Uyku ile uyanıklık arası gördüğüm uzaylılar.

Warcraft_

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar bundan bir kaç ay önce uyuyordum uyku ile uyanıklık arası bir kaç uzaylı gördüm bacaklarımı tutuyorlardı..
Sonra uykudan uyandım Bu varlıklar benle çok uğraşıyor. Geçenlerde bir rüya gördüm bana gel diye seslendi.. ruhum bedenimden astraldaki gibi çıkacaktı
olmadı.. Sonra uyanmışım sizlerin yorumlarını merak ediyorum saygılarımla...

asterix

Kayıtlı Üye
Kaçırılmış olabilirsin,çok fazla kaçırılma vakası var bazen fiziksel çoğunlukla eterik kaçırmalar oluyor üzerinde deney yapmış yada çip takmış olabilirler.Zaman zaman kulak .ınlaması filan oluyormu ? en iyisi hipnoz yaptırmak.

Warcraft_

Kayıtlı Üye
Abi kulak çınlaması çok oluyor. hipnoz yaptırmayı düşünüyorumda bulamadım gittiğim hastanelerde ne kadar doktor varsa tavsiye etmediler...

Warcraft_

Kayıtlı Üye
Kardeş sen çok yanlış yere gelmişsin.

Konuyu yanlış yere açtık aslında ama bu kanalda ileri seviyeli adminler var bu sitenin amacı çok iyi paranormal her türlü paylaşımlar var..
belki banada bir çözüm bulurlar diye düşündüm... yinede yorum için sağolasın kardeş...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ben adminlerin de çözüm olamayacağını düşündüğüm için yazdım. Varlıkları bıraktık uzaylılar olduğu kanaatine varmışsın ve buradaki üyelerden, adminlerden bir çözüm arıyorsun. Burada uzaylılarla diyaloğu olan bir admin olduğunu da senin dışında bir üye olduğunu da düşünmüyorum. Ya küçük yaşlardasın yaşanılanları idrak edemiyorsun(bilinç altı, hayalperestlik) Yada ukalalık yapıp yazılanları bahsettiğin üstü kapalı bir kaç adminin dışında kimsenin bilmediğini düşünüyorsun. Adminlere özel mesaj atabilirsin hangisinin bilgi sahibi olduğunu düşünüyorsan. Bu diye bahsettiğin seninle uğraşan varlıklar uzaylılarsa ki konu başlığından bu mesajı açıyorum. Amaçlarına ulaşmışlar. Bir kaç admin de diğer üyeler de anlar şuan ne dediğimi. Varlıklarının seninle uğraştığını anlamışsın bu güzel ama neden seninle uğraştıklarını düşünmüyor musun? Uzaylı saldırısına uğramış insanlarla iletişime geçmen gerek. Rüya yoluyla saldırıya maruz kalmayanlara ama. Astralde ki gibi örneğini vermişsin. Astrale çıkabildiğini de düşünmüyorum. Şayet çıkıyorsan da bir kaç milyon dolarını verecek çok insan var kanıtlaman yeterli. Eğer bunu da yapamıyorsan astralde ki gibi... Bu cümlenin devamı yok çünkü o boyuta ulaşmadın ve yazılanlar dışında bir şey bilmiyorsun. Nereye bağlaylıycam. Gördüklerinden etkilenip bilinç altının rüyası haline getiriyorsun. Paranormal konuların olduğu bir sitede ben bunu yaşadım bu ve bunun gibi kişiler bana saldırı da bulunuyorlar diyorsun. Sen bizden çok şey biliyorsun bu durumda. Yatmadan önce şu duayı oku desem işe yaramaz adamlar uzaylı. Filmleri izlerken etkisine kapılmamaya çalış desem de insan hoşuna gideni canlandırır ister ve yaşar aslında. Rica ederim.

asterix

Kayıtlı Üye
Kasyopya celselerini okuyorum 22 yıldır mesaj alıyorlar türkçe olarakta bulabilirsiniz bu celselerde bu konular detaylı şekilde dünya dışılar 6. boyut varlıklarınca anlatılıyor içinde yanlış bilgilerde var ama çok aydınlatıcı konular var incelemenizi tavsiye ederim.