Kalp Gözünü Kullanmayı Bilememek ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Birisi bana kalp gözün açılmış ama kullanmayı bilmiyorsun dedi..Bu ne demek oluyo?

garipolaylar

Kayıtlı Üye
kalp gözün açılmamış kullanmayı bilmiyorsun demek..

soruna böyle cevap verdim aslında bu soru başka sorularda doğuruyor forumda bir araştırma yaparsan cevapları kendin bulabilir daha net kavrayabilirsin diye umuyorum.

kalp gözü nedir ? diye başlangıç yaparsan daha iyi olur.

Dolunays

Moderator
Kimden Öğrendin ? Kallp Gözünün Açıldığını ?

Dolunays

Moderator
Kalp Gözü Açmayı Zikirleri Biliyorum.Ama İlk Defa Açıksa Nasıl Kullancam Lafı Garip geldi.Çünkü Açılırsa Zaten Görürsün Diğer varlıkları. :).

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kalp gözün açık olursa bilirsin ve kullanmayıda öğrenirsin.Bilmiyorsan da öğreneceğin durumlar ile karşılaşırsın.

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
valla bilmiyom karşıma çıkan zat bana öyle söyledi...Doğrusu işin sırrı nedir bilmiyorum....

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
sadece bana kalp gözümün açık olduğunu söylemedi..Birsürü şey konuştuk...Hayatımdaki birçok şeyi bildi....

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
ben onun hzıır olduğunu düşünüyorum..benim ettiğim duayı bildi..Kendisinin Allah dostu olduğunu söyledi...

Dolunays

Moderator
Zikirleri Söyleyemem Kusura Bakma.Kalp Gözün Zaten Açık Olsa Çok Şey Başına Gelirdi

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Belli olmaz şeytani bir kimsede olabilir. Allah dostu olan kimse gidipte millete böyle böyle ben Allah dostuyum dermi bunu düşünmek lazım.

asterix

Kayıtlı Üye
Kalp gözün açıksa bunu bilirsin doğal olarak ve biçsel sesin karşıdaki kişinin ne olduğunu direkt söyler sorma ihtiyacı hissetmezsin içsel bir direkt biliştir bu,burada doğru olmayan bir şey var gibi ,o kişi etkilemeye çalışan pozitif olmayan ama yinede bazı yetenekeleri olan biri olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...