Düşündüğüm şeyler her zaman oluyor

emreyaqci

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar/günler son 1 yıldır kendimi simülasyonda gibi hissediyorum herşeyi biliyorum ve videosunu izliyorum gibi geliyor bunu yazarken bile inanın önceden bunları yazacağımı biliyordum zaten biliyordun diyecektiniz ama bu biraz tuhaf bir his anlatamıyorum bu gün sınıfta arkadaşa karambol yapacaktık planladık bende düşündüm bunlar ona diye yapıp bana yapacaklar kafamı bi yerlere vurucam kesin dedim ve gerçektende aynısı oldu artık çevremdekilerin ne yapacaklarını önceden tahmin edebiliyorum ne söyleyeceklerini bisiklet sürerken tarih hocam aklıma geldi 10 dakika sonra tarih hocamı gördüm el salladık birbirimize size güzel gibi gelebilir ama çok tuhaf ve korkutucu gelmeye başladı oyunda gibiyim hiç bir şey gerçek değil gibi ne zaman bunu düşünsem ayak parmağımdaki nasır ağrıyor dişim ağrıyor sanki madem simülasyondasın bu acı nasıl falan gibi düşünmemi istiyorlar yada istiyor birisi lütfen yardım edin

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İlk başta yani sadece başlığı okuduğumda "ne güzel"diye düşündüm.Çekim yasası kapsamında dilediğiniz şeylerin gerçekleştiğini sandım içeriği okuyana kadar.Zor bir durum ve rahatsız edici.1 yıl az zaman değil.Yalnız son cümle dikkatimi çekti."Düşünmemi istiyorlar"derken kim ya da kimler ya da nedir sizce bunu isteyen?
Çok ifade edemedim ama son kısım biraz sanki içeriği değiştirmiş.

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Birçok insanda oluyor. Bunu okuyan diğer arkadaşlarda belki yaşamıştır.Ama o tür düşüncelerde hiçbir yerime ağrı girmiyor. Örneğin aklıma birisi gelse o kişiyi o gün kesinlikle görürüm yada beni arar.Aklıma ne zaman bir film gelir, onu ertesi gün tv'de oynarken görüyorum yada bir konu araştırsam onu o hafta bir programda tartışılırken görüyorum yada internette. Bende birçok defa ,hayatımızın sanki simülasyon olduğundan şüphelendim.İleri boyutta bir teknolojinin eseri olabiliriz yada deney sonucuyuz diye düşünüyorum ''arada bir.'' O düşünce seni çok fazla endişelendiriyor demek ki vücudun bu şekilde tepki veriyor.Bence bu düşünceyi sürekli aklına getirme,hayatından zevk alamazsın.

Warcraft_

Kayıtlı Üye
Öncelikle kardeşim hiç üzülme buna duru görü yeteneği mi diyorlar tam bilemiyorum forumdaki arkadaşlar daha iyi bilirler.. dejavu gibime geldi...
Dejavu önceden olacak olayları tahmin etmeye denir.. Smilüsyona gelince öncelikle Yukarda bizi izleyen bir Allah olduğunuda unutmayalım..
bence similasyon değil evrenimiz gibi bir çok kopya evreni yüce yaradan belki yarattı.. Yüksek zekalara gelince evrende yalnız değiliz
bizi izleyen muhteşem varlıklarda var.. Ama ben pek inanmıyorum evreni rabbimiz 6 günde yarattı.. göğü bir direk olarak sunumumuza verdi..
hayvanları bir ihtiyaç olarak bizlere sundu... O halde ne diyeceğiz çok şükür elhamdülillah Allaha emanet ol bu senin yaşadığın önceden görme hissetme
bendede oluyor binevi yansıma gibi. hoşçakal...

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
3. göz çakran açılmış. Aydınlanıyorsun.

emreyaqci

Kayıtlı Üye
son kısımı değiştirdim doğru anlatmak istediğim birisi yani bizi test eden yada sadece beni test eden varlık anlamamı istemiyor oyunu yöneten kişi yani bunu hissedebiliyorum bu son 1 yılda hayatın oyun olduğunu düşündüğümden beri telekinezi gibi şeyleri falan rahatlıkla yapabiliyorum sevinmem gerekirken korkuyorum farklı bir duygu

lviv angeles

Kayıtlı Üye
son kısımı değiştirdim doğru anlatmak istediğim birisi yani bizi test eden yada sadece beni test eden varlık anlamamı istemiyor oyunu yöneten kişi yani bunu hissedebiliyorum bu son 1 yılda hayatın oyun olduğunu düşündüğümden beri telekinezi gibi şeyleri falan rahatlıkla yapabiliyorum sevinmem gerekirken korkuyorum farklı bir duygu
Bakın kendimden örnek vereyim;bundan iki yıl kadar önce bir meditasyon yapmıştım.Meditasyon bittiğinde kendimi bedenimin dışında gibi hissetmiştim.Duyduğum sesler,görüntüler sizin hissettiğinize çok yakındı.Evet o bendim herşey aynıydı ama bir gariplik vardı.Sanki dışarıdan izliyordum olayları..Öyle korktum ki bir daha o meditasyonu yapmadım.Daha önce yeri geldiğinde burda forumda da detaylı yazmıştım.Sanırım bizler sizin ve benim gibiler bazı şeylere hazır değiliz henüz.Ben bu endişe ve korkuyu ruhumuzun o hazır olamama durumuna bağlıyorum.
Bu süreci değerlendirin derim, güzel şeyler düşünün ve gerçekleşsin.:)