İğne ile yapılan büyü var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meneksse

Kayıtlı Üye
3 yıl olacaktı 1 hafta önce sebepsiz yere ayrıldık benim için deli divane olan insan bi anda çok kötüyüm diyerek gitti sevgisinden emin olmasan konuşamazdım biliyorum hala seviyor çok şeyler yaşadık ama hiç bir zaman ayrılmadık son zamanlarda sürekli yanımda fenalaşıyordu nefes alamıyor titremeye başlıyordu bayılacak gibi oluyordu anlam veremiyordum bana önceden bir şey söyledi araba koktuguma toplu iğneleri sen mi batırdın diye 15 taneye yakın iğne çıkarmış ben neden böyle birşey yapacağımı sordum ne olduğunu bile anlamadım sonra bi süre sonra aramız kötü oldu ve o sözlendi başka biriyle ama her gece kapıma gelip ahladı beni kurtar diye ben birşey yapamadım sadece yanında olabildim destek oldum şuan sözlüsünden de ayrıldı uzun zamandır biz görüştük 1 hafta öncede ayrıldı arkadaşlarım bana böyle bi büyü olduğunu söyledi ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten öyle mi onu çok seviyorum geri dönmesini istiyorum sizce o iğneler büyü mü ?

unbroken

Kayıtlı Üye
Büyü için birçok metaryel kullanıyor toplu iğne ile daha önce hiç duymadım. Tecrübeli arkadaşlar umarım aydınlatırlar seni açıkcası bende merak ettim.

Meneksse

Kayıtlı Üye
Evet inan çok ihtiyacım var kötü durumdayım :(

BitanemSensin

Kayıtlı Üye
Slm Meneksse, senin ne hissettiğini cok iyi anlayabiliyorum çünkü hemen hemen ayni durumu bende yaşadim. Ben alti senelik evli idim ve bana da büyü yapilmiş. Ben bunu 11 sene sonra öyrendim maalesef. Ilk Eşimden ayrildiktan sonra iki defa Yuva kurmaya çalıştım ama iki seferde terk edildim. En son Nişanlim benden ayrildiginda Nikahımiza 10 gün kalmıştı. Bence bu olayları iyi bilen birine gidip bunu sormalisin. Büyü icin hersey kulanilir. Bana sabundan büyü yapılmışti.
InşaAllah yine bi araya gelirsiz

Meneksse

Kayıtlı Üye
Amin ünşallah kimseye güvenemiyorum bi kaç hocaya gittim ama benden yüklü miktarda para istediler artık herşeyi sahtekarlıga döktürmüşler. Ne yapacağımı bilmiyorum her geçen gün kötü oluyorum dayanacak güç kalmadı artık

taroh

Kayıtlı Üye
bakara suresi dinlet eve. biraz büyü ve vesveseyi yatıştırıyor.etkisini de azaltır. sitede de vardır belki büyü bozma metodları.

Seuta

Kayıtlı Üye
Site yöneticilerine mesaj atin veya fal mabed uygulamasından bakım yaptirin

Meneksse

Kayıtlı Üye
Mesaj attım ama dönüş alamadım maalesef:( onlarda yoğunlar sonuçta çok teşekkür ederim söyledikleriniz için bakıcam hemen

Smity

Kayıtlı Üye
Selam Menekşe durumuna üzüldüm umarım bi an önce düzelirsiniz. İgneye gelicek olursak bildigim kadarıyla iğneylede büyü yapılıyor.Genelde iğne ile yapılan büyüler karşı tarafın ona batmasınıı saglamak,ondan uzaklaştırmak için yapılır. Bunun bir büyü olup olmadıgını ögrenmek gerek.Ama büyüyse eger sevgilinde acı çeker çünkü iğneyi ona batırırlar ne kadar iğne batarsa senden o kadar uzaklaşır ve soğur....

Meneksse

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim artık etkisini bilmiyorum ayrıyız beni terk etti .. aniden nefes alamama boğulma gibi şeyler yaşıyor olduğu yerde yığılıp kalıyordu :(hala arada bir karşıma çıkıp seni seviyorum diyor sonra tekrar ortadan kaybolıyor çok zor bi durum

lilith.93

Kayıtlı Üye
durumuna çok üzüldüm umarım kısa süre içinde çözüme kavuşur . yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla iğne ile yapılan büyüler mevcut ve arabana kadar ulaşılmışsa yakının olma ihtimali yüksek bakım yaptırırsan sonuca daha hızlı ulaşırsın. her şey gönlünce olsun

Cilgingarantici

Kayıtlı Üye
Onunla birlikteyken bakara suresini açsanız işe yarayabilir. Biz eşimle bu tür sorunları yaşadığımızda ikimizde televizyondan bakara suresini açıp kapıları pencereleri açar dinleriz.

Silverfş

Kayıtlı Üye
İğne ile yapılan birçok büyü olsada geneli kara büyülerdir . Fakat iğne bir aracı olarak kullanılır . Muma saplanması , sabuna saplanması vb bir çok yerde aracı görevi vardır . Araba koltuğu ana maddeyi oluşturmaz . Saf element yok ortada . Koltukta başka bir sıvı varmıydı ? İğneden önce sürülüp sonra sağlanmış olması gerek . Bunun için belirli saatler var . Gündüz yapılmaz . Gece kim girmiş olabilir arabaya ? Anahtarı rahatça alabiliyorsa aileden birisi mi ? Çünkü iğneli karabüyüler ilişki için değil öldürmek yada süründürmek için yapılır . Bu tabikide ilişkiyede yansır . Büyüyü siz bozamazsınız . Korumanız , ilminiz var mı ? Eve sure , dua dinletme ile olmaz . Anladığım kadarıyla olay ciddi . Ten renginde eskiye göre sararma var mı ? Yazılan ile görünen çok farklıdır . Bozma işlemini bilgili birisi yapmalı . Hatta garantiye almak için birde geri çevirme yapmalı ki risk sıfıra düşsün . Sayın Urum bu konuda size yardım edebilir . Sizde ciddiye alın acil şifa dilerim .

tezikizi

Kayıtlı Üye
belirtiler buyuye benziyor arkadasim sen care bulursan banada soylermisin benide esim terk etti bende bikac hocaya gittim sonuc alamadim

origanum

Yönetici
Birçok pagan büyüsünde iğne kullanılır. Ona bu büyüyü yaptıran arabasına ulaşabilecek biri belli ki. Kendi yakınlarından biri çeşitli nedenlerden dolayı ona yaptırmış olabilir veya eski sözlüsünün yakınlarından biri ayrılsınlar diye yaptırmış olabilir. Büyü olup olmadığı, kimin ne amaçla yaptığı, var ise çözüm yöntemi bakım sonucunda anlaşılır.
İşin ehli birine baktırın. Güvendiğiniz bildiğiniz kimse yok ise yuleye başvurun veya Fal Mabet üzerinden uruma baktırın.

origanum

Yönetici
Fal falan baktırma. Fal ile çıkmaz bu. Ayrıca fal haramdır. Eğer ki büyü var ise kendisine gece korkutulma, sıçrama, irkilme, ensede boyunda ağrı, göğüste daralma, ani sinir öfke patlamaları, aniden bitkin düşme, sevdiklerini gözünü kırpmadan kırabilme vs bir sürü belirtisi vardır. Bunların hepsi var ise bile büyü olmayabilir. İşinin ehli bir hoca telefondan ücretsiz bakım yapabilir. Çok var öyle hak dostu hocalar.

Fal ile çıkar, bilmeden konuşmayın. Dandirik bir falcıya giderseniz hiçbir şeyi bilemediği gibi bunu da bilemez elbet. Ayrıca bu ne çelişkidir ki tavsiye ettiğiniz o hak dostu hoca ücretsiz bakım yaptığında haram olmuyor? Hak dostu hoca bakım yapınca haram değil başkası bakınca haram demek? Ya da hem hak dostu hem de haram işleyen biri olunabiliyor bu durumda? Ayrıca kime göre haram burası neresi farkında mısınız, sizin burada bulunmanız da haram. Neden üyemizsiniz?
O hak dostu dediğiniz hocalar hakikaten öyle mi sanıyorsunuz? Hiçbir şey karşılıksız olmaz, evrende herşey matematik düzen üzerindedir. Yani bir tarafta ne var ise öbür tarafta da aynı değerde karşılığı olmak zorundadır. Elmalarla armutlar toplanmaz denirdi ilkokulda matematik dersinde, bir hatırlayın bakalım. Para icat olmadan takas devrinde bile herşey ederi olan bir karşılığı ile alınırdı. Almadan vermek sadece Allaha mahsustur. Allah dostlarına asla değil. Kendini ne sanıyor onlar? Eş mi koşuyorlar?
Bir şeyin karşılığını almadan verirse o hoca takımı mutlaka kendilerinden birşey kaybederler, bereketleri kaçıp sağlıklarını kaybederler. Bu nedenle parasını almadıkları kişinin karşılık olarak hayat enerjisini çekerler, rızkına ortak olurlar. Para almaktan daha karlı bir iştir ve dini duygularını sömürdüğü çevrede makbul kişi sayılır.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Ücretsiz bir şeyler beklemek nedir ya? ücretsiz bir şeyler beklemek yaptırmak çok ayıp. karşı tarafın hakkına girmek.

zeyno80

Kayıtlı Üye
Kesinlikle katılıyorum ama lütfen önünüze gelen hocaya gitmeyin çoğu üçkagıtçı buradan umarım biri yardım eder..Ümidinizi yitirmeyin ...benide büyüyle boşattılar ama asla uğraşmadım buda kaderim dedim abuk sabuk hocalara gideceğime Allaha havale ettim :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tek başına iğneyi tılsımlamak bana yetersiz geldi.
Kişiye ait bir nesne tılsımlamabilir giysi gibi ama iğne tek başına bu kadar büyük etki verecek şekilde nasıl tılsımlanacak.
Arabaya saplamak mantıklı tabi dokunmuş oluyor ama direk görünen bir şey
toplu iğne erkek için kullanılır. Ayırmada da birleştirmede kullanılan bir malzeme ama tek başına değil dediğim gibi.

Bu davranışlarına başka şeyde sebep olabilir.

kişin DNA örneğini alsa iğneyi tılsımlasa sizden de ayrılması için yapılsa bir de dikiş iğnesi lazım sizinde DNAnız lazım
sonra bunları arabaya saplamadı diyelim.

Tüekiyede pagan büyüsü yapacak kişi sayısı çok az be böyle bir yol seçmez çok daha mantıklı güzel örnekler var
havas da zaten böyle bir çeşit Yok.

Kısaca bana uygun gelmedi Yani bu tür bir etki yaratmak için uygun unsurlar Yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...