Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: İğne ile yapılan büyü var mı

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Fal Mabedinde uruma bakım yaptırın..

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    33
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

durumuna çok üzüldüm umarım kısa süre içinde çözüme kavuşur . yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla iğne ile yapılan büyüler mevcut ve arabana kadar ulaşılmışsa yakının olma ihtimali yüksek bakım yaptırırsan sonuca daha hızlı ulaşırsın. her şey gönlünce olsun

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Onunla birlikteyken bakara suresini açsanız işe yarayabilir. Biz eşimle bu tür sorunları yaşadığımızda ikimizde televizyondan bakara suresini açıp kapıları pencereleri açar dinleriz.

Yer
    Purgatory
    Rep Puanı : 51
    Ettiği Teşekkür
    7
    20 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    8

İğne ile yapılan birçok büyü olsada geneli kara büyülerdir . Fakat iğne bir aracı olarak kullanılır . Muma saplanması , sabuna saplanması vb bir çok yerde aracı görevi vardır . Araba koltuğu ana maddeyi oluşturmaz . Saf element yok ortada . Koltukta başka bir sıvı varmıydı ? İğneden önce sürülüp sonra sağlanmış olması gerek . Bunun için belirli saatler var . Gündüz yapılmaz . Gece kim girmiş olabilir arabaya ? Anahtarı rahatça alabiliyorsa aileden birisi mi ? Çünkü iğneli karabüyüler ilişki için değil öldürmek yada süründürmek için yapılır . Bu tabikide ilişkiyede yansır . Büyüyü siz bozamazsınız . Korumanız , ilminiz var mı ? Eve sure , dua dinletme ile olmaz . Anladığım kadarıyla olay ciddi . Ten renginde eskiye göre sararma var mı ? Yazılan ile görünen çok farklıdır . Bozma işlemini bilgili birisi yapmalı . Hatta garantiye almak için birde geri çevirme yapmalı ki risk sıfıra düşsün . Sayın Urum bu konuda size yardım edebilir . Sizde ciddiye alın acil şifa dilerim .

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

belirtiler buyuye benziyor arkadasim sen care bulursan banada soylermisin benide esim terk etti bende bikac hocaya gittim sonuc alamadim

Rep Puanı : 29
    Ettiği Teşekkür
    12
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Fal falan baktırma. Fal ile çıkmaz bu. Ayrıca fal haramdır. Eğer ki büyü var ise kendisine gece korkutulma, sıçrama, irkilme, ensede boyunda ağrı, göğüste daralma, ani sinir öfke patlamaları, aniden bitkin düşme, sevdiklerini gözünü kırpmadan kırabilme vs bir sürü belirtisi vardır. Bunların hepsi var ise bile büyü olmayabilir. İşinin ehli bir hoca telefondan ücretsiz bakım yapabilir. Çok var öyle hak dostu hocalar.

Rep Puanı : 40654
    Ettiği Teşekkür
    532
    1.021 mesaja 3.312 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    259

Birçok pagan büyüsünde iğne kullanılır. Ona bu büyüyü yaptıran arabasına ulaşabilecek biri belli ki. Kendi yakınlarından biri çeşitli nedenlerden dolayı ona yaptırmış olabilir veya eski sözlüsünün yakınlarından biri ayrılsınlar diye yaptırmış olabilir. Büyü olup olmadığı, kimin ne amaçla yaptığı, var ise çözüm yöntemi bakım sonucunda anlaşılır.
    İşin ehli birine baktırın. Güvendiğiniz bildiğiniz kimse yok ise yuleye başvurun veya Fal Mabet üzerinden uruma baktırın.

Rep Puanı : 40654
    Ettiği Teşekkür
    532
    1.021 mesaja 3.312 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    259

Alıntı Ravensfair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fal falan baktırma. Fal ile çıkmaz bu. Ayrıca fal haramdır. Eğer ki büyü var ise kendisine gece korkutulma, sıçrama, irkilme, ensede boyunda ağrı, göğüste daralma, ani sinir öfke patlamaları, aniden bitkin düşme, sevdiklerini gözünü kırpmadan kırabilme vs bir sürü belirtisi vardır. Bunların hepsi var ise bile büyü olmayabilir. İşinin ehli bir hoca telefondan ücretsiz bakım yapabilir. Çok var öyle hak dostu hocalar.
    Fal ile çıkar, bilmeden konuşmayın. Dandirik bir falcıya giderseniz hiçbir şeyi bilemediği gibi bunu da bilemez elbet. Ayrıca bu ne çelişkidir ki tavsiye ettiğiniz o hak dostu hoca ücretsiz bakım yaptığında haram olmuyor? Hak dostu hoca bakım yapınca haram değil başkası bakınca haram demek? Ya da hem hak dostu hem de haram işleyen biri olunabiliyor bu durumda? Ayrıca kime göre haram burası neresi farkında mısınız, sizin burada bulunmanız da haram. Neden üyemizsiniz?
    O hak dostu dediğiniz hocalar hakikaten öyle mi sanıyorsunuz? Hiçbir şey karşılıksız olmaz, evrende herşey matematik düzen üzerindedir. Yani bir tarafta ne var ise öbür tarafta da aynı değerde karşılığı olmak zorundadır. Elmalarla armutlar toplanmaz denirdi ilkokulda matematik dersinde, bir hatırlayın bakalım. Para icat olmadan takas devrinde bile herşey ederi olan bir karşılığı ile alınırdı. Almadan vermek sadece Allaha mahsustur. Allah dostlarına asla değil. Kendini ne sanıyor onlar? Eş mi koşuyorlar?
    Bir şeyin karşılığını almadan verirse o hoca takımı mutlaka kendilerinden birşey kaybederler, bereketleri kaçıp sağlıklarını kaybederler. Bu nedenle parasını almadıkları kişinin karşılık olarak hayat enerjisini çekerler, rızkına ortak olurlar. Para almaktan daha karlı bir iştir ve dini duygularını sömürdüğü çevrede makbul kişi sayılır.

9. origanum Üyemize teşekkür edenler:
    X6K3 (29.01.2018)

Rep Puanı : 61
    Ettiği Teşekkür
    42
    24 mesaja 30 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Ücretsiz bir şeyler beklemek nedir ya? ücretsiz bir şeyler beklemek yaptırmak çok ayıp. karşı tarafın hakkına girmek.

11. cadıyım ki Üyemize teşekkür edenler:
    origanum (27.12.2017)

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Kesinlikle katılıyorum ama lütfen önünüze gelen hocaya gitmeyin çoğu üçkagıtçı buradan umarım biri yardım eder..Ümidinizi yitirmeyin ...benide büyüyle boşattılar ama asla uğraşmadım buda kaderim dedim abuk sabuk hocalara gideceğime Allaha havale ettim

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)