Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Fal cevapları

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Fal cevapları

Eğer bizim kaderimiz net ise baktırdığım 3 falda neden farklı cevaplar aldım. Hiçbiri de uyuşmuyor. Burda kimin cevabına göre hareket etmeliyim. Bir de diyelim ben a kişisine farklı bilgi b kişisine farklı bi bilgi ile fal baktırdım. A kişisi b kişisine verdiğim bilgileri görebilir mi ona sorduğum soruları görebilir mi ?

Rep Puanı : 28740
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.411 mesaja 5.999 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    205

Kader net değildir. Seçimler ile değişir. Bazı büyük önemli olanlar hariç. Kendi profesyonel hayatımda büyük aşk, evlilik, Doğum hastalık gibi Net olduğunu gördüm diğerleri değişiyor. Olasılıklar var yani. Bazı kimselerde büyük olarak saydıklarımda değişebiliyor. Yani genel bir Bilgi yok bu konuda.
    Bakımcılar kendi öz varlıkları üzerine enerji alırlar biri saha pozitif iken pozitif olayları görür biri negatif ya da bir bakımcı kıskanç ise kıskançlık duygusunu daha çok algılar bu yüzden bakımcılar olasılıkları görürken kendi özlerine yakın olanı daha çok algılar ve yorumları şekillenir.

Eğer son sorunuz falmabedi uygulaması ile ilgili ise hayır bakımcılar diğer bakımcılara giden bilgileri göremez.

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

3. 6 kişi URUMHAMATAHAYİL üyemize teşekkür etti:
    Anosia (12.12.2017), gallifreyan (16.12.2017), Lavander (18.12.2017), lviv angeles (13.12.2017), StyleOttoman (17.12.2017), yule (16.12.2017)

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Alıntı URUMHAMATAHAYİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kader net değildir. Seçimler ile değişir. Bazı büyük önemli olanlar hariç. Kendi profesyonel hayatımda büyük aşk, evlilik, Doğum hastalık gibi Net olduğunu gördüm diğerleri değişiyor. Olasılıklar var yani. Bazı kimselerde büyük olarak saydıklarımda değişebiliyor. Yani genel bir Bilgi yok bu konuda.
    Bakımcılar kendi öz varlıkları üzerine enerji alırlar biri saha pozitif iken pozitif olayları görür biri negatif ya da bir bakımcı kıskanç ise kıskançlık duygusunu daha çok algılar bu yüzden bakımcılar olasılıkları görürken kendi özlerine yakın olanı daha çok algılar ve yorumları şekillenir.

Eğer son sorunuz falmabedi uygulaması ile ilgili ise hayır bakımcılar diğer bakımcılara giden bilgileri göremez.
    Sevgili urum size danışmam gereken özel bir mesele var. Fal ve gizli bir meselenin açığa çıkarılmasıyla ilgili, sizin uzmanlık alanınız olduğu için forum üyeleri size yönlendirdiler. Özel mesajda bu konuyu konuşabilir miyiz?

Rep Puanı : 43
    Ettiği Teşekkür
    63
    17 mesaja 21 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Kaderin belli noktaları var doğuştan çizilen onlar değişmez sadece die biliyorum

Günler,
    bencilliğinize yetmeyecek kadar kısadır....

Goethe

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8825
    Ettiği Teşekkür
    3.826
    2.237 mesaja 4.337 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    78

Doğum ölüm gibi kadersel olayların dışında,olayları yaşama potansiyelleri vardır.Yani yüzde yüz değildir yaşanacakların hayattaki akışı.İşte falcı bu potansiyeli okur.Yüzde yetmiş olan olasılığı size sunar,siz yüzde otuzluk kısmı değerlendirirsiniz fal burda yalan olur.Zira işin içinde özgür irade vardır,seçimler vardır.
    Kimi falcılar çok uç noktada yorum yaparlar.Tüm iyi şeyler yüzde yüzdür.Büyülü bir dünya sunarlar size.İnanılmaması gereken kazanç odaklı fallardır.
    Kimin cevabına göre hareket etmeliyim demişsiniz.Hiçbirininkine göre tabiki...Kalbinize göre ruhunuza göre hareket edin.

¡Gracías a Dios por todo!

Rep Puanı : 17
    Ettiği Teşekkür
    0
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Kalbin sesini duyamamak da bir kadersel dongu sanirim.bu sesi duyup hayati yonlendiremedimiz icin falciya soruyoruz..biraz bel bagliyoruz.bizim eksikligimiz onlarin ticari kazanci oluyor bu durumda..bu gune kadar hic bir fal yorumu beni tatmin etmedigi halde yine de dolanmisimdir kapilarinda..ama en iyisi ses vermese de kalbin ..yine ona siginmak..

Rep Puanı : 12616
    Ettiği Teşekkür
    165
    499 mesaja 1.901 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Buradaki konuda karşı geldiğim birkaç noktaya değinmek isterim. Bizler ya da bizim gibi profesyonel anlamda hizmet eden kişilerde yaşanacak olan en yüksek olasılığı görür en kuvvetli yaşanacak olayı iletiriz kişilere. Tabi ki seçimlere göre değişir. Bakımın amacı geleceği bilme geçmişi bilme değildir normalde lakin bakım kalitesi bununla ölçütlendiği için de çok birşey diyemediğimiz bu konuda, asıl amaç gelecek zamandaki olasılıklara göre hangi yolun nasıl sonuçları olacağını bilerek karar verme güdüsüne sahip olmaktır. Sonuçları ve olasılıkları değerlendirip ona göre hareket edebilmemiz karar verme aşamasında bize yardımcı olur. Yani sanıldığı üzere gelecekteki mutlak olaylar üzerinden değerlendirme yapılmaz. Bundan dolayı irade, özgür seçim kavramları bakımlarda çok kullanılır.

Burada hiçbirine göre hareket etmemeyi önermek bu yüzden de doğru değildir. Yaşanacak kişi olay ne ise hangi bakım ile bağdaşıyorsa o doğultudaki kişinin söyledikleri ile kendi değerlendirmenizi yaparak geleceğe yön vermek doğru olur. Hiçbirini dinlemeyin demek doğru değildir.

Dünde kaldı düne ait ne varsa, bugün yeni şeyler söylemek lazım...

Fal Bakımı İsteyenler Buradan Bilgi Alabilirler....

Kadim Bilgelik Ezoterik Kitabımız İçin Tıklayın

Ruhun 7 Kapısı kitabımız için tıklayın.

9. 4 kişi yule üyemize teşekkür etti:
    alexisis (16.12.2017), Anosia (16.12.2017), farkl1 (16.12.2017), Lavander (18.12.2017)

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

YULE size özel mesaj atmaya çalışıyorum fakat bir türlü yapamadım size nasıl ulaşabilirim ??

Rep Puanı : 12616
    Ettiği Teşekkür
    165
    499 mesaja 1.901 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

İsmime tıklayıp orada özel mesaj yazan yere tıklayıp mesaj gönderebilirsiniz.

Dünde kaldı düne ait ne varsa, bugün yeni şeyler söylemek lazım...

Fal Bakımı İsteyenler Buradan Bilgi Alabilirler....

Kadim Bilgelik Ezoterik Kitabımız İçin Tıklayın

Ruhun 7 Kapısı kitabımız için tıklayın.

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8825
    Ettiği Teşekkür
    3.826
    2.237 mesaja 4.337 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    78

Alıntı yule Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradaki konuda karşı geldiğim birkaç noktaya değinmek isterim. Bizler ya da bizim gibi profesyonel anlamda hizmet eden kişilerde yaşanacak olan en yüksek olasılığı görür en kuvvetli yaşanacak olayı iletiriz kişilere. Tabi ki seçimlere göre değişir. Bakımın amacı geleceği bilme geçmişi bilme değildir normalde lakin bakım kalitesi bununla ölçütlendiği için de çok birşey diyemediğimiz bu konuda, asıl amaç gelecek zamandaki olasılıklara göre hangi yolun nasıl sonuçları olacağını bilerek karar verme güdüsüne sahip olmaktır. Sonuçları ve olasılıkları değerlendirip ona göre hareket edebilmemiz karar verme aşamasında bize yardımcı olur. Yani sanıldığı üzere gelecekteki mutlak olaylar üzerinden değerlendirme yapılmaz. Bundan dolayı irade, özgür seçim kavramları bakımlarda çok kullanılır.

Burada hiçbirine göre hareket etmemeyi önermek bu yüzden de doğru değildir. Yaşanacak kişi olay ne ise hangi bakım ile bağdaşıyorsa o doğultudaki kişinin söyledikleri ile kendi değerlendirmenizi yaparak geleceğe yön vermek doğru olur. Hiçbirini dinlemeyin demek doğru değildir.
    Anlıyorum tabiki sizin açınızdan baktığımda haklısınız.Bende kendi tecrübelerimle baktığımda ne yazık ki bu sonuç çıkıyor karşıma.(Benimle hiçbiri bağdaşmamış zira..)10 yıl az zaman değil,İstanbul'da ve hatta İst dışı elimin uzandığı herkese fal baktırdım.(Aralarında ismi duyulmuş kişiler var buraya yazamadığım).Yaşadığım dönem itibariyle o an ki soruma verdikleri cevaplarla, büyük beklentiye sokup ciddi zaman kaybı yaşattılar bana.Gerçekten lafın gelişi yazmıyorum, büyük paralar verdim ben bu fal işine.Kafe falcılarını saymıyorum tamam onlar vakit geçirme amaçlı ama evinde,ofisinde bu işi yapanda beni hem yanlış yönlendirdiler hem de hep beklemede kalmama neden oldular.İki yıldır şükür ki frenledim fal konusunda kendimi ve artık çok okuduğum kitaplardan dolayı bakış açımda değişti.İnsanın aslında dışında hiçbirşey olmadığını, herşeyin içinde olduğunun net farkındayım.Yönlendirenimde içimde,o benim.Yeter ki insan doğru dinlemeyi bilsin.Zamanında fala döktüğüm parayla şimdiki gibi yoga yapıyor olsaydım sanırım harika bir yogi olabilirdim.Arada özlediğimde baktırıyorum artık ,fal mabedi uygulama o anlamda iyide oldu.Arkadaşların kendi tercihidir tabiki ama benim yaşadığım ve söyleyebileceklerim özetle böyle.

¡Gracías a Dios por todo!

13. lviv angeles Üyemize teşekkür edenler:
    Dankyy (21.12.2017)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)