Yardım eder misiniz?

Ansolo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, 2 seneyi aşkındır burayı takip ediyorum fakat ilk defa böyle bir konu açma gereği duydum. Dikkatlice okuyup düşüncelerinizi söylerseniz çok mutlu olurum. Yaklaşık 6 aylık bir ilişkim var ve ufak tefek sorunlardan dolayı sık sık kavga ediyoruz ve sebepleri genelde benim kıskançlığım ve sinirim. Kavgaları çıkaran ve aşırı tepkiler veren benim fakat tanıdıklarım ve annem tarafında suç erkek arkadaşımdaymış gibi göründüğünden ilişkimizin nereye gideceği konusunda kuşkulular ve tamamen onaylamıyorlar. Ben 2-3 senedir çok sinirli bir insanım fakat neden ve tam olarak ne zaman başladığını hatırlamıyorum. Neyse konuya geleyim annem benim adıma bir kadından fal baktırmış geleceğimden endişelendiği için. Bu kadın bana bir cinin musallat olduğunu ve bu yüzden ilişkilerimde asla mutlu olamayacağımı ve evlenemeyeceğimi söylemiş, şuan üniversite okuyorum fakat iş bulamayacağımı, bulsam bile ayrılacağımı yürütemeyeceğimi söylemiş. Ben saat sabah 5-6 olana kadar uyuyamıyorum bir süredir, hatta sabah 08:00da başlayan dersime hiç uyuyamadan gittiğimi bilirim ve kadın anneme uyuyamadığımdan bile bahsetmiş. Sol kolumda uyuşma ve ağrı oluyor sebepsiz yere ve anneme bundan da bahsetmiş. Saçlarım sarı renk boya olduğu halde saçımın gerçek rengini, daha önce dişlerimin yamuk olup tel taktığımı ve buna benzer birçok şeyi söylemiş. Erkek arkadaşımın beni 2-3 ay sonra terk edeceğini ve benim büyük bir depresyona girip kimseyle konuşmayacağımı söylemiş, erkek arkadaşımın aslında gözünün başka insanlarda olduğundan vs bahsetmiş fakat ben onun sevgisinden şüphe duymuyorum, gerçekten katlanılamayacak bir insanım zaman zaman, beni sevmeyen bir insan olsa benden hiçbir çıkarı olmadığı halde benimle olmazdı. Ben eskiden akşamları banyo yapmaktan korkardım, fakat son 1-2 senedir korkmuyorum ve evde tek olsam dahi tek başıma banyoya girebiliyorum. Odamda ışık açık olmasından rahatsız oluyorum başka insanlar odama girdiğinde dahi ışığı açtırmıyorum. Aklıma takılan şey şu aslında, tamam herkes gibi ara sıra bende kabus görüyorum karabasan görüyorum ama musallat yaşadığımı düşündürecek bir durum yaşadığımı hatırlamıyorum. Burda okuduğum insanların yaşadıklarının yarısını yaşamadım ben, eğer musallat durumu olsa çok rahatsız edilmem gerekmez miydi? Falcıya inanmalı mıyım sizde? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum, okuduğunuz için teşekkür ederim.

marrie

Kayıtlı Üye
Bence sizin olayınız biraz psikolojik, Eğer korkuyorsanız ve rahatsızlık duyuyorsanız yuleye bi görünün derim.

Ori

Kayıtlı Üye
Konunun ana fikri bir falcının söylediklerinden ibaret. Bu falcı peki kimin nesi? Güvenilir biri mi? Annenizin falcıya neler bahsettiği sadece anneninizin hatırladığı kısımlarda olabilir. Birden çok konu bahsetmişte olabilir. Kişisel problemlerinizi hallettikten sonra çoğu sorununuz düzelecektir. Siz hatalarınızı görüp düzeltmeyi deneyin. Ne olduğu belli olmayan bir falcıya inanmayı değil.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Konuyu okuduğunuza emin misiniz? Bunun psikolojik kısmı nerde kalıyor? Ben zaten bir korkum olduğundan bahsetmedim, falcı hakkımda bunları söylemiş fakat ben aşırı bir rahatsızlık yaşamadığım halde böyle bir cin olayı ortada olabilir mi sorum buydu.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Konunun ana fikri bir falcının söylediklerinden ibaret. Bu falcı peki kimin nesi? Güvenilir biri mi? Annenizin falcıya neler bahsettiği sadece anneninizin hatırladığı kısımlarda olabilir. Birden çok konu bahsetmişte olabilir. Kişisel problemlerinizi hallettikten sonra çoğu sorununuz düzelecektir. Siz hatalarınızı görüp düzeltmeyi deneyin. Ne olduğu belli olmayan bir falcıya inanmayı değil.

Üst üste yazmış olacağım öncelikle o yüzden kusura bakmayın. Bu kadını arkadaşımın annesi önermiş daha önceden de arkadaşımın babasının kaza geçireceğinden bahsetmişti ve gerçekleşti olay. Ben böyle bir durumu aklımın ucundan bile geçirmedim hiç fakat cin musallatı konusu aklımı çok karıştırdı. Odamda daha önce arapça bir yazı bulmuştu babam, kadın ondanda bahsetmiş anneme hatta. Şuan tüm detayları aklımda değil fakat hatırladıklarım bu kadar. Teşekkür ederim yorumunuz için.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Şu konuda mütevazı olamayacağım şu sitede falcı konusunda tecrübesi benim kadar olan bir kişi daha yoktur.Kim gerçek,kim yalan,kim palavra,kim paragöz...Senin ki falcı değil Ansolo felaket tellalı.Ben annenin baktırdığı bu falı unut derim.Ramtha kitabında bu konudan şöyle bahseder;falcı ne derse doğrudur.Sevgilin seni terkedecek değil mi? Ya da harika bir aşk hayatın olacak.İkiside gerçek.Çünkü sen falcının söylediğine inanırsın ve bu senin enerjin ile realiten olur.Bilinç ve enerji realiteyi yaratır.
Bir diğer adı da kendi kendini gerçekleştiren kehanettir.O yüzden bu tecrübeyi sil gitsin.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Cin olayı palavra sözden öteye gitmez,boşuna korkma derim her anki bir rahatsızlanma olayıyla karşılaşmassın ama falcı şeytan dememişte bunu cin diye sallamış şeytanlar her insanla uğraşırlar evet şeytanlar insanın ilişkisine zedeliye bilir ama bunu durum senin evlenip evlenmeme meselesini etkileyemez eğer kaderinde böyle evlenemicenle ilgili bi sınavın varsa evlenemessin ama herkezin nasibi öncede belirlenmiştir seninkide öýle çiktiğin kişinin doğru kişi oldundan kaderindeki kişi oldunu öğrenmen lazım bi şekilde sen ona aşıksın oda sana aşık işte bu senin onun nasibin oldunu kanıtlamaz aşk sadece bu olayı görmemene sebebiyet verir ,iş konusuna gelirsek şeytanlar bu durumada müdail olurlar ama bu durum seni gerçek nasibine götüren bir sebep kapısıda olur tabi çıktığin kişi senin nasibinse iş değişir uyumama durumuna gelirsek bu sitede veya normal hayatta senin yaşlarında çoğu insanın başina gelen bir olay bu olayin zaman geçtikçe ortadan kaltini kendin keşvedicen sol kolundaki ağriya gelirsek bu durumda geçeci sinir durumuna gelirsek kendini biraz rahatlatacak çalışmalara verderim sinir sistemini rahatlatacak çalışmalara veya namaz kıl 2 rekat hergün iyi gelir hangi dinden oldunu bilmiyorum ama namaz her dinde vardır bu ara gerçek nasibini bir şekilde öğrenmeye bak bunu heralde istişare namazınla öğrenmeye bak doğru kişiyi rüyaların da senle birlikte olan şahsi görmeye çalış sen o kişi defalarca rüyaların da görmüşündür onu farketmeye çalış ben senle bu sitede ilk mesajlaştimda sana ne dedim hatırlıyormusun özelden beni dinlemeliydin

Ansolo

Kayıtlı Üye
Şu konuda mütevazı olamayacağım şu sitede falcı konusunda tecrübesi benim kadar olan bir kişi daha yoktur.Kim gerçek,kim yalan,kim palavra,kim paragöz...Senin ki falcı değil Ansolo felaket tellalı.Ben annenin baktırdığı bu falı unut derim.Ramtha kitabında bu konudan şöyle bahseder;falcı ne derse doğrudur.Sevgilin seni terkedecek değil mi? Ya da harika bir aşk hayatın olacak.İkiside gerçek.Çünkü sen falcının söylediğine inanırsın ve bu senin enerjin ile realiten olur.Bilinç ve enerji realiteyi yaratır.
Bir diğer adı da kendi kendini gerçekleştiren kehanettir.O yüzden bu tecrübeyi sil gitsin.

Haklısın Lviv, aslında bu konuyu açma sebebim içten içe birinin bana bunları söyleyip rahatlamasını istememdi. Dediğin duruma fazlasıyla hak veriyorum ve bunlara inanıp kendime çekmeyi de istemiyorum çünkü ne düşünürsen onu yaratırsın buna çok içten inanıyorum. Yorumun için teşekkür ederim.

emos

Kayıtlı Üye
Ne diyecegimi sasirdim senin yaslarinda cocugum var boyle dusuncelee dalmasini hic istemem , Allah korusun kuzum sen niye falcinin dediklerini bilinc altna yuklyorsun ve kendini o soylemlere sartliyosun ne biliyosun bir yakininiz tarafindan hakkinizd bir muhabbet gecmedigi ne bileyim , Sen akilli bir kizssin bence Allah a sigin sadece sabahlari SABAH namazINI kilip gunun evveli ve ahirinin hayirla gecmesine nyetlensen bu icindeki suphe ve vesveseyi atar rahatlarsin sinirde bak kaliyormu , sen bu som agizli falciyi da soyledikleini de unut ,, ha az sadaka ok belayi def eder ve bir iki kurs bir cocuga sevindir musibetlerin def i niyetine ,

Ansolo

Kayıtlı Üye
Ne diyecegimi sasirdim senin yaslarinda cocugum var boyle dusuncelee dalmasini hic istemem , Allah korusun kuzum sen niye falcinin dediklerini bilinc altna yuklyorsun ve kendini o soylemlere sartliyosun ne biliyosun bir yakininiz tarafindan hakkinizd bir muhabbet gecmedigi ne bileyim , Sen akilli bir kizssin bence Allah a sigin sadece sabahlari SABAH namazINI kilip gunun evveli ve ahirinin hayirla gecmesine nyetlensen bu icindeki suphe ve vesveseyi atar rahatlarsin sinirde bak kaliyormu , sen bu som agizli falciyi da soyledikleini de unut ,, ha az sadaka ok belayi def eder ve bir iki kurs bir cocuga sevindir musibetlerin def i niyetine ,

Aklımda hiç yokken böyle şeyleri düşünmeye başladım o kadın yüzünden, boş yere keyfim kaçtı. Dediğiniz gibi en iyisi Allaha sığınmak sonuçta onun istemediği hiçbir şey gerçekleşmez. Teşekkür ederim.

Furking

Kayıtlı Üye
Tevekkül kavramı, falcının görülerinden daha güçlüdür. :)
An'ı yaşayın, kaygılardan ve pişmanlıklardan uzak. Ilahi sistem hakettiğinizi yaşatacaktır.
Aksi halde kadının söylemleri sebebiyle oluşabilecek olumsuz düşünceleriniz siz istemeseniz de etkisini gösterir. Çünkü hayatınıza işlemiş olursunuz o düşüncelerle.

Yolların en güzelidir fıtrat yolu. Bu hayatın bi imtihan olduğunu göz önünde bulundurarak söylüyorum ki, frekansınızı düşürecek hiçbir şeyi benimsemeyin. Bırakın zaman kavramıyla geçip gitsin tüm imtihan araçları. Size kalan yine an ve an sonrası gelecek diğer an'lar, yani tevekkülünüzün ödülü olan uzunnca bir huzur.
Yaşantınızı gelişim üzerine kurun. Yaşanan her şeyin aslında bizim gelişimimiz için olduğunu unutmamak gerek. Imtihanları en güzel sekilde cevaplayıp, zayıf yönümüzü görerek o yönümüzü geliştirebiliriz.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Tevekkül kavramı, falcının görülerinden daha güçlüdür. :)
An'ı yaşayın, kaygılardan ve pişmanlıklardan uzak. Ilahi sistem hakettiğinizi yaşatacaktır.
Aksi halde kadının söylemleri sebebiyle oluşabilecek olumsuz düşünceleriniz siz istemeseniz de etkisini gösterir. Çünkü hayatınıza işlemiş olursunuz o düşüncelerle.

Yolların en güzelidir fıtrat yolu. Bu hayatın bi imtihan olduğunu göz önünde bulundurarak söylüyorum ki, frekansınızı düşürecek hiçbir şeyi benimsemeyin. Bırakın zaman kavramıyla geçip gitsin tüm imtihan araçları. Size kalan yine an ve an sonrası gelecek diğer an'lar, yani tevekkülünüzün ödülü olan uzunnca bir huzur.
Yaşantınızı gelişim üzerine kurun. Yaşanan her şeyin aslında bizim gelişimimiz için olduğunu unutmamak gerek. Imtihanları en güzel sekilde cevaplayıp, zayıf yönümüzü görerek o yönümüzü geliştirebiliriz.

Aklımı karıştıracak şeyler duydum ve dün çok canım sıkıldı fakat artık düşünmemeye çalışıyorum sonuçta her şey olacağına varır, burda çoğunuz bana itimat etmemem gerektiğini söylediğinize göre bir bildiğiniz vardır ve denileni yapacağım. Bu arada ne güzel söylemişsiniz 'Tevekkül kavramı, falcının görülerinden daha güçlüdür.'