Rüyamda Bana Büyü Yapıldığını Gördüm Gerçek Olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
Rüyamda 20 yıllık komşumuzun kızını bana büyü yaparken gördüm..sonra bu beni kızarak kovalamaya başladı.ben onu can havliyle korkarak öldürdüm ama kan falan çıkmadı..ailemde gördü onlarda bende cok korktuk.öldürdüğüm kişi ufalarak beyaz bez yada wudu bebeği gibi bi şekle dönüştü korkudan onu aldım ve parçalara bölüp tuvalete attım
Tam atarken tuvaletin taşı yok oldu ve attığım ceset parçalarının nereye gittiğini görebiliyordum
Aşağısı kocaman uçsuz bucaksiz karanlık bi çukur oldu ve içinde değişik değişik hayvanlar ama hepsi tuhaftı sanki mutasyona uğrayıp iğrenç bi hal almışlardı..parçaları onlara attıkça kapıyorlardı
Sonra bi anda ter ve korku içinde uyandım kulağıma müthiş bir selâ sesi geliyordu cok net duyuyordum bir zaman sonra selâ okunmadığını bunun sabah namazı ezanı olduğunu anladim ama selâ sesi duyduğuma yemin edebilirim..
Içimde müthiş bi ferahlama var
Sizcr bunların anlamı nedir ?
Yayınlarsanız sevinirim

Ü

Üye silindi 58480

Ben catisindan baslayarak yorumlayayim

Ser odagindan cikan bir kotuluk kaynagina geri donmus. Ruyalar nadiren senaryoya sadik kalarak birebir gerceklesirlr. Komsunuzun kizinin size buyu yapmasi onun sizin dedikodunuzu yapiyor oldugu teviline daha yakindir. Buyu yapmis ta olabilir ama buyu kavraminin altligi bilinc altinizda kotu niyet ile azmettirme olarak kodlandiysa ki genelde o sekilde sifrelenir, komsunuz veye birileri size hased ederek iftira atmis olabilir.

Bazen tanidik birinin buyu yapiyor oldugunu gormek en genel tabiri ile etrafinizdaki cifte karakterli sinsi ve cok rahat insan harcayabilecek kisilerin bulunduguna da dikkat cekiyor olabilir.

Buyu isleri ile ugrasmaktaysaniz tevil baska olur: komsunuzun size buyu yapmasi demek ortak bi bransta onunla rekabete tutusabileceginizi veya beklemediginiz bir yerden islerinizi sekteye ugratabilecegini soyleyebilirim

Tabi ruyanin sunumuna gore siz herturlu tehlikeyi savurturmayi basarabiliceksiniz gibi duruyor . Bambaska bir tevili bile olabilir hersey zahiri kavramlari bilincaltinizin hangi cagrisimlarla kaydettiginde sakli .. asil tevili kendi kendinize yapmaniz, yapamiyorsaniz da belli sembolleri belli pozitif cagrisimlara askilamalisiniz boylece zamanla her ruyaniz sifalanir ve size terapi olmaya baslar.

Sela sesi duymanizin olaganustu tarafi zamanlamasidir, en sevdiginiz sarkiyi bile beyniniz teypten oynatir gibi oynatmaya kabiliyetlidir. Ayikken bile bunu basarabilirsiniz. Burada onemli olan zamanlamayi beynin ozellikle ayarlamasi ve ezan vaktine denk getirmesidir. Bu ruyanin hayirla sonuclandigina en guzel dokundurmadir. Ilahi bir gozkirmadir

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Çok güzel açıklamış dennise de ben şu açıdan yaklaşıcam. Bence bir büyü yapılmış ve bu büyü bozulmuş. Uyanma zamanın alakasız bir anda da olabilirdi ki sela zamanı uyanman muhtemelen hayatında ki niyetlerin ve insanlara yaklaşımın itibari ile inancın bozduğu bir büyü mü demem gerekiyor sana verilmiş bir hediye mi bunun hesabını kendin yap. Bana bozulan bir büyü gibi geliyor. Bundan sonraki yaşantınızda değişikliklere biraz dikkat edin. Pozitif yönde ilerlemesi de muhtemel.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben de o tarz rüyalar görüyordum, rüyalar sayesinde öğrendim diyebilirim büyü yapıldığını, muhtemelen yapılmış ama negatif enerji kaynağına geri dönmüş gibi hissettirdi bu rüya. Hayvan parçaları da görmüştüm büyülerinde hayvan kurban etmiş olabilir.

asterix

Kayıtlı Üye
Olabilir yıllar önce benimde başıma geldi nasıl yapıldığını kimin yaptığını görmüştüm ertesi gün rüyayı hatırladım amam ciddiye almadım aynı rüyayı bir kez dah görünce koyduğu şeyi alıp yok ettim,geçenlerde birinin kendisine iltifat etmem için bazı şeyler yaptığını direkt hissettim büyü değildi ama belki okup üflemiş olabilir irademle onun arzusnu blokladım sorun yok.

Teyla

Kayıtlı Üye
Sevgili asterix , "irademle arzusunu blokladim" demissiniz yontemi biraz anlatabilirmisiniz? Sevgiler.

asterix

Kayıtlı Üye
Yapılan şeyin farkında bilincinde olmak olayın yarısı zaten zihnimden o çekilimi hissederken bunu özgür irdemle kabul etmediği redettiğimi net bir biçimde odaklanarak düşündüm ,öğrendiğim bir şey değil spontane,şimdi o kişiye işyerinde rastlıyorum ama nötrüm.bBlgi yani olayın çıplak farkındalığı bile koruyucu etki yapabilir diye düşünüyorum.

Teyla

Kayıtlı Üye
Benzer bir durum yasiyorum bende bir majikal islemin etkisi altinda oldugumdan suphelenmekteyim. 15 yil kadar once insanin kendisine bir islem yapildiysa ve bunu farkettiyse islemin etkisi azalir diye bir bilgi duymustum.Simdide buna benzer yeni bir bilgi ogrenmis oldum.Yonteminizi mutlaka deneyimleyecegim.Yanitiniz icin cok tesekkurler sevgili asterix.

watcherboy

Banlı Kullanıcı
Rüyanda malum olmuş büyü yapildiği , demek ki o komşunun kizi sana çok kinci seni çekemiyor herhalde bizim burda da var büyücüler , bence üstünüzde felak , nas ve ayetel kürsi yi taşiyin dini kitap satilan yerlerde var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...