Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Maji-büyü-büyücü

Rep Puanı : 35
    Ettiği Teşekkür
    16
    12 mesaja 17 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Blackbarry90 iyi dileklerin için kalpten teşekkür ederim. Haklısın yanılgılarda yaşıyorum herşeyi farkındayım ama kendime mani olamıyorum. İnşallah dediğin gibi temiz ölürüz ama herşeyi kirlettik zaten. Dediğin gibi inşallah bir kapı açılır illa sevgili anlamında değil genel olarak bahtım kara çünkü. Yaşayıp bir an önce bitirmek huzura ermek istiyorum. Ağzına yüreğine sağlık arkdaşım.

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Dularım sizinle 🙏🏻

Ettiği Teşekkür
    16
    Tecrübe Puanı
    3

Zordurumdayım adlı arkadaşım seni çok iyi anlıyorum. Ama bu dünyanın sonu değil tek sıkıntın buysa eğer bunu zamanla aşabilirsin diye düşünüyorum. Ve bunun çareler var. Ama arada büyük bir tutku varsa vazgeçemiyorsan benim gibi unutmak adına ne yapılırsa yapıp hala aynı noktadaysan ve imkansızlıklar varsa senin adına da çok üzgünüm. Yaşını bilmiyorum o yüzden net birşey söyleyemiyorum. Hatalar telafi ediliyor fakat kaybedilen zaman geri gelmiyor.

Rep Puanı : 85
    Ettiği Teşekkür
    50
    37 mesaja 41 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Gerçekten yeterli bir uygulama yapan kişiyle karşılaşmamışsınız demek ki ya da evrensel açıdan uygunsuz olan bir şeyler vardır. Bütün olarak baktığınız zaman belki de kopmanız gerekiyordur. Öyle ki bazı çalışmalar doğru yapıldığı halde aksaklıklar çıkabiliyor. Büyü denilen olayda kaderden farklı değil aynı yol

Ettiği Teşekkür
    16
    Tecrübe Puanı
    3

WhiteFriday bilemiyorum onca uğraş onca insan hiç mi bir tane denk gelmez. Gelmemiş demekki işinin ehli birisi. Bırakayım diyorum artık uğraşmayayım dediğin gibi evren müsaade etmiyor diyorum. O zamanda hayat akmıyor tatsız tuzsuz oluyor değişmek değştirmek için çok çabaladım değişmiyorda evren buna da izim vermiyor gibi. Kendimi kapısı, penceresi olmayan bir odadaymışım da asla çıkamayacakmış gibi hissediyorum. Büyü kaderden farklı değil derken yani kaderimizde olana büyü ile sahip olacaksak büyü ile sahip olacağız anlamında mı?

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14356
    Ettiği Teşekkür
    2.078
    1.331 mesaja 3.413 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Alıntı unbroken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WhiteFriday bilemiyorum onca uğraş onca insan hiç mi bir tane denk gelmez. Gelmemiş demekki işinin ehli birisi. Bırakayım diyorum artık uğraşmayayım dediğin gibi evren müsaade etmiyor diyorum. O zamanda hayat akmıyor tatsız tuzsuz oluyor değişmek değştirmek için çok çabaladım değişmiyorda evren buna da izim vermiyor gibi. Kendimi kapısı, penceresi olmayan bir odadaymışım da asla çıkamayacakmış gibi hissediyorum. Büyü kaderden farklı değil derken yani kaderimizde olana büyü ile sahip olacaksak büyü ile sahip olacağız anlamında mı?
    Evrensel sistemin bu tür durumlarda klasik tepkisi bellidir.Kişiler hayatımızda bizim onlardan öğreneceğimiz dersler bitene kadar kalırlar daha sonra da giderler.Çünkü her iki tarafında hatta insalığın da tekamülüne devam edebilmesi için farklı insan maddelerinin farklı insan maddelerinden deneyim kazanması gerekir.Çoğu kişi bu konuya objektif bakamaz, sizin de bakamadığınız gibi.O yüzden başka bir gözlemci tarafından-kast ettiğim bilirkişi-kişiye bilinçaltı düzeyinde bir bağımlılık mı duyduğunuzu veya biraz daha sizin hayatınızda kalması mı gerekiyor vs hepsi analiz edilmeli.Bana ilk seçenek daha olası geliyor.Bütün bunları bilmek size büyüden çok şifaya yönelmeniz gerektiğini gösterebilir.Yani o kişiye ihtiyacınız varsa onu büyü ile çekmeniz gerektiği anlamına da gelmiyor bu, olaylar zaten doğal gelişir.Ama illaki ben bunu yaşamak istiyorum ne olursa olsun derseniz bu sitenin yöneticilerinin mesleği büyücülük.Daha fazla para ve zaman kaybetmemek adına mesaj atabilirsiniz.

Ettiği Teşekkür
    16
    Tecrübe Puanı
    3

Sevgili hazar açıklamaların için çok teşekkür ederim cidden bir bağımlılık söz konusu 2 yıldır devam ediyor. Bu aşk gbi keyf veren bir durum değil durumdan memnun olmamama rağmen bitiremiyorum. Kendimi mühürlenmiş gibi hissediyorum kendisini görmeme rağmen uykumda bile düşüncemden atamıyorum. Kişiye karşı değil ama durumuma karşı öfkem artıyor. Dediğin gibi site sahiplerine danışacağım fal için aslında durumumla alakalı danışmak için sayın Yule ye mesaj atmıştım. Dönüş yapamadı binlerce şeylw uğrasıyordur dönüş yaptığımda danışacağım. Üst üste mesaj atmak istemedm. Teşekkür ederim sana da sizlerden fikir almak çok iyi geldi.

8. unbroken Üyemize teşekkür edenler:
    hazaR (06.12.2017)

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Bende ds surum ayni tek farkla kizlar adam hem hala seviyor hem.inadi inat donmuyor ben de cok dolandirildim daha once site yoneticileri ile calisma yapan oldumu hic iciniz de acaba benim de yardima ihtiyacim var

Ettiği Teşekkür
    16
    Tecrübe Puanı
    3

Alıntı Ceyla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ds surum ayni tek farkla kizlar adam hem hala seviyor hem.inadi inat donmuyor ben de cok dolandirildim daha once site yoneticileri ile calisma yapan oldumu hic iciniz de acaba benim de yardima ihtiyacim var
    Ortada bir inat varsa zamanla kırılır yumuşatılır o sizin ikna kabiliyetinize ve özverinize kalmış birşey bence. Böyle bir durumda büyüye başvurmanıza gerek olacağını sanmıyorum. Biraz zaman biraz da emekle çözülecek gibi. Size önerim budur.Benim gibi büyük yıkımlar ve büyük engeller yoksa karşınızda pes etmeyin. Sevgiye gelince bizim de birbirimize sevgimiz var ama imkansızlıklar dolu bir hayatımız var. O pes etti ben etmediğim için durum bu noktalara geldim. Keşke sadece bir inat engel olsaydı bize ben onun üstesinden gelirdim.

Hayatındaki eksik şeyi bulduğunda, avucunda eriyen kar gibi gitmesini bekleyeceksin. Çünkü bu derde bir çaren yok, bu soruya bir cevabın yok..

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Isin asli ya ben dogru yaklasamiyorum ya da hep birseyler ters gidiyor kotu sansimdan oturu elim kolum bagli onun duvarlarini nasil yikacagimi icindekilere yeniden ulasacagimi bilemiyorum kas yapayim derken de giz cikariyorum hep biraz yeteneksizim bu konular da galiba karsidaki de ketum davraninca daha da zorlasiyor adim atamiyorum senin icin de cok uzuldum umarim duzelir ben iki yildir duzeltemedim bir ara biraz yil.kateder gibi oldum yine terlikler geldi beni buldu gereksiz kiskancliklar yasandi yanlis anladi zaten sabit fikirli ve de biraz eaki kafalidir ne yapsam olmuyor bazan 😟

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)