Tarot kartlarının anlamları

Champagne

Kayıtlı Üye
1 hafta önce tarot seti aldım. Nerdeyse her gün kartlarla ilgileniyorum ama şu ana kadar yapabildiğim tek şey büyük arkanalara 5 soru sorup 5 kart çekmek ve bu 5 kartın anlamlarınada internetten bakıyorum. Sitede de epey araştırdım ama tam kartların yorumlarının olduğu bi yazı göremedim. Eğer böyle bi yazı yoksa anlatabilirmisiniz.

Ü

Üye silindi 58480

En az 21 gunluk niyet enerjisi calismasi yapmanizi oneririm

Boylece tarot destesini daha elinize alir almaz soruyu bile sormadan sececeginiz kart kendisini taktim etmeye hazir hale gelir.
Cikaracaginiz anlam icin kartin klasik yorumuna gerek kalmadan o kart size daha paralel ve isabetli bir ilham verebilir, milimetrik ve saniselik incelikte gerceklesen deste kesme islemini bile bilinc altiniz agir cekime alacak ve size en isabetli karti bir noktada zamani durdurmuscasina garanti ederek sectirecektir.

Tabi bunun icin niyetinizi psisige uyarlayabileceginiz bir egitim programina ihtiyaciniz olacak. Kartlarin kendisinde bi numara yok. KArtlarin onemi yasamdaki butun olgu ve tecrubelerin tek bir destede serbets enerji yollarinda isletilebilmeyi beklemesidir.

Gazap'

Kayıtlı Üye
Niyet enerjisi çalışması ne oluyor?

4

43887

Niyet enerjisi bir öneri olarak hazırlık arınma süreci... Tanımını araştırıp öğrenebilirsiniz. Yalnız soruya cevap yanlış! Silecektim, ama kalması bilmeniz açınızdan daha yerinde olur. O kadar kolay degil malesef yani 21 günlük niyet enerjisi ile tarotun gizemini çözmek. Ayrıca eğitim programı ???
Lütfen konuya yorum yaparken en azından biraz arastırdıktan sonra kişiyi bilgimizle aydinlatalım. Sevgi ve ışıkla...

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bende geçmişte aldatılıp aldatılmadıgımı öğrenmek istiyorum ve şüphem var... Tarot tan tek kart çekiyorum internette kılıç kralı çıktı cevap nötr ne demek ki yani

Zeng

Kayıtlı Üye
Bende geçmişte aldatılıp aldatılmadıgımı öğrenmek istiyorum ve şüphem var... Tarot tan tek kart çekiyorum internette kılıç kralı çıktı cevap nötr ne demek ki yani
Ben tek kart cekmenin yeterli olmadığını düşünmüyorum internetten cekiyorsanız gerçek kartlar olmadığı icin aranızda bağda olusmayabilir

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Evet bunu biliyorum ama kendi destem yok, bir falcıya da gitme imkanım yok o yüzden netten çektim
Hepsinde kılıç serisi çıkıyor, ya prensi ya beşlisi gibi