yardımcı olacak birileri varmı ?

akkaya92

Kayıtlı Üye
Merhaba , yaklaşık 25 gün önce 3.5 yıllık ilişkim bitti onu seviyordum oda beni seviyor ama benim hiperaktiflik ve saman alevi gibi parlamam kavga etmemden ötürü beni terk etti 25 gündür acılar içinde kıvranıyorum şans istiyorum vermiyor hatalarımı kabul ediyorum hiçbir şekilde dönüş yapmıyor
İnternette ne dua varsa okudum dönmesi için ben çok fena etkilendim sıkıntı terleme basmaya başladı dün niyet ederek tövbe namazı kıldım ve internette dolaşırken istişare duasını okudum öyle merakdan belki olur diye nitekim uyumuşum rüyamda onu gördüm
Konuştuk ve gitti sonra birisi bana gelip resimi olan a4 boyutunda kartvizit verdi
Kızın ismi yazıyor
Geri gelecekmi : evet gelicek
Hayırlımı : evet hayırlı

Yazıyordu bu rüya psikolojikmi yoksa bir şey lütuf edildimi
Saf ve temiz olarak niyet ettim içten

akkaya92

Kayıtlı Üye
sabır ediyorumda aklımdan çıkaramıyorum öyle pişmanımki hata bende evet kabul ediyorum ama şans vermiyor

Seuta

Kayıtlı Üye
Ben de oyleydim haftalarca kendime gelememistim ama şuan çok daha iyiyim daha hayirlisini istiyorsan cefayi çekmeli sabırlı olmalısın.

Mithra

Kayıtlı Üye
Emin olmak istiyorsunuz, gelecek diye bizden bir kelam rüyayı bizlere anlatmasaydınız iyiydi, burda yorumlarlarmı bilmem ama fal mabedinde bakıyorlar.Hiç kimse kusursuz değildir, sevgi emektir.Birbirinizin kusurlarını örtmek değil onları o şekilde kabuldür.Olan olmuş, klişe bir laf var "Dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır" yani siz dönmüş üstünüze vazife olanları yapmışsınız.Eğer karşıda ki taş değilse sevmezse bile 3.5 yılın verdiği bir yer var içerisinde o boşluk neyle dolacak? Artık top onda elinizden geleni yapmışsınız.Dönmezse hayatınıza bakın, Mevlana der ya "Kalbiniz açılana dek kırılmaya devam edecek" , "Acı acıyla iyileşir, aşk daha büyük bir aşkla".Esenle kalın.