Yaklaşık 4 sene önce rastgele gördüğüm varlık nedir ?

dodoaux74

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yaklaşık 4 sene önce evimin bahçesinde geziniyordum.Bahçe duvarının arkasından bana bakan kısa boylu siyah alev formunda gözleri parlak olmayan sarı bir varlıkla bakıştık 4-5 saniye boyunca.Daha sonra yoğun olmayan bir kara duman olup uçtu gitti.Boyu 1.5 metreden uzun değildir

Bu varlık ne olabilir ve maksadı nedir ?

fako

Kayıtlı Üye
Bir amacı olduğu kanısına varmak yazdığınız kadarıyla mümkün değil. Bir çok kişi bu tür olaylara mutlaka, en az bir kez tanık oluyor. Kimisi hatırlıyor kimisi o kadar küçükken yaşamış oluyor ki unutuyor. Unutan kişiler hipnoz gibi yöntemlerle hatırlıyorlar. Büyük ihtimal sizde sadece denk gelmiş, rastlantısal bir şekilde görmüşsünüzdür. Tabi o zamanlar; ruh sağlığınızı ve tıbbi sebepleri göz ardı edersek bu sonuçlara ulaşabiliriz. Bir amacı olup olmadığını öğrenmek için hipnoz ile geçmişinizi hatırlamalı ve aynı varlıkla daha önce karşılaştınızmı, karşılaştıysanız ne oldu,nasıl oldu, bir şey dedi veyahut bir işaret verdimi gibi bir çok olasılık ve etkeni incelemek gerekir. Ayrıca tasvirinize göre de varlığın ne olduğunu söylerken kesin kanılara varmak doğru olmaz. Genelde herkesin gördüğü ve anlattığı tasvir kişinin bilincindeki bilinmeyen, varlık kavramına göre değişiyor. Ancak kaba taslak incelersek, muhtemelen sadece denk gelmişsinizdir. Eğer sonrasında belirli olaylar yaşamadıysanız bir amacı yoktur. Tabi ki meraka düşüp incelemek isterseniz; hipnoz veyahut bakım yaptırabilirsiniz.

dodoaux74

Kayıtlı Üye
Bu olayın bir mazisi veya üstüne gelişen olaylar yok.Çok sıradan zamanlarda oldu yaşımda küçük değildi lise zamanlarımdı.Merakım çok normal çünkü bi anda bana baktığını gördüm aramızda 10-15 metre vardı.

İfritlerin ateşle içli dışlı olduğunu çok duymuştum yakma türü şeyleri daha etkili yapabildiklerini.Bu da bir nevi ateşti fakat mat siyahtı .

Demekki istedikleri zaman gösterebiliyorlar kendilerini.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bir maksadı olsaydı daha bir çok karşılaşmalarınız olurdu ve varlık türü hakkında fikir vermek zor biraz milyonlarca varlık türü var.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Varlıkların bedensel formları aslında yoktur. Zihninizde sizin yaratacağınız bir silüette size görünürler. Eğer ki bir formu olmuş olsa idi bir kişi bir valrıkla görüşürken diğer kişilerde onu görmesi gerekirdi. Yani sanıldığı gibi fizik formunda bir varlık değildir. Size göre bir varlık ateş formundadır. Bu bilinçaltı seviyesinde edindiğiniz bir bilgidir. Ve gördüğünüz varlığı bu şekilde zihniniz tasfir etmiştir. Kısa boylu ateş olan bir varlık gördüm diyen herkese ifrit bu denilemez. Birçok varlık çeşidi var. Her birinin ait olduğu bir element var tabi ki. İfritler sadece ateş varlıkları değildir. Yanlış bilinen bir inançtır. Din ve inanışlarla daha da perçinlenmiş değişmesi gereken bir yanlış bilginin sonucu verilen cevaplardır ifritler. Ve bir varlık sadece size bir kez görünmez. Zihninizin oluşturduğu bir formda görünen bir varlığın tekrar tekrar görünmesi gerekir ki bunun zihninizin bir oyunu olmadığı kesinleşsin. Küçük bir hipnotik sanrı olabilme ihtimali daha kuvvetli.

Sevgi ve Işıkla...