Katina destesi anlamı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Madilik34

Kayıtlı Üye
Bu aralar katinaya merak sardım ama bazı yorumlamalarda tıkanıyorum.
Kız çocuğu
Ay
Saah
Yakut
Fareler
Mektup
Eprahat ters
Güneş ters
Fareler ters
Köpek ters
Güneş ters çıkmış. Şimdi iyi mi olacak her şey kötü mü

Madilik34

Kayıtlı Üye
Şöyle ki; önce kendi yorumunuzu yazmanız gerekiyor,ona göre eksikler varsa düzeltiliyor.Forumda sistem böyle zira fal bakımı yapılmıyor.
Canım ben yorumumu yaptım ama tıkandığım yerler oldu. Ki bu açılımı internet üzerinde bir fal online sitesinde yapmıştım. Kart desteleri elime dahi ulaşmadı. Çok merak sardığım bir şey ama ters düz anlamları beni kitliyor yorumumu buraya mı yapayım ? 3lü kombinasyon konusuna mı?

Madilik34

Kayıtlı Üye
Kusurabakmayın flood olacak ama yorumdan sonra silinebilir. Buraya açılımımın yorumunu ekliyim. Öncelikle katinaya acayip merakım var onca uğraştan sonra desteği bulup sipariş verdim ama elime daha geçmedi. Ben de online sitelerde ya kendime ya da başkası için kart çekip yorumluyorum ama kişisel özelliğim mi bilmiyorum bi yerde tıkanıyorum. Acaba olumsuz mu ya da olumlu mu olacaktı diye? 2 hafta önce de bi fal sitesinde bu kartları kendim için seçtim. Sıralama böyle verilmişti. Aslında ben sorum biraz karışık ve çoktu. X kişisi ile ona kadar adım atsak bi şey yaşayamadık. Gelgitleri var. Ve 6 ay hiç konuşmadık arama vs. Ben de onu aramalı mıyım diye beni düşünüyor mu özlüyorum mu vs diye bu kartları seçtim?
Ve böyle yorumladım. Kız çocuğu aramızdaki ilişkinin masum olduğunu belirtiyor. Birlikte olamasakta hakkımızda art niyet düşünmüyoruz. Çok acı çektiğimin ve daha da çekebileceğim ay kartı destekliyor. Saah ise kişinin beni düşündüğünü söylüyor yakut kartı ise aramızdaki her neyse karşılıklı olduğunu söylüyor. ama bana haksızlığı adaletsizliği olmuş fevri bi karar almış. Beynimde iletişime geçmek çıkmış. İletişime geçirsem kişiden olumlu dönüt alacağımı mektup düz çıkarak söylemiş. Eprahat yorumlayamadım. Güneş ise ters çıkmasına rağmen artık acılarımın biteceğini ve artık karşı tarafın bana adil davranacağını yaptığı haksızlığı telafi edeceğini düşünüyorum. Ters çıkan köpek ise eve hanem de çıkar kargaşalarda benim biraz ruhani halimi bozacağını söylemiş.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tek bir soru sorarsanız daha doğru olur.Örneğin;onu aramalı mıyım ya da beni düşünüyor mu gibi..Tek soru için açılım yapıp onu buraya yazın dilerseniz.Sonra bende nacizane yorumumu eklerim.:)

Madilik34

Kayıtlı Üye
Tek bir soru sorarsanız daha doğru olur.Örneğin;onu aramalı mıyım ya da beni düşünüyor mu gibi..Tek soru için açılım yapıp onu buraya yazın dilerseniz.Sonra bende nacizane yorumumu eklerim.:)

Biraz eski bu ama tek bir soru ise o zaman beni düşünüyor mu ? Arkadaşça değer verme babında değil yani

Madilik34

Kayıtlı Üye
Yeni kartlar seçtim. İnternetten seçtim daha katina destem elime geçmediğinden.
Öncelikle bu kişi ile bir araya gelemiyoruz ve kendisini çözemiyorum. 5 Aydan sonra aradım ve muhabbetimiz ikili ilişki değildi ama olumsuz da değildi.
Buna mütevellit tek sorum. Şu an ne düşünüyor?
Yelkenli,kalp düz sunit ters geldi.
Benim açılımım ; yelkenli düz geldiğinden bu ilişkinin gidişatı bu sefer iyi olabilir. İki kişi içinde tecrübe olabilir. Kalp düz olduğundan hala bir sevginin olduğundan söz edebiliriz. Sunit i ise kişi fevri davranırsa yine yol ayrılıkları ya da çatırdamalar başlayacak. Ama aşk anlamını ele alırsam. Tekrardan alevlenecek. Ve bu sefer her şey yoluna girecek

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benim kendimce yorumum:Evet düşünüyor ancak Sunit ters olduğundan adım atma ilişkinizi aktifleştirme içeren bir düşünce değil gibi..Geçmişten gelen bir sevgi var,ancak durumu ilerletecek bir düşünceye dönüşür bir sevgi değil.

Madilik34

Kayıtlı Üye
Benim kendimce yorumum:Evet düşünüyor ancak Sunit ters olduğundan adım atma ilişkinizi aktifleştirme içeren bir düşünce değil gibi..Geçmişten gelen bir sevgi var,ancak durumu ilerletecek bir düşünceye dönüşür bir sevgi değil.
Duygusal bir sevgi mi bu? Peki soruyu açtığımız kartlar genel olarak nasıl yorumlamam doğru mu ve ipucu veriyor mu

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Duygusal bir sevgi mi bu? Peki soruyu açtığımız kartlar genel olarak nasıl yorumlamam doğru mu ve ipucu veriyor mu
Ben öyle detaylı yorum çıkaramam size..Nihayetinde profesyonel değilim.Belki benim yorumumda hatalı.Düzeltmeleri modlara bırakalım.
Yalnız şundan eminim,netten çekilen kartlara güven olmaz.Kartlarınız geldiğinde açılım yaparsanız daha sağlam olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...