İşlem yapılacak kişi için isimler şartmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unbroken

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Biri var işlem yapan bu işlem büyüye girer mi bilmiyorum ama bir kağıtta şekiller çizili ve bu kağıdı yanımızda taşımamız gerekiyor ayriyetten bir ayetten kısa bir cümle alınıp cuma vakti 60 kez tekrar edilmesi 3 cuma sürmesi gerekmekte. Merak ettiğim ise bu işlemlerin hiçbiri için ne karşı tarafın adı ne annenin adı sorulmadı. Ben bu arayışlarımda net birşey öğrendim ki anne adı olmadam işlem yapılmıyor. Fakat bu gapan kişiye bunu söylediğimde bana zor olan %10 luk kısımda isimlerin gerektiğini söyledi ve isimleri istemedi. Konuyla alakalı bilgili dostların yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler.

unbroken

Kayıtlı Üye
Konuyla alakalı kimse bilgi sahibi değil sanırım

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
anne adı yerine havvadan olma diyebilirsin. havva adem anne babamız ya :p

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
soruyu okuyup anlamazsam oyle olur :D ben büyü yapıcak olsam anne adını kullanmayı tercih ederdim. kullanmak şart mıdır bilemem. ne desem yalan olur. kullanmamayı da tercih edebilir bir büyücü niye edemesin ki. sonuçta o büyü ona özel onun yaratımı. tabi yaratımıysa oradan burdan alıp aynen uyguladığı tarifler değilse.
niyetinde şahsın iradesini yok edip kendi istediğin olsun istiyorsan büyüdür. büyü iradeyi yok etmektir.
şimdilerde büyü tarifi verip karşı tarafa yaptırmak var. şahsen ben her şeyin büyücü tarafından yapılması gerektiğini düşünüyorum savunuyorum. çünkü o an kötü bir şeye maruz kalabilirsiniz ya da yapılması istenildiği gibi yapamayabilirsiniz. umarım sizin yapmanızı istememiştir. bunlar tamamen benim mantığımla ilgili düşüncelerden ibarettir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
isim olmadan olmaz. adres kim. sana ben bir kargo yolladımğımı düşün nereye gidecek kime gidecek bu kargo. bırakın ismi o bile yeterli değil. ayşeden doğma ali kaç tane var. dna gerekiyor hiç olmadı güncel resim.

unbroken

Kayıtlı Üye
Cevap için teşekkürler. Aslında bende öyle düşünüyordum fakat bu kişinin bir kaç tanıdığımın işlerini yaptığını bildğim için güvendim. Zaten maddi anlamda bir zarara sokmadı beni bir de bu sebeble güvendim. Bu isim meselesi benim içimde vesvese olunca haliyle bende işlemler tutmadı yada daha mantıklı olanı dediğiniz gibi hangi adrese gidicek.. Konu kapanması gerekiyorsa kapansın cevabımı aldım. İyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...