Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Bu nedir ilahi bir mesaj mıdır?

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Standart Bu nedir ilahi bir mesaj mıdır?

Öncelikle herkese merhaba bu forumda yeniyim.Ortalama 3 yıldır size belki uydurma gibi gelecek ama başta kalbimi kırıp beni üzen kişilerin başına bir şey geliyordu.Daha sonra 1.5 yıldan beri bir şeyi istememle gerçekleşmeye başladı.Cümleleri nasıl toparlayacağımı bilmiyorum açıklayamıyorum beni anlamanızı dilerim.Örneğin voleybol maçında karşı taraftan umarım servis atanın bileği burkulur dememle 10 dakika geçmeden servis atanın ayağının dönüp liflerinin kopması gibi örnekler çok yaşanmaya başladı bununla kemgöz,bedduası tutuyor olarak şakalaşmaya başladık hatta bu seviye o kadar ilerlemişti ki artık birisinin başına bir şey gelse insanlar sen mi yaptın diye bana sormaya başlamıştı. Ama benim ve arkadaşlarımın garibine gitmeye başlaması bu ile başladı.Dışarıdaydık gözgözü yağmurdan ve rüzgardan görmüyordu.Elimizde kırık bir şemsiye vardı arkadaşım şakayla karışık bir şey yapta dursun dedi ben de dur dua edeyim dedim ve Tanrıya yağmuru durdurması için dua etmemle 1-2 dakikada yağmur azalıp durmuştu bu olaylar aynı şekilde devam etmeye başladı.Birisinin bir yeri acıdığında,ağrıdığında ağrısını geçirmem gibi işlere gitti. Sizce bu nedir ilahi bir mesaj mıdır yoksa psişik yetenekler midir bu arada şimdiden teşekkür ederim.

Yer
    Rusya
    Rep Puanı : 39
    Ettiği Teşekkür
    18
    15 mesaja 19 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

İlahi mesaj değildir. Voleybol maçında grupdüşünüşle grup yüklemesi yapmış iseniz, ayağının burkulması vaki oldu, yada sezdiğinizi içinizden geçirdiniz. Birilerini iyileştirmenizde karşı tarafın Plasebo'yu yemesiydi bence (= hava durumuna hiç gelmiyorum zaten

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)