Enerjilerini Geliştirmiyi Başarmış Arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Execula

Kayıtlı Üye
Gizlimabet üyelerine selam olsun.
Kafamdaki soru şu, enerji artırma yöntemlerini denedim fakat bunlardan bir tanesine bi sonuca ulaşmış oldum.Bu da bisiklet sürerken bacaklarımın deli gibi ağrıması sonucunda etrafımdaki doğayı hissederek ondan enerji çektiğimi ve bu yeşil enerjiyi bacaklarıma ilettiğimi düşündüm.Bunu yaptıktan sonra bacaklarımdaki ağrılar biraz geçti fakat bunun psikolojik olma ihtimalini var sayarak kesin başarı diyemem.Aranızda enerjini düzgün bir şekilde geliştirebilen bunu %100 şekilde geliştirdiğine inan birisi varmı? Enerjisini görebilen? Göremese bile enerjisini artırıp vücuduna aktarıp kullanan birisi varmı? Enerjisini vücudundan çıkarıp onu cisimleri ittirebilecek kadar enerjisini geliştirmiş varmı? Tabi bunu yaparken kolunu elini avucunu itmiyecek ki havanın gücüyle cisim oynamasın.Aranızda enerji seviyesini artırmış güçlendirmiş veyada kalitesini yükseltmiş bunu %100 şekilde yaptığından emin enerjisini aktarıp kullana bilen gücünü artıra bilen birisi varmı? Enerjisinide görebilen birisi varmı? Enerji görme işini yapmıştım fakat ilizyon olduğunu fark edince üzüldüm.Parmağıma odaklanıp parmağımın dışındaki auraya veya enerjiye odaklanarak baktım sonuç olarak gördüm fakat bunun ışıkların ortama çarpıp parmağıma çarpmasından kaynaklanan bir ilizyon olduğunu fark ettim.Hangi ortama girip yaparsam o ortamdaki renk oluyordu sonra bunu canlı olmayan bir nesnede yaparak %100 kesin olarak yalan olduğunu kanıtladım.Aranızda bu dediğim şeyleri yapabilen varsa enerjiyle gücünü ciddi anlamda artırmış bir şahıs varsa, mesajıma cevab vermesini rica ediyorum ve nasıl bir yöntemi kullandığınıda söylerse memnun olurum.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Eldeki enerji alanlarını görmek en basit çalışmalardan biridir, görmeniz gereken renk genellikle mavinin tonlarıdır.İşin ilizyon kısmını bilemiyorum, mavi rengi görmeniz önemli.Aynı zamanda bitki aurası görmek de başlangıç çalışmalarından sayılır.Güneşli bir günde bol ağaçlı bir yerde ağaçların yaydığı enerji harelerini görmeye çalışın.Yere uzanarak.Enerjiyi görmek ayrı, enerji arttırmak? ayrı, enerjiyle bir cismi hareket ettirmek ayrı bir alandır.Öncelikle bisiklet sürerken yaptığınız şey daha çok beynin imgeleme gücü gibi geldi bana.Yeşil iyileştiricidir, şifada da kullanılır yani bacaklarınızda yeşil imgelemenizin size bir miktar dayanıklılık sağlaması kuvvetle muhtemel.Bunun yanında doğadan, ağaçlardan, yer küreden havadan prana çekilebilir.Buda normaldir ancak farklı bitkilerin, farklı kristallerin yahut elementlerin enerjilerini yönlendirmek bunlarla alakalı değildir çünkü bunlar basit niyet ve imgeleme çalışmalarından farklıdır..

fako

Kayıtlı Üye
Gizlimabet üyelerine selam olsun.
Kafamdaki soru şu, enerji artırma yöntemlerini denedim fakat bunlardan bir tanesine bi sonuca ulaşmış oldum.Bu da bisiklet sürerken bacaklarımın deli gibi ağrıması sonucunda etrafımdaki doğayı hissederek ondan enerji çektiğimi ve bu yeşil enerjiyi bacaklarıma ilettiğimi düşündüm.Bunu yaptıktan sonra bacaklarımdaki ağrılar biraz geçti fakat bunun psikolojik olma ihtimalini var sayarak kesin başarı diyemem.Aranızda enerjini düzgün bir şekilde geliştirebilen bunu %100 şekilde geliştirdiğine inan birisi varmı? Enerjisini görebilen? Göremese bile enerjisini artırıp vücuduna aktarıp kullanan birisi varmı? Enerjisini vücudundan çıkarıp onu cisimleri ittirebilecek kadar enerjisini geliştirmiş varmı? Tabi bunu yaparken kolunu elini avucunu itmiyecek ki havanın gücüyle cisim oynamasın.Aranızda enerji seviyesini artırmış güçlendirmiş veyada kalitesini yükseltmiş bunu %100 şekilde yaptığından emin enerjisini aktarıp kullana bilen gücünü artıra bilen birisi varmı? Enerjisinide görebilen birisi varmı? Enerji görme işini yapmıştım fakat ilizyon olduğunu fark edince üzüldüm.Parmağıma odaklanıp parmağımın dışındaki auraya veya enerjiye odaklanarak baktım sonuç olarak gördüm fakat bunun ışıkların ortama çarpıp parmağıma çarpmasından kaynaklanan bir ilizyon olduğunu fark ettim.Hangi ortama girip yaparsam o ortamdaki renk oluyordu sonra bunu canlı olmayan bir nesnede yaparak %100 kesin olarak yalan olduğunu kanıtladım.Aranızda bu dediğim şeyleri yapabilen varsa enerjiyle gücünü ciddi anlamda artırmış bir şahıs varsa, mesajıma cevab vermesini rica ediyorum ve nasıl bir yöntemi kullandığınıda söylerse memnun olurum.

Enerjiyi emmek ve etraftan çekmek mümkün. Ancak bunu dengeli yapmalısınız. Çünkü çekeceğiniz enerjiye önce vücudunuzu alıştırmalı sonra benimsetmelisiniz, aniden almaya çalışınca nedense mide bulantıları, kusmalar, günler süren baş ağrıları gibi tepkilerle karşılaşabiliniyor. Etrafınızda insan yokken denemenizi öneririm. Zira etrafınızda biri varken ve sizde bilmediğiniz, fark etmediğiniz bir potansiyel varsa bir anlık hırs veyahut duygu yoğunluğu onların kötü hissetmesine hatta etkilenmesine sebebiyet verebilir. Alışma ve benimsetme kısmı gibi bir aşama tamamen internetten bulunan çalışmalarla yapılamıyor. Daha çok kendinize yakın hissetiğiniz ve her haliyle kabul edeceğiniz; kendi tekniklerinizi, kullanmalısınız. Bunun yanında her türlü enerjiyi çekmekte mümkün değil. Bunun yanında eğer benimsemediğiniz bir enerji ise bunu vücudunuz kabullenmeyebiliyor. Benimsetme kısmını atlayınca bir şekilde kullanmayıda hissediyorsunuz. En önemlisi kendi öz teknikleriniz olması. Çünkü bu tekniği kullanırken şüphe duymamak hassas bir konu.

origanum

Yönetici
Şifa enerjilerine uyumlanın öyle çekin. Yoksa ne çektiğiniz belli olmaz, etraftaki negatif enerjileri de çekersiniz. Hiçbirşey ezbere yapılmamalı, herşey kuralına göre yapılmalı.
Size öyle şunu yapıyorum diyemem zira bu hem yılların birikimi hem de çok özverili çalışmalar sonucu otomatiğe bağlanmış bir durum. Ayrıca ben sadece bir şifacı değil bir majisyenim de. Yani enerjilerle oynamak çocukluktan beri yaptığım iş. Atomu parçalamak ve birleştirmek ama fizik laboratuvarlarındaki gibi değil.
Bir üstad bulup sizi şifacı olarak yetiştirmesini sağlayın, o sindire sindire yapacaktır gerekeni.

santum

Kayıtlı Üye
Nasıl bulabilirim diyerek kendimi biraz küçük düşürsem😅😅?

origanum

Yönetici
Küçük düşürme değil, normal bir soru. Majisyen üstadı bulurum diye sormuyorsunuz zira bu konuda işler öyle yürümüyor. Şifa için üstad ise araştırıp içinize sinen kişiye başvurmanız gerekmektedir. Kime ısındı iseniz o sizin için doğru şifa eğitmeni olacaktır. İnternetten araştırın, yaşadığınız şehirdeki merkezlere gidin, tanışın onlarla. Elbet birisi doğru kişi olarak içinize sinyal verecektir. Belki onlardan bir tanesi size birşey katacak, bir yere kadar eğitecek ve o sayede gerçek üstadınızı bulmanızı sağlayacaktır.

demirabey

Kayıtlı Üye
Küçük düşürme değil, normal bir soru. Majisyen üstadı bulurum diye sormuyorsunuz zira bu konuda işler öyle yürümüyor. Şifa için üstad ise araştırıp içinize sinen kişiye başvurmanız gerekmektedir. Kime ısındı iseniz o sizin için doğru şifa eğitmeni olacaktır. İnternetten araştırın, yaşadığınız şehirdeki merkezlere gidin, tanışın onlarla. Elbet birisi doğru kişi olarak içinize sinyal verecektir. Belki onlardan bir tanesi size birşey katacak, bir yere kadar eğitecek ve o sayede gerçek üstadınızı bulmanızı sağlayacaktır.
Origanum bütün postlarinizi takip ediyorum verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Şifa iyileştirici enerjiye sahip olmak mıdır tanık olarak? Bir de bahsettiğiniz ustadlardan Ankara'da var mıdır?

origanum

Yönetici
Origanum bütün postlarinizi takip ediyorum verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Şifa iyileştirici enerjiye sahip olmak mıdır tanık olarak? Bir de bahsettiğiniz ustadlardan Ankara'da var mıdır?

Şifa ya da şifacılık sadece iyileştirici enerjiye sahip olmak demek değildir, evet bazıları bu tip enerjileri kullanmaya yatkın doğar ve kendini bildi bileli otomatik kullanır. Ama bazıları da içten gelerek şifa vermek ister tıpkı ilk yardım kursuna gidip insanların gönüllü olarak hayatını kurtarmayı istemek gibi. Evrensel şifa enerjileri gönülden bu davranışı benimseyen kişilerin kullanımına açıktır. Enerjilerin her birinin bir frekansı, yaydığı dalga boyları vardır biliyorsunuz. İnsan da kullanmak istediği o enerjinin frekansına uyum sağladığı zaman aynı dili konuşuyor hale gelir.
Ankara'da yaşamıyorum bu yüzden kimseyi tanımıyorum orada, üzgünüm. Ama büyük bir şehir olduğu için bulmakta zorlanmazsınız. Piyasadakiler eskilerin yaptığı gibi sizi her yönünüzle ele almaz, sadece istediğiniz bir enerjiye uyumlayıp sertifika verip gönderirler. Bunlardan bazıları uyumlama sonrasında, nasıl kullanacağınızla ilgili sorularınıza bir süreliğine cevap verir, bunları bulmanızı tavsiye ederim.

demirabey

Kayıtlı Üye
Sayın origanum, bahsettiğiniz eğitim bioenerjiakademisi.com tarzı bir eğitim mıdır bilgi verebilir misiniz? Bu arada bu akşam 23:00 da hazır olacağım inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...