Gözlerimi Kapattığımda Sadece Simsiyah Hissediyorum Düşünemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dcayiriz

Kayıtlı Üye
Herkese iyi günler size bir sorunumu belirtmek istiyorum bir süre önce uyuşturucu kullanıyordum ondan önce gözlerimi Kapattığımda çok iyi düşünebiliyordum imgeleme felan olsun ama bıraktıktan sonra bunu yapamıyorum aklıma getiremiyorum bazi şeyleri buda benim telekinezi olsun diğer şeylerde olumsuz etkiliyor sizden yardım bekliyorum.

fako

Kayıtlı Üye
Herkese iyi günler size bir sorunumu belirtmek istiyorum bir süre önce uyuşturucu kullanıyordum ondan önce gözlerimi Kapattığımda çok iyi düşünebiliyordum imgeleme felan olsun ama bıraktıktan sonra bunu yapamıyorum aklıma getiremiyorum bazi şeyleri buda benim telekinezi olsun diğer şeylerde olumsuz etkiliyor sizden yardım bekliyorum.
Uyuşturucu kullanman doğru değil. Bunu sadece öneri olarak söylüyorum. Öncelikle nasıl bir yardım istiyorsun? Uyuşturucu kullandın, iyi oldu ancak bırakınca gitti diyorsun sanırım. Tekrar uyuşturucu kullan diyecek halimiz yok. Ya da, Kullanmadan önce imgeleme de iyiydin sonra bıraktın kötü oldu. Belirtmek istiyorum ki; uyuşturucu ve bir takım ruhani yollar kat etmeni sağlayan bitkiler farklıdır. Eğer uyuşturucudan kastın Ayahuasca ise o uyuşturucu olmuyor. Ayrıca az önce bahsi geçen ve benzerleri dışındaki kullanılan maddeler kesinlikle sizi bu yolda geliştirmez. Sakın uyuşturucu aldım algılarım açıldı, gerçeği gördüm gibi "şehir efsanelerini" dinlemeyin, inanmayın. Ayrıca uyuşturucu kullanımı sonrası yeti kaybı bir çok sebebe bağlanabilir. Öncelikle gidip tıbbi ihtimalleri elemelisiniz. Ayrıca tam olarak ne konusunda yardım istediğinizi daha açık ve anlaşılır yazarsanız bende yorum yapmak zorunda kalmam.

Qarneyn

Banlı Kullanıcı
Uyuşturucu beyninizin çalışma şeklini etkiler. Çok normaldir düşünce eksiklikleri dikkat bozuklukları. Bir pskiyatr ile görüşmenizi tavsiye ederim ilaçlar ile düzene girebilirsiiz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Uyuşturucuyu bırak gerisi gelir.O maddeyi bırakmadan size yardımcı olamayız

Ori

Kayıtlı Üye
Gerekli cevaplar verilmiş ama eklemek isterim ki bu mereti kullanmanız sizin bütün fonksiyonlarınızı engeller. Bu yüzden lütfen bırakmaya çalışın ve devamını getirin.

Dcayiriz

Kayıtlı Üye
Söyledikleriniz için çok teşekkür ederim zaten uzun süredir kullanmıyorum yavaştan çakra açma meditasyonla kendimi daha iyi kıvama getirmeye çalışıyorum hepinize çok teşekkür ederim biraz daha bekleyeceğim eğer ki fazla bir düzelme olmazsa psikiyatriye gideceğim :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Uyuşturucu beyin kimyasını bozar ve hücrelerin ölmesine neden olur.
Uyuşturucu kullandığınız sırada yaşadığınız yaşada yaşadığını sandığınız durumlar gerçek değildir.
Şimdiki haliniz gerçek. Bazı şeyleri hatırlanmanız çok normal çünkü beyin kimyası bozulmuş durumda.
Uyuşturucuyu bıraktıktan sonra nasıl bir tedavi uygulanır bilmiyorum.
Hekimler ile konuşarak almanız gereken tedavi varsa bunu alın ve bedeniniz normal fonksiyonlara dönmesini bekleyin ondan sonra psişik çalışmalar yaparsınız şimdi şifaya yönelik çalışınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...