bana üc harflimi musallat oldu acaba

ugur34

Kayıtlı Üye
Merhabalar;

Benim sorunum eşcinsel olmam 17 18 yaşımdan önce malesef ki deneyimlerim oldu sonrası olmadı sayılabilir ama ben eşcinsel olmak istemiyorum tövbe ettim
ama hiç kafam dan eksik olmuyor hep düşünüyorum ama düşünmekte istemiyorum normal birisi olmak istiyorum doktara gittim psikolok bu dercihdir bu hastalık değildir dedi sonra başka bir doktora gittim oda düzelebilirsiniz ancak 3-4 ay herhafta gelmeniz gerekiyor dedi 1 saatlik seans 400TL olunca bütçem malesef yetmedi dualar ettim ağladım ama yok geçmiyor sonra akşam veya gündüz tek başıma isem birileriyle buluşmak istiyor gözüm dönüyor diyorumki ne olursa olsun ama sonra allah korkusundan yapamıyorum kısa özetimin bu sonrasında ise internete araştırdım üç harfli musallat olmuş olabilir diye rüyalarımda çok gördüm ama hatırladığım bir kamyoncu arabasında bana geliyor ilişkiye girmek için sonra içimi korku sarıp günah olduğu aklıma geliyor uyanıyorum hatırladığım kendisinin üc harflı olduğunu söyledi ve çıplak olduğunu ve organı bana değirdi ayaklarına bakmaktan korktum gerçekmidir diye hatta şunu söyledi korma gel dedi ama yine kaçtım yani uyandım hatırladığım bunlar bunun gibi çok oldu

Karanlıktan korkuyorum ışık varsa hiç sıkıntı yok akşam evimiz önü karanlık olur ve otomatik sensörlü ışık koyduk oraya gelene kadar sıkıntı yok karanlağa girince gerçekten huylanıyorum titreme geliyor Besmele çekip çekip gidiyorum karanlığa uzun uzun bakamıyorum biri çıkacak diye

Allahım günahlarımı affetsin inaşşallah kurtulucam bundan çok fazla cünüp geziyorum eskiden cumaya giderdim gitmediğim zaman içimde bir zızı olurdu şimdi o hiç yok gitmek istiyorum ama gidemiyorum ölümü çok düşünyorum intihar değil tabiki nedense çok fazla uzun yaşağımı düşünmüyorum his tabi

bir hocaya gittim gerçekten çok iyidi güzel güzel anlattı sonrasında bana 30dk45-dk boyunca dua okudu ve hiçbirşey hisetmedim dedeki hoca içinde çok uzun süre duran 3 harfli var çok güçlü dedi ve onu bu duada okuduğum zaman sizi duramazdınız dedi bana bazı dular verdi ve bunu hergün yapmamı söyledi namaz kılmamı söyledi ama ben kılmak istemiyorum yakınımızın mevlütü oluyor camide ama gitmiyorum bahaneler söylüyorum şunu söyledim hocaya hocam karşıma çıkacak diye çok korkuyorum aynalar falan uzun süre bakmak istemiyorum oda karşına çıkarsa besmele çek surtına tokat at allahın izni ile direk ölür dedi

birsürü iş değiştirdim Personel özlük işleri mesleğim ama bir iş yerine gidince ya insanları işten çıkartıyorum ya maaşımı alamıyorum ya firmam taşınıyor evet dedim işimi buldum şükürler olsun dedim patronlarım çok iyi çalışma arkadaşlarım iyi aaa 15 Temmuzdan darbeden dolayı kapandı oradaki insanlarıda işten çıkardıkdan sonra ekimde bende ayrıldım başka işyerinde müdürümle anlaşamdım aslında herkezle anlaşırım ilk anlaşamadığım insan oldu kendisi iş görüşmelerine gidiyorum olumsuz geçiyor şu anda 7-8 aydır çalışmıyorum ve şimdi bir site kuruyorum oradan denicem allahın izni ile ama bu iş düzelmeden ben korkuyorum açıkcası yine başarısız olacağım diye iş yaparken çok dalıyor çok hatalar yapıyorum basit ama kötü oluyor bu işlerle ilgilenen hocalar varmı çünkü çok gördüm güvenemiyorum açıkcası şimdiden hepinizden allah razı olsun uzun yazdım ama kusuruma bakmayın

Denteus

Kayıtlı Üye
Değerli dostum, içince cin falan yok. Rahat ol. Gittiğin doktorlar da hocalar da bana göre yanlış konuşmuş.
Ben eşcinsel değilim ama kendimi bu konuda sorguladım yani seni anlayabileceğimi düşünüyorum. Eşcinsellik tüm canlı türlerinde olan bir kavram. İnsan, köpek, aslan fark etmeden. Tam olarak nedeni belli olmasa da bunun varoluşsal bir durum olduğunun kanısındayım. Yani ben nasıl hadi şimdi biraz hemcinslerimle olayım diyemiyorsam büyük ihtimal bu durum senin için de geçerli. Anladığım kadarıyla sanin birden fazla psikolojik sorunun var. Aman ha korkma bu normal bir şey. Grip gibi nezle gibi bir şey. Çözümü elbette var.

Mesleğine başladığına göre yaşının yaklaşık 23-27 arası olduğunu tahmin ediyorum. Daha önceki deneyimlerin kendi rızanla mı oldu yoksa taciz veya tecavüz gibi bir durum mu? İlk olarak bunu anlaman gerekiyor. Taciz gibi negatif durumlar sana bir travma yaşatmış olabilir ve travma tedavisi alabilirsin bunun için. Eğer bu durum taciz veya tecavüz yada başka bir travma değil ise ve pedofili sayılmayacak bir yaşta ise bana göre sorun yok. Coğu kişi cinselliğe merakını 11-12 yaşında falan keşfediyor. Erkek olduğunu varsayarak konuşuyorum haftada 2 veya 3 kere cinsel ilişki normal sayılır ve bu durum gerçekleşmezse buna duyulan açlık insan zihnini rahatsız eder. Anladığım kadarıyla sen bunu açlığını yaşıyorsun. Partneri olmayan insanlar bu işi genellikle mastürbasyon yaparak çözüyor bunun için de cinsel içerikli vidyolar yada hayal gücü kullanıyorlar. Bu konu bir köşede dursun.

Genel olarak hoca cami imamına yada öğretmen kişiye denir o yüzden üfürükçü olarak anarak devam edeceğim yazıma. Bu üfürükçülerin aldığı -ki ne kadar aldıysa- eğitim insan psikolojisini anlamaya yetmediği için seni daha fazla korkutmuş anlayacağın. Dini yerlere gitmemek istemenin nedeni dini bağlarının zayıflamış olması olabilir. Bu zayıflık da küçüklükten aldığın eğitimle ters düşerse bu psikolojik bir baskı unsuru oluşturur. Cenabet gezmen bu duruma karşı uyandırdığın bir savunma mekanizması siye düşünüyorum. Üfürükçünün hatta en dandiklerinin iki kelimesine dahi kanıp iki fatihaya coşan kişilerin olması ama senin onun ''dua''sından değil konuşma tarzından etkilenmen olaylara mantıksal açıdan baktığının kanıtı. Bu da burada dursun.

Ülke olarak zor zamanlar geçiriyoruz. Senin gibi özel sektörde çalışan ve özellikle tam oturmamış henüz dengesiz olup çok hızlı bir şekilde piyasa elemanı artan sektörde iş konusunda yaşadıkların gayet doğal. Dikkat eksikliğin olabilir, eğer erken yaşta ders dinleyememe okulda eşyalarını unutma, uzun süre bir iş yapamama yapsa da basit hatalar yapma gibi bir durumla karşılaştıysan en yakın psikiyatriste gitmeni öneririm. Bunu da buruya alınca gelelim senteze...

Cinsel eğilimini bir tavma sonrasında kazanmadığını var sayarak diyorum ki: Her insanda olan cinsellik duygunu bastırmaya çalışıyorsun bu nedenle bu durum rüyalarına giriyor. Bu durum da çocukluktan aldığın eğitimle bu rüyaların ve eşcinselliğin kötü bir şey olduğunu düşünerek kendine baskı yapıyorsun bu baskı kısır döngü halinde yine rüyalarına ve gündelik hayatına yansıyor. Emin ol bir hafta karşı cinse münasebet düşünmemeye çalşsam bir haftayı bitiremeden ıslak rüyalar görürüm. Aynı zamanda gittiğin para göz psikolog ve üfürkçü nedeniyle kendini daha da çıkmazda hissediyorsun çünkü üfürükçü senin korkunun üzerine gitti ve normal olamdığını söyledi. Hitabet yeteneği de iyi olduğu için ona inanma eğilimindesin. Yinede bu dönemde dini değerlerinin zayıflaması yaşadığın korkuyu tetikledi. Yıllarca camiye gitmediği halde gayet sağlıklı olan eşcinsel insanların varlığını istemsizce göz ardı ediyorsun bu durum nedeniyle. Paragöz Psikolok senden para koparmaya kalktı ama maddi durumun bu uçuk değere yetmediği için kendini kötü hissettin. Aynı zamanda iş yerlinde yaşadığın sorunları da aynı nedene bağladın üstüne üstün dikkat eksikliği probleminin de bundan kaynaklandığını düşünüyorsun. Birbirinden farklı 3 farklı durum içerisindesin ve bu üç durumu tek durum gibi görmenin en basit yolu içine cin kaçtığını düşünmek.

Sentez aşaması da bittiğine göre tavsiye kısmına gelelim.
1.Küçüklükte bir travma geçirdiysen travma terapisi alman gerek önceliğin bu olsun.
2.eğer travma geçirmediysen ve cinsel eğilimin doğuştan geliyorsa bununla barışmaya çalış ve cinsel açıdan kendini sıkma. Başka insanlarla sevişmek istemiyorsan bile mastürbasyon yapmanı tavsiye ederim bu esnada hoşuna gidebilecek (bariz şekilde kamyoncu yada kamyocunun sana çağrıştırdığı şeye ilgin var bunu kabul et :) ) şeyleri kullan. Orgazm olana kadar sadece ona odaklan günlük hayatın dertlerinden ve içsel sıkıntılarından uzaklaşmaya çalış. Duşta işini halledersen kendini daha temiz hissedersin. Ben öyle yapıyorum partnerim olmadığı zamanlarda. Hayal etmekten bir şey olmaz. Sonuç aynı nasıl olsa.
3. Dini inancın zayıflamış farklı biraz daha bu dünyaya ve hayatı yaşamaya önem veren dinleri araştır. Sert kuralları olmayan dinlerde bulursun belki yolunu. Ağır dini kitaplar okumaktan kaçın. Kuran'ın meailine göz atabilirsin. İçinde insanı rahatlatan kısımlar var. Kimse yokken camii veya kiliselere girip biraz oturabilirsin orada bir cezalandırıcı ile değil bir sırdaşla bir arkadaşla buluşuyor gibi hissetmeye çalış.
4. Üfürükçülere ve Paragöz Pezev.. pardon Psikologlara bakma. Eşcinselliği bir sorun olarak görmediğimi söylemiştim bunun en büyük nedeni de kabul görmüş bir tedavi yönteminin olmaması. Psikologlara başka sorunlarını konuşmak için gidebilirsin bunun için psikolojik danışmanları da tavsiye ederim ama tanıdığın birinden işini iyi bilen birisi olmalı ortalık boş beleş PDR'ci kaynıyor.
5. Dikkat eksikliğinin olup olmadığını araştır. Varsa bunun için ritalin gibi ilaçlar var ama bir tek psikiyatrizler yazabiliyor onara gidersen sana yardımcı olurlar.
6.Kesinlikle ama kesinlikle spora başla. Hiç bir şey yapamıyorsan tempolu yürüyüşle başlayıp iflahın kesilene kadar koş enerjini bir şekilde at.
7.Karanlıktan ve aynadan korkma psikolojik baskı altındaki kişilerde çok gözükür. Yani gayet normal. Böyle anlattığıma bakam bir aralar ben neredeyse hiç bakamıyordum. Sonra işin nedenine indim.
8. Ölüm hakkında ciddi anlamba bir tavman yoksa çok düşünememeya çalış. Son dönemde çevresinde çok fazla ölüm ve kaza olmuş birisi olarak söylüyorum bunu. O seni elbet bulur anın değerini bil.
9. Bu kendi yorumum bir kısmı arkadaşım olmak üzere hayatta başarılı olmuş, eşcinsel, deist, ataist bir çok insan var. Hayat böyle de devam ediyor yani. Normalde insanlara roman tavsiye etmem ama polisiye veya bilimkurgu romanlar okumak kafanı dağıtır. Günde bir bölüm How I met your mother, big bang theory gibi diziler izleyebilrisin. Komedi iyi gelir ama tüm zamanını bunlara harcama küçük bir hobi olarak kalsın.
10.Kesinlikle ama kesinlikle mesleğin ile ilgili kitaplar oku, youtube kanallarını ve dergieri takip et. Dil öğren. 7 ayda yani dil öğrenirdin. Bunu suçlamak için değil yeni bir başlangıç yapabilmen için söylüyorum. Zamanını verimli geçir. Bunu sadece sana değil herkese söylüyorum zaten kendim dahil.

Hadi kolay gelsin azizim. Siteye çok giremiyorum ama yinede aklında bir soru işareti varsa yazmaktan çekinme.

Constantin3

Kayıtlı Üye
Değerli dostum. Üzeride yazan danteus isimli realist görünen ama aslında gerçeklerden bihaber arkadaşın dedikleri her ne kadar bu çağda kabul gören şeyler olsa da. Eşcinsellik vaktinde alınan hormon tedavileriyle geçirilebilen bir durumdur. Diğer türlü ise Allah-u Teala'nın biz insanlara vermiş olduğu bir testtir. Sınavdır. Bunu unutma. Dünya hayatı nedir ki ? 50-60 sene çekersin ama sonunda ibadetlerini tam olarak yerine getirir ve iyi bir insan olursan cennetle ödüllendirilirsin. Ama sen ibadet yapamadığını söylüyorsun. İşte burada devreye cinler giriyor. Merak etme onlar hakkında hayli bilgim var. En çok kullandıkları yöntem musallat oldukları kişi hariç herkese kendilerinin olmadığını düşündürtmektir. Anlattığın karanlıktan korkma vs gibi durumlar tipik musallat belirtisidir. Senin psikologluk işin yok. Doğru düzgün dürüst hak dostu, sadece malzeme ücreti alan ve malzemeyi de senin kendin gidip aktardan almanı isteyen gönülcü birisi olması gerekiyor bu işlemi yapacak kişinin. İyi araştır inşallah tedavi isteyene Allah verir.