Muska bulduk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
Ne olduğu konusunda yorumda bulunmayacağım. Ancak fotokopi olduğuna göre etkisiz bir şey olduğunu söyleyebilirim.

Qarneyn

Banlı Kullanıcı
ne alaka ? ister fotokopi ister kanla yazılmış olsun büyü büyüdür.

aslimcim

Kayıtlı Üye
Fotokopinin etkisiz olduğunu elbette biliyorum. Yapılış amacı ile alakalı bilgi rica ediyorum.

watcherboy

Banlı Kullanıcı
huzursuzluk , evlenemesin , hastalansin , ölüm gibi şer amaçli bir büyüdür , o kağitlari felak , nas okuyup yakip dişardaki bir toprağa gömmelisiniz , dikkatli olun

watcherboy

Banlı Kullanıcı
O kağitlara bakarken bile insana bir darlanma geliyor , cinniler böyle büyüler yüzünden musallat oluyorlar

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
huzursuzluk , evlenemesin , hastalansin , ölüm gibi şer amaçli bir büyüdür , o kağitlari felak , nas okuyup yakip dişardaki bir toprağa gömmelisiniz , dikkatli olun

Hangi belirtilere dayanarak bu amaçla yapıldığını söylüyorsunuz. Hangi dua ya da sureden bir bölüm gördünüz. Ya da hangi isim ne amaçla yazılmış bunu neye göre belirlediniz bunu bildirir misiniz lütfen. Çünkü sadece bir surenin bölümleri eklenmiş bir duaya benziyor baktığımızda.

Ayrıca bu tür çalışmalarda ateş toprak gibi elementle buluşturarak bir işlem yapmak aksine çalışma yapılmışsa bu çalışmayı besler. Resmen elementle buluşturmasını öneriyorsunuz. Verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olun lütfen.

watcherboy

Banlı Kullanıcı
Yule :) benim mesleğim değil bu konular ama meslek sirri deyip açiklama yapmamayi yercih ediyorum , her insan her türlü ilmi araştirmali öğrenmeli bedavadan icazet yok bende rizkimi böyle kazaniyorum , yanliş anlamayiniz Yule

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Yule :) benim mesleğim değil bu konular ama meslek sirri deyip açiklama yapmamayi yercih ediyorum , her insan her türlü ilmi araştirmali öğrenmeli bedavadan icazet yok bende rizkimi böyle kazaniyorum , yanliş anlamayiniz Yule

Anlıyorum. Yanlış anlamadım zaten. Şaşırmadım sadece verdiğiniz cevaba. İlim ile ilgili gereken aratırma ve tecrübeye sahibim merak etmeyiniz. Sadece gördüğünüz yanlış yorumun açıklamasını beklemiştim. Bu çalışma bir ayetin bir bölümü sadece. Diğer kare içindeki çalışmada da yapılmak istenen amaca uygun olmasa da çalışmların hepsi hiçbir bir olumsuzluk içermemekte. Zaten fotokopi ile verilen bir çalışmanın herhangi bir tılsımsal değeri yoktur. Bir ilkokul öğrencisinin defteri ile aynı özelliktedir. İlim yolculuğunuzda başarılar dilerim. Yolunuz aydınlık olsun.

Sevgi ve Işıkla...

watcherboy

Banlı Kullanıcı
Konuyu açana yardımcı olmaya çalıştık , istedğiniz kişinin yorumuna katılabilirsiniz , teşekkürler

aslimcim

Kayıtlı Üye
Merhabalar, cevabınızı yeni gördüm. Evli bir çiftin evinde bulundu, bununla alakalı yorumunuz nedir?

Gazap'

Kayıtlı Üye
Bunun muska olabilmesi bence milyonda bi' ihtimal. Ayrıca olsa dahi fotokobi yani kartuş ile basılmış ve kartuşun bir majikal değeri yoktur havasda.
Kutlu forumlar..

watcherboy

Banlı Kullanıcı
Evli çiftin evinde bulunsa bile ilk mesajim da belirttiğim şer amaçli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...