7 gün Ayetel kürsi uygulaması hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

STiNG44

Kayıtlı Üye
Sayın STiNG44, Kur’an ayetlerini meşru bir gaye için okumak, büyü değildir ve caizidir. Sahih hadislerde geçtiği üzere, Fatiha suresinin şifa niyetiyle okuyan sahabelerin bu tutumu Peygamberimiz tarafından da kabul görmüştür. Lakin dinden uzak bazı kesimler, en meşru bir gaye için de olsa Kur’an’ı şefaatçi, şifa vesilesi olarak okumanın her türlüsüne “büyü, üfürükçülük” gibi taftalarla damgalamaktan çekinmezler. Hayırlı akşamlar esen kalın..

Sayın gazap, ben bu uygulamayı sevdiğim kızın kalbinin bana ısınması ve sevgime karşılık vermesi için yapmak istiyorum . Diyeceğim şu ki bu karşıda ki insanın iradesini etkilemeye felan girer mi ne bileyim sanki büyü gibi geliyor bana aklım çok karışık .

Gazap

Kayıtlı Üye
Sayın gazap, ben bu uygulamayı sevdiğim kızın kalbinin bana ısınması ve sevgime karşılık vermesi için yapmak istiyorum . Diyeceğim şu ki bu karşıda ki insanın iradesini etkilemeye felan girer mi ne bileyim sanki büyü gibi geliyor bana aklım çok karışık .

Gereken cevabı verdim..

emos

Kayıtlı Üye
Sayın STiNG44, Kur’an ayetlerini meşru bir gaye için okumak, büyü değildir ve caizidir. Sahih hadislerde geçtiği üzere, Fatiha suresinin şifa niyetiyle okuyan sahabelerin bu tutumu Peygamberimiz tarafından da kabul görmüştür. Lakin dinden uzak bazı kesimler, en meşru bir gaye için de olsa Kur’an’ı şefaatçi, şifa vesilesi olarak okumanın her türlüsüne “büyü, üfürükçülük” gibi taftalarla damgalamaktan çekinmezler. Hayırlı akşamlar esen kalın..
Verdiniz cevab ta bana sordugu yaziyi ek aldiginiz icin soruyorum dinden uzak bazi kisiler dediginizde benimi gostermek istediniz ? ben burda kimsenin din anlayisina karismam kendi dinime de laf soyletmem ,

STING44 kardesim 50 Yasindayim genclik gecirdim asik olduk evlendik esimi kiskandim kiskanildim insanlar ytarafindan kandirildik rizkimi kazandim kaybettim ama anladim ki hic bir sey nasibinden ote gitmiyor Nice dualar ettim kazancim bol oldu ama elimde sadece nasibim olan kaldi biraz hirsla okuyup ILLAKI dedigimde ise IMTIHANIM oldu bir anda baska bir skinti cikti hepsi harcandi gitti elimde kalmadi , Fakat su anda anladigim sana yazdigim ilk mesaj bile senin hur iradene bir etkileme olmus , Sana yardim yada destek degil kafa karistirmis olabilirim Hakkini helal et ozur dilerim ,
Sen kalbinden geldigi gibi davran aslinda kapat gozlerini oku duani sayilar buyu degil kapinin kilidi gibidir her anahtar bir kapi acar bu terkiplerde oyle , gerisi senin kalbne kalmis ALLAH yolunu acik etsin dualarini da hakkinda en hayirlisini nasip etsin insallah ,

Bana verilen cevaba ilisik yazdiginiz icin yaziyorum siz dinden uzak kesim olaak benimi gosteriyorsunuz ? Elhamdulillah dinden uzak degilim , ben kimsenin dini inanisini ellemem kndi dinmi de inanisimida kmseye laf soyletmem ,

STINING44 kardesim ben 50 Yasimdayim Asik olduk sevdik , evlendik kiskandim kiskanildim, kandirildik, yalan soylenildi , rizk pesinde kostuk dualar ettim Kazandik , daha cok hirs yaptim ILLAKI OLSUN DIYE daha fazla da dua ettim ama cogu hirs kazancim bana IMTIHAN oldu , anladim ki RABBIMIN verdiginden ne fazla ne eksik ,, son nokta onun verdigi oldu ,

Ve su anda anladim ki sana yazdigim ilk mesaj bile sana yardim degil kafa karistirmaca ve senin hur iradene mudahele olmus , HAKKINI HELAL ET , Kardesim sayilar buyu degil kilidin anahtaridir sayilara takilma , kalbine bak kapat gozlerini oku duani ,
Hakkinda en hayirlisini dilerim dua ile

Gazap

Kayıtlı Üye
Bana verilen cevaba ilisik yazdiginiz icin yaziyorum siz dinden uzak kesim olaak benimi gosteriyorsunuz ? Elhamdulillah dinden uzak degilim , ben kimsenin dini inanisini ellemem kndi dinmi de inanisimida kmseye laf soyletmem ,

Sizi kasetmedim ağabey.

emos

Kayıtlı Üye
Agalik yaptgimi sanmiyorum agabey degil bayanim , sozunuz yanlis anlasilmaya acik o zaman alintiniza dikkat edin.

Gazap

Kayıtlı Üye
Agalik yaptgimi sanmiyorum agabey degil bayanim , sozunuz yanlis anlasilmaya acik o zaman alintiniza dikkat edin.

Kusura bakmayın "50 yaşında adamım" diye okumuşum, ayrıca gene belirtiyorum size gönderme yapmadım..

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Ben yapmıştım herhangi bir şey olmadı ama zararı da olmadı. Sadece okuduğum dönem uyku sorunu yaşamıştım ve çok zor du

Gazap

Kayıtlı Üye
Ayrıca Ayetel Kürsi korunma ve arınma çalışmalarında kullanılır ve yüksek enerji içerir. Sayılarla kuvvetlendirildiğinde enerji patlaması yaşanır tabir-i caizse. Ayetel Kürsi aşk işlerinde kullanılmaz. Buna dahil olarak hasım kimseyi helak etmek içinde kullanılmaz. Hayırlı günler..

STiNG44

Kayıtlı Üye
Ayrıca Ayetel Kürsi korunma ve arınma çalışmalarında kullanılır ve yüksek enerji içerir. Sayılarla kuvvetlendirildiğinde enerji patlaması yaşanır tabir-i caizse. Ayetel Kürsi aşk işlerinde kullanılmaz. Buna dahil olarak hasım kimseyi helak etmek içinde kullanılmaz. Hayırlı günler..

Okuduğum bazı hadislerde " her kim Ayetel kürsi yi 170 defa okursa ona dünyada istediği şey verilir" diyen bir hadis görmüştüm ayrıyeten söyle bir hadis görmüştüm " her kim Ayetel kürsi yi 313 defa okursa ona hem ahiret hem dünya işlerinden istediği verilir" . Bu hadisten ben şu sonucu çıkardım sonuçta aşk için istediğim şey hem dünyalık hem ahiretlik Ayetel kürsi duasını okumam bana bu istediğimde faydası olan bir dua değil mi sizce ? Bu arada sözlerim yanlış anlaşılmasın gerçekten zor durumdayım tabi ben her şeyden önce her şeyi Allah (cc) bekliyorum, sadece dileğimin duamın etkisini arttırmak için böyle sahih olan güzel dilek duaları arayışı içindeyim harama bulaşmaktadır çok korkuyorum ve hala sorum net cevap alamadım tavsiyelerinizi bekliyorum gerçekten.

Bahtsız1989

Kayıtlı Üye
Merhabalar yanlış birşey yazmak istemiyorum bu konularda bilgisizim ne yapacağımıda bilmiyorum. Kısaca sorunum 2 çocuğumuz var ve eşim bizi terk etti yan sokakta sevgilisiyle ev tuttu oturuyor. Ben yuvam yıkılsın istemiyorum belki tepki göstereceksiniz ama çocuklarım küçük ben bu uygulamayı yapsam işe yararmı ?? Yada bana ne önerirsiniz ?? Şimdiden teşekkür ediyorum ..

Seuta

Kayıtlı Üye
Dua etmek içten dileklerde bulunmak bence sayılarla olmamalı duyan Allah bilen Allah. Sayıyı sizde belirleyebilirsiniz ama bence bazen bir şeyi fazla diretmemek gerekir hayirlisini istemek ve şükretmek en makbukudur, yureginizin sesini dinleyin yol gösterecektir
Sevgi ve isikla

KuRt176

Kayıtlı Üye
Merhabalar yanlış birşey yazmak istemiyorum bu konularda bilgisizim ne yapacağımıda bilmiyorum. Kısaca sorunum 2 çocuğumuz var ve eşim bizi terk etti yan sokakta sevgilisiyle ev tuttu oturuyor. Ben yuvam yıkılsın istemiyorum belki tepki göstereceksiniz ama çocuklarım küçük ben bu uygulamayı yapsam işe yararmı ?? Yada bana ne önerirsiniz ?? Şimdiden teşekkür ediyorum ..

Her şer dediğinizde bir hayır vardır. Başımıza gelen bazı olaylarda kendinizce hayır düşündüğünüz durumları diretmemekte fayda var. Belki de bilmeyerek daha kötü bir felaketi çağırıyorsunuz da haberiniz yok. Hayatı akışına bırakın. Fazla müdahale iyi şeyleri çağırmaz. Çocukları da çok düşünmeyin Allah'a emanet yaşıyoruz. Bunu bilerek yaşayın. Ne kadar koruyucu kollayıcı olsanız da Allah dilemişse o olacaktır. Onlar üzerinde sizin bir kudretiniz zaten yok. Takdir sizin.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Takip teyim sting44 1 hafta okudunmu haber verirmisin kardeşim sen ne için okuyorsun acaba merak ettim bende sıkıntılı bir zamandayım 40 gün hacet namazı kılmayı düşünüyorum sonucunu söylerim sana

demirabey

Kayıtlı Üye
Ben başladım. 4 üncü gün bitti. 200 lü ve 300 lütfen rakamlar biraz zaman alıyor. Gün içerisine yayarak bitirdim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alexisis

Kayıtlı Üye
Gun icinde degil, gece 11 ile sabah 5 arasi yapilmasi daha makbul. Eger gercekten etkili olunmasi isteniyorsa bir oturusta, ara vermeden, ayni hiz ve tamamen kontsantre olmus halde yapmalisiniz.

demirabey

Kayıtlı Üye
Gun icinde degil, gece 11 ile sabah 5 arasi yapilmasi daha makbul. Eger gercekten etkili olunmasi isteniyorsa bir oturusta, ara vermeden, ayni hiz ve tamamen kontsantre olmus halde yapmalisiniz.
Bilgi için teşekkürler fakat çalışma temposundan dolayı dediklerinizi yapamadım. Zaten spesifik bir amaç için yapmıyorum. Kendimin ailemin tüm müslümanların iyiliğini dileyecegim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

STiNG44

Kayıtlı Üye
Takip teyim sting44 1 hafta okudunmu haber verirmisin kardeşim sen ne için okuyorsun acaba merak ettim bende sıkıntılı bir zamandayım 40 gün hacet namazı kılmayı düşünüyorum sonucunu söylerim sana

Sayın danky, ben henüz başlamadım çünkü haram ve ya helal olup olmadığı konusunda daha tam net bir cevap bulamadım hala araştırıyorum inşallah aradığım tam net cevapları bulursam yazacağım.

Gerekli değil

Kayıtlı Üye
Geçen cuma gecesi uygulmayı yapmaya başlamıştım. Ama 2.günde yarım bıraktım. Esasında hiçbir işini yarım bırakmayan bir insan olarak kendime şaşırdım. Tam bir konsantrasyonla olmasa bile usulen tamamlamış olmak için bile devam ederdim normalde. Ama bunu yapamadım. İçimden devam etmek gelmedi. Uygulamanın ağırlığıyla böyle olma ihtimali var mıdır?

alexisis

Kayıtlı Üye
Vardir, zorlamayin bence.
Mesela dileginiz sizin icin hayirli olmayabilir, bunu bilemezsiniz suan icin.
Ya da cok guclu bir dua ve bu uygulama da ayrica cok guclu oldugu icin yapamamista olabilirsiniz.
Ayrica gundelik yasantinizi, beden ve cevre temizligini gozden gecirmeniz gerekebilir... Ysni bircok faktor sebep olmus olabilir. Hayirlisi olsun...

Seuta

Kayıtlı Üye
Sn sting bir çok dindar kişiler günde belirli sayıda zikir çekerler dua okurlar. Büyüyle alakası yok lakin siz bir duayı bir çok defa okuduğunuzda o duadan sorumlu yardımcılar gelir ayni zamanda negatif enerjilerde bunları göze alarak baslayin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
568
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
Üye silindi 77822