştim ancak onu kullanabilecek bir sevgi kırıntısı dahi hissedemiyorum şu zamanlar. O insanlarla iletişimimi keseceğim ancak yaz mevsimine kadar ayrılamıyorum imkanlardan dolayı , tavsiyelerinize gerçekten ihtiyacım var ilgilenen herkese sonsuz teşekkürler..
yaşadığınız şeyleri az çok bende yaşadım bunun 2 tür sebebi olabilir 1.si çok mutluyum çok neşeliyim demiştiniz malum canlılar sizi kıskanıp(aşırı kıskançtırlar) ilişkilerinizi bozmak istemiş olabilirler 2.si psikolojik içinizde bastırdığınız bişeyler varda onları bi türlü aşamamış olabilirsiniz 3. sebepte nazar değmiş olabilir

taroh

Kayıtlı Üye
cevrede görsel duyusal medya bilinç altına sürekli mesaj gönderir.ve bazen bu mesajlar bilinç altında birikimi bilinmeyen sinirsel bozukluklara sebebiyet verebiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...