Öngörünün yaşama etkileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Afifege

Kayıtlı Üye
Merhaba. Konuyla alakalı forum içindeki bir çok yazıyı okudum. Fakat değişik bir sorum olacak. Kısaca değinmem gerekirse annem ön görülü bir kaç enerji ile uğraşan kişi tarafından hatta bir hoca tarafından da bu söylendi. Fakat kendisi bu tarz şeylerden hoşlanmaz ve çoğu kez ön görüleri çıktığı için fal bile bakmıyor. Hocalar gönül gözü açık diyor. Bende kendisinden nasibimi almışım. Yoğunlaştığımda çeşitli olaylar hakkında tahmin yürütme ve daha bir çok özelliğim var. Özellikle insan enerjisini çok net hissederim istediğimde. İnternet ortamında tanıştığım ve bu işlerle uğraşan birine konuyu anlattım. Beni zen kartlarına yönlendirdi, kendini test et dedi. İlk yaptığımda sanırım 90 kart vardı geçmiş zaman, 34 bildim. Ben ilk yaptığımda 12 bilmiştim dedi. Konu üzerine konuşurken bana bu konuların ciddi mesai gerektirdiğini ve çoğu zaman içine dönmen gerektiği için zamanla sosyal yaşamımın zayıflayacağından ve bir ailem, küçük bir çocuğum olduğu için bazı sıkıntılar yaşayabileceğimden bahsetti. Ama hayat beni bir şekilde hep bunu araştırmaya itiyor. Örneğin İnternette sörf yaparken, aradığım konuyla alakalı olmadığı halde sitenizi buldum. Sizce benim gibi evli bir bayan için, ev, eş ve bir çocuk sorumluluğu olan bir bayan için bu konuyla ilgilenip geliştirmek negatif bir ortam oluşturur mu?

origanum

Yönetici
Evli, çocuklu bayanlar bu tip konularla tarihi çağlardan beri ilgileniyor, siz ilk değilsiniz merak etmeyin:) İçinizden geliyor ise devam edin. Büyü ve bedensiz enerjiler ile uğraşan kişilerin koruma altına alması gerekir ailesini, duru görü yeteneğine sahip olup da öyle birkaç görü görenlerin, tahmin çalışması yapanların değil. Çalışma özveri gerektirir her alanda uzmanlaşma elde etmede olduğu gibi, bu yüzden ailenizi ihmal edebilirsiniz. Örneğin atom profesörü olsaydınız çalışmalarınız yüzünden ailenize daha az vakit ayırmak durumunda kalacaktınız. Aynı durum, ötesi değil. Endişelenmenize, korkmanıza gerek yok. Hobi olarak bakın ve zaman önceliğini çocuğunuza ve kocanıza ayırıp geri kalan size ait zamanı dilediğinizce değerlendirin.

Afifege

Kayıtlı Üye
Yani aslında tamamen kopmadan ilgi alanım içime almam yeterli olacak sanırım şimdilik. Atom örneği doğru... yani her konuda uzmanlaşma aileden biraz uzaklaşmayı gerektirir. Artımbir etkisi yoksa yeterli. Peki teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...