7 gün Ayetel kürsi uygulaması hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seuta

Kayıtlı Üye
Sn sting bir çok dindar kişiler günde belirli sayıda zikir çekerler dua okurlar. Büyüyle alakası yok lakin siz bir duayı bir çok defa okuduğunuzda o duadan sorumlu yardımcılar gelir ayni zamanda negatif enerjilerde bunları göze alarak baslayin. Ben mesela 3 veya 4 defa yaşın suresi okuduğunda basıma ağrılar girer enerjinin bunu kaldıramayacağını düşünür ve daha fazla okumam

demirabey

Kayıtlı Üye
Dün bitirdim ama pozitif veya negatif bir şey hissetmedim. İnşallah kabul olmuştur.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emos

Kayıtlı Üye
Verdiniz cevab ta bana sordugu yaziyi ek aldiginiz icin soruyorum dinden uzak bazi kisiler dediginizde benimi gostermek istediniz ? ben burda kimsenin din anlayisina karismam kendi dinime de laf soyletmem ,

STING44 kardesim 50 Yasindayim genclik gecirdim asik olduk evlendik esimi kiskandim kiskanildim insanlar ytarafindan kandirildik rizkimi kazandim kaybettim ama anladim ki hic bir sey nasibinden ote gitmiyor Nice dualar ettim kazancim bol oldu ama elimde sadece nasibim olan kaldi biraz hirsla okuyup ILLAKI dedigimde ise IMTIHANIM oldu bir anda baska bir skinti cikti hepsi harcandi gitti elimde kalmadi , Fakat su anda anladigim sana yazdigim ilk mesaj bile senin hur iradene bir etkileme olmus , Sana yardim yada destek degil kafa karistirmis olabilirim Hakkini helal et ozur dilerim ,
Sen kalbinden geldigi gibi davran aslinda kapat gozlerini oku duani sayilar buyu degil kapinin kilidi gibidir her anahtar bir kapi acar bu terkiplerde oyle , gerisi senin kalbne kalmis ALLAH yolunu acik etsin dualarini da hakkinda en hayirlisini nasip etsin insallah ,

Bana verilen cevaba ilisik yazdiginiz icin yaziyorum siz dinden uzak kesim olaak benimi gosteriyorsunuz ? Elhamdulillah dinden uzak degilim , ben kimsenin dini inanisini ellemem kndi dinmi de inanisimida kmseye laf soyletmem ,

STINING44 kardesim ben 50 Yasimdayim Asik olduk sevdik , evlendik kiskandim kiskanildim, kandirildik, yalan soylenildi , rizk pesinde kostuk dualar ettim Kazandik , daha cok hirs yaptim ILLAKI OLSUN DIYE daha fazla da dua ettim ama cogu hirs kazancim bana IMTIHAN oldu , anladim ki RABBIMIN verdiginden ne fazla ne eksik ,, son nokta onun verdigi oldu ,

Ve su anda anladim ki sana yazdigim ilk mesaj bile sana yardim degil kafa karistirmaca ve senin hur iradene mudahele olmus , HAKKINI HELAL ET , Kardesim sayilar buyu degil kilidin anahtaridir sayilara takilma , kalbine bak kapat gozlerini oku duani ,
Hakkinda en hayirlisini dilerim dua ile

O kadar cok yanlis cumle kurmusum cok ozur dilerim , duzelttiginiz icin cook tesekkkur ederim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
560
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
Üye silindi 77822