Benim ve arkadaşımın başına gelen paranormal olaylar

Champagne

Kayıtlı Üye
Merhaba benim arkadaşlarımın başına gelen olaylardan bahsetmek istiyorum; ilk arkadaşım evden ne zaman çıksa asansör o kata geliyomuş. Yani dışarı çıkmak için kapıya çıktığı zaman asansör yukarı veya aşağıdan 6.kata geliyomuş. 2.arkadaşım ise c2 uygulamasından gizlimabette yazar olan birine yazmış, paganizm hakkında bilgi öğrenmek için. O kişi arladaşımı erkek sandığı için önce bunlar paralı demiş kız olduğunu anlayınca arkadaşımla konuşmaya başlamış. Arkadaşım nerde olursa olsun olduğu yeri, giydiği kıyafeti, ne yaptığını biliyomuş. Hatta bu konuştuklarımızı kimseye anlatma demesine rağmen arkadaşım korkudan babasına anlatmış. Bu kişide sana kikseye anlatma dememişmiydim demiş. Bu kişiyi burda arıyoruz o arkadaşımla. 1.olayı arkadaşım anlatırken bu olaylarla ben ilgileniyorum niye sizin başınıza böyle şeyler geliyo dedim ve eğer sende cin varsa bana gelsin dedim. Bu gece rüyamda birileri bacağımı çok kötü sıkıyodu, ayak parmağımı oynatamayacak derecede acıyodu ama ben çok sesli gülüyodum(kahkaha atıyodum). Bu olay 3 kere falan oldu. Benim başıma gelen olayla ilk arkadaşımın başına gelen olaya açıklık getirebilecek varmı. 2.olayı adamı bulmak için yazdım

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
o adamdan ilimci olsa ne olur bir kız mesaj attı diye karakteri değişen adamdan hiçbirşey olmaz.

Ü

Üye silindi 58480

Bana cok tek tarafli geldi anlatilanlar :

Sohbet esnasinda arkadasinizin kiz oldugunu anlayinca o yazarin tavrinin degistigine nasil emin oldunuz ? Bu kizin sonradan basina belayi alinca kendi yorumundan ibaret olmasin sakin ?

Madem karsilikli konusmaya baslamislar kiz arkadasiniz da ilgili ve merkli ilerletmistir sohbeti. Is marifet gostermeye geldiginde ise kiz yan cizmis.
Hem ilim ogrenme talebi var, hem bu isin sakasinin olmadigini kendi gozleri ile gormus hem de soz vermis bi aksi hareket yapmayacagina ve hemen cayip yaygaraya vurmus..

e kusura bakmayacak, kiz olsun erkek olsun bu islerde bu seyler oluyor. hatta bu baslangic bile degil

vuslt

Kayıtlı Üye
Sayin dennise farklı bir pencereden bakmizsiniz kendi adıma teşekkür ederim. Birkez daha anladım ki detaylica düşünmeden karar vermemek gerek ama ben oyle zannediyorumki siz benzer şeyleri ya yaşadınız ya şahit oldugunuz için meseleye o yönden bakabiliniz.

Ü

Üye silindi 58480

Sayin dennise farklı bir pencereden bakmizsiniz kendi adıma teşekkür ederim. Birkez daha anladım ki detaylica düşünmeden karar vermemek gerek ama ben oyle zannediyorumki siz benzer şeyleri ya yaşadınız ya şahit oldugunuz için meseleye o yönden bakabiliniz.

Bir ara bu konularda bilgim ve istahim o kadar tatmin edici derecede artmisti ki ava cikar gibi internette hoca ariyordum onlardan biseyler duymak icin.

Bu islerin o kadar cok kopru alti imalatcisi var ki piyasada , muhattap olunan kisiden guvenlik teyidi almak icin elbette ki metafizik bir istihbarat talep edilmelidir.
Tamam bazi ilim ve marifetler bire bir elden telepatik aktarmayla da verilebilir ve bunun ya bir para karsiligi olacak ki bu zararina bir kazanctir ya da kisi ilim ogrendigi kisinin bir nevi emir eli olarak sadakati ile bunu gosterecektir asil kazanc burdadir. Bu malesef boyledir. Telepatik bagin surekli acik olmasi demek 1 kisinin iki kisilik yasam tecrubesini sindirebilecegi bir guc birligi elde etmeleri demektir.

Bu baglamda ben o yazarin da bu kizin da tam olarak ne yapmaya calistiklarini anlayamadim : )

vuslt

Kayıtlı Üye
Bir ara bu konularda bilgim ve istahim o kadar tatmin edici derecede artmisti ki ava cikar gibi internette hoca ariyordum onlardan biseyler duymak icin.

Bu islerin o kadar cok kopru alti imalatcisi var ki piyasada , muhattap olunan kisiden guvenlik teyidi almak icin elbette ki metafizik bir istihbarat talep edilmelidir.
Tamam bazi ilim ve marifetler bire bir elden telepatik aktarmayla da verilebilir ve bunun ya bir para karsiligi olacak ki bu zararina bir kazanctir ya da kisi ilim ogrendigi kisinin bir nevi emir eli olarak sadakati ile bunu gosterecektir asil kazanc burdadir. Bu malesef boyledir. Telepatik bagin surekli acik olmasi demek 1 kisinin iki kisilik yasam tecrubesini sindirebilecegi bir guc birligi elde etmeleri demektir.

Bu baglamda ben o yazarin da bu kizin da tam olarak ne yapmaya calistiklarini anlayamadim : )

Dediginiz gibi eksik birseyler var.

Dediginiz gibi

Champagne

Kayıtlı Üye
O internet sitesinde birine anonim olarak yazıyosun. Arkadaşımda oğlumu konuşmuş karşı taraf bu işler parayla demiş. Sonra bunlar bi süre konuşutuktan sonra karşı taraf arkadaşımın kız olduğunu anlamış(arkadaşım erkek rolü yapmıyodu, cinsiyetini söylememişti sadece) kız olduğunu anlayınca ona bilgi vermiş ve dediğim şeyleri tahmin etmiş. Karşı taraf video atmaya başlayınca arkadaşım korkmuş