Şifacılık diye bir ana başlık olsa

empath.

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba,
Foruma şifacılıkla ilgili araştırma yapmak için kaydoldum fakat yazıları bulmak pek kolay olmadı -bir de diğer alanlarda oyalanınca- . Evrensel enerjilerin altına değil de, şifacılık için başlı başına bir alan açılsa bulmak çok kolaylaşır.

NoRules

Kayıtlı Üye
olması güzel olur ama kabul edileceğini sanmıyorum. Düzenlemelerde bizden gelen öneri ve tavsiyeler ikinci planda kalıyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şifa ile ilgili Üç ana başlık 48 alt başlık var. Rahat bir şekilde şifacılık ile ilgili kategorilere ulaşmak için.

Şifacılık tek bir ana başlık olursa bilenine girer tüm konular.

Taş terapisi çakralar uzaktan şifa yöntemleri akapunktur gibi şifacılık üzerine ayrı ayrı katagori yaptık. Tek bir başlık olması halinde binlerce konu tek bir yerde olur ve aradığınız konu 20 Sayfa da bile olabilir.

Sitemiz gelen istek ve önerilere göre şekil alıyor zAten. Yorum yaparken elinizi vicdanınıza koymayı unutmayınız.

taroh

Kayıtlı Üye
Şifa ile ilgili Üç ana başlık 48 alt başlık var. Rahat bir şekilde şifacılık ile ilgili kategorilere ulaşmak için.

Şifacılık tek bir ana başlık olursa bilenine girer tüm konular.

Taş terapisi çakralar uzaktan şifa yöntemleri akapunktur gibi şifacılık üzerine ayrı ayrı katagori yaptık. Tek bir başlık olması halinde binlerce konu tek bir yerde olur ve aradığınız konu 20 Sayfa da bile olabilir.

Sitemiz gelen istek ve önerilere göre şekil alıyor zAten. Yorum yaparken elinizi vicdanınıza koymayı unutmayınız.
bende bu sabah yerimden şifacı olmak istiyorum diye kalktım fakat varlıkların verdiği zararları telafi edemem hatta kendime bulaştırırım diye korkuyorum ve ne yönden nasıl bir şifacı olma yöntemi deneyeceğim bilmiyorum tek bildiğim şifacı olmak istediğim.

nohot

Kayıtlı Üye
bende bu sabah yerimden şifacı olmak istiyorum diye kalktım fakat varlıkların verdiği zararları telafi edemem hatta kendime bulaştırırım diye korkuyorum ve ne yönden nasıl bir şifacı olma yöntemi deneyeceğim bilmiyorum tek bildiğim şifacı olmak istediğim.
merhaba ciddi bir arinm uyumlamalarindan birini alin bence önce.sonrasinda cok guzel sistemler var.ben bir dolu uyumlama aldim.arinma dusunemedim resmen.simdi ugrasiyorum.

taroh

Kayıtlı Üye
merhaba ciddi bir arinm uyumlamalarindan birini alin bence önce.sonrasinda cok guzel sistemler var.ben bir dolu uyumlama aldim.arinma dusunemedim resmen.simdi ugrasiyorum.
Nasil ne tur gibi.duru görünün icinde mi aramalıyım arınma uygulamalarını

nohot

Kayıtlı Üye
bakin bazen dunyasal meraktan tutunda rüya boyutlarina ya da farkli negatif enerjilere bilincli bilinçsiz maruz kalabiliyoruz.Simdi farkindalikla bakiyorum bi dolu şeye.arnmak şart emin olun.