41 nohut büyüsü

unbroken

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, bu 41 nohut büyüsünü deneyimlemek istiyorum. Konu ile alakalı olarak yalnızca kesin sonuç alanlar veya buna şahit olanlar var ise yardımcı olabilirler mi? İnternet'ten edinilen bilgi değil gerçek bir bilgiye ihtiyacım var..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu sitede okadar yazıldı anlatıldı hiçmi araştırmıyorsunuz ?

Yapılmış uygulamalar paylaşılmaz sonuçları anlatılmaz.Majisyen bunu ancak ama ancak talebesine aktarır oda öğretmek için her büyü kişinin kendisine özeldir.

Sadece üstad ve çırak arasında sır olarak aktarılan bilgiyi istiyorsunuz farkındamısınız ? Bunun farkındaysanız bu isteğinize kimseninde cevap vermeyeceğinin de farkında olmalısınız.

Sorular bölümünü incelerseniz cevabınızı fazlasıyla alırsınız.

unbroken

Kayıtlı Üye
Cevap için teşekkür ederim. Siteye yeni üye oldum yani çıraktan da daha çırağım :) . Tabiki siteden araştırıyorum bakıyorum sanırım siteyi tam anlamıyla kullanamıyorum bu benim hatam ama yardıma ihtiyacım olduğu ortada. Konu hakkında daha önce açılmış paylaşımlara baktığımda birçok kişinin yorumladğını ama farklı farklı yorumlar olduğunu gördüm ve buna istinaden soruyu açtım. Biraz daha araştırayım en iyisi. Teşekkürler.

zeyno80

Kayıtlı Üye
Her şeyi boş verin hisleriniz zaten sizi yönlendirir her şeye şartlanmanıza gerek yok..Ben mesela bir şeyi yapmadan önce iyice araştırırım sonra kendime göre hislerimle formülü oluşturur ve yaparım sonuç tam 12 den vurulur

unbroken

Kayıtlı Üye
Herkes senin kadar şanslı değil demek ki zeynı88

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
illa 41 nohut büyüsü yapmak zorunda değilsin. mesela ben katı zor yanan yakmalı şeyleri sevmiyorum :D kolay yanan bir şey olmalı.
büyü yapıcaksan kendi malzemelerini kendin belirleyebilir hatta okuyacağın şeyleri kendi belirleyebilirsin.
etkili midir kısmına gelince sen yapınca belli olucak o. ben yaparım olmaz sen yaparsın olur bilemeyiz.
bilmediğin şeyleri okuyupta yakma sakın. anlamını öğren sonra oku ve yak. ne okuduğunu bilmemekten sanırım geliyor insanın başına kötü şeyler.

unbroken

Kayıtlı Üye
Ben kendim yapamam ki. Zaten çalıştığım kişiler hep bana bir şeyler yaptırdı tutmadı demek ki neymiş benden iş çıkmazmış :)Ben de senin gibi düşünüyorum her işlemi kendileri yapması gerekiyor yedirme falan tamam biz yapalım da çoğu şeyi ne okuduğumuzu bilmeden okuyoruz olmuyor tutmuyor ya..

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Ben kendim yapamam ki. Zaten çalıştığım kişiler hep bana bir şeyler yaptırdı tutmadı demek ki neymiş benden iş çıkmazmış :)Ben de senin gibi düşünüyorum her işlemi kendileri yapması gerekiyor yedirme falan tamam biz yapalım da çoğu şeyi ne okuduğumuzu bilmeden okuyoruz olmuyor tutmuyor ya..
bi tanıdığım vardı şuan hayatta değil beni arasın derdim varlığı vardı bence. şak arattırırdı istediğim insanı aynı günde :D
arayanda sanki benle konuşmasa aramasa yapamayacak gibi oluyordu.
insanlar beni arasın dönsün diye kırk takla atıyor günlerce bekliyor tık yok :D
ama bana büyü yapmam deyip set çekmişti. yaptıgı neydı bılemıyorum :D ama sahaneydı.
yapma senın kandırıp sana yaptırır kendısı bı sey yapmaz senden de yapım parası alır boyle cakalllar cok. bı buyucu kendı işini kendi görür. poposu yiyorsa bence. sonuçta büyü bile yürek yemek demektir cesaret şart. korkağın işi olamaz bence.

Thespianwmn

Kayıtlı Üye
Bu sitede okadar yazıldı anlatıldı hiçmi araştırmıyorsunuz ?

Yapılmış uygulamalar paylaşılmaz sonuçları anlatılmaz.Majisyen bunu ancak ama ancak talebesine aktarır oda öğretmek için her büyü kişinin kendisine özeldir.

Sadece üstad ve çırak arasında sır olarak aktarılan bilgiyi istiyorsunuz farkındamısınız ? Bunun farkındaysanız bu isteğinize kimseninde cevap vermeyeceğinin de farkında olmalısınız.

Sorular bölümünü incelerseniz cevabınızı fazlasıyla alırsınız.

Merhaba sorular kısmında bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

zeyno80

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim msjlarım neden gitmiyor anlayamadım :/:banghead:

zeyno80

Kayıtlı Üye
Kesinlikle katılıyorum ..Bakın bazı insanlar 40 takla atsa yaptığı şey yerini bulmaz ama bazıları kendince yapınca bile yerini bulur maalesef bence sonradan kaznılan bir şey değil..Birde en çok inandığım şey doğru duayı kalbiniz bulur hislerinize güvenin

Rakamike

Kayıtlı Üye
Kaç günde etki ediyor bilenler yorum yapabilirler mi?

Krenla

Kayıtlı Üye
Herkese iyi akşamlar
Burada sonsuz sayıda aşk - muhabbet - sevgi konusu var doğru
Hepimiz de istiyoruz ki riske girmeden hemen basit bir şey yapayım. Benim aşık olduğum gibi bana aşık olunsun.
Çok iyi uygulamalar var ama benim yapacak cesaretim yok.
Nohutu defalarca araştırdım .
Aşkımu ifade edemiyorum . Eski ben olsa sevdiğim insanın duygularına müdale etmek ya da ettirmek çok kötü derdim
Ama aşk denen şey, ruhumu parçalıyor. Dünyaya mal mülk peşine koşmaya gelmedim,sevmek sevdiğim tarafından sevilmek için geldim.
Yardımcı olacak bir kişi bile varsa kalpten açığım.
Yoksa başka birine aşık olabileceğimi sanmıyorum, ona dokunamadan, sevgisini hissedemeden, onun başka insanları mutlu ettiğini izlerken yapayalnız öleceğim
Hepinize teşekkür ederim sanırım ilk defa böylesine içimi özgürce dökebildim

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
Krenla aynı durumdayız peşinde çok koştum ama olmuyor bana olan sevgisi sönmüş.. bende para bile vermeye hazırım ne yapıcagımı bılmıyorum zamanı gelınce ben baska erkege sende baska kadına dokunacaksın dedı bana cok kotu bır cumle.

asterix

Kayıtlı Üye
Aşk çok sakat bir durum böyle tek taaraflı işmi olur,bir kişi keyfe gelirde aşka karşılık verirse iyi yoksa yandın bu işte bir acaiplik yokmu,aşk bir akıl hastalığı heralde,aşkınıza cevap arayacağınızdan bu halden çıkın bence.

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Valla bu büyüler bu kadar çabuk etki etse herkese etki etse elde edemediği hiç bir şey olmazdı insanların. Aylardır hoca araştırıyorum kimisine yaptırdığımda oldu ama sonuç yok giden umut ve para artık kaybedecek zamanım da kalmadı. Etkili birseyse bu nohut büyüsü denemeye değer