Uyku ile Uyanıklık arasında Bana vuran Işık süzmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dcayiriz

Kayıtlı Üye
Merhaba bu olay 1 yıl önce yatakta uzanırken böyle uyku ile uyanıklık arasında gerçekleşti yani şöyle anlatayım tam uyku durumundayken mavi insan bedeninde bir ışık süzmesi üstüme atladı ve bana tokat atıp bir an uçup gitti orta yaşlarda insan gibiydi bu ışık süzmesi maviydi böyle daha öncede yüzüstü yatarken enseme vurulmuştu ama evde kimse yoktu bilenler cevaplayabilirlermi :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu tür uyku uyanık arasında yaşanan denetimlerin tam bir açıklamasını yapmak çok zor.
Bir olayın parapsikolojik olması için tekrar gerekiyor. Bir kere olması bir şey ifade etmiyor.
Parapsikolojik deneyimler tekrar eder ya artar ya da belli bir süre sonra kaybolur.

Uyku uyanıklık arası dediğimiz durum. Uykudur derin uyku değildir sadece. Uykunun evreleri var
bir rüya beynin farklı elektriklenmesi bu durum olabilir. Üstünden bir yıl geçtiğine be tekrarlanmadığına göre uyku sırasında yaşanan psikosomatik bir durumdur.

Warcraft_

Kayıtlı Üye
Hocam bu uyku uyanıklık arasında bir kadın ruhu gördüm yüzünü tam hatırlayamıyorum bana gel diye sesleniyordu. Yani hepimiz bir çok vaka yaşıyoruz...
urum abi olayı güzel anlatmış teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...