Anneme ne olmuş olabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theodore

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Herkese merhabalar
Sizden bir konu hakkında yardım isteyeceğim. Son iki gündür annem hiç iyi değil: her zaman olan normal şeyleri garip karşılıyor. Örnek vermek gerekirse geçen gün ablam markete gitti, gittikten sonra annem "gitti artık bu evden bir daha dönmeyecek" gibi şeyler söylüyordu. Her cumartesi günleri kursa gidiyorum, bu cumartesi gittiğimde yine aynı şekilde bizi bıraktı gelmeyecek gibi şeyler söylemiş. Bir şeyden korkar gibi bir hali var sürekli bizde dahil insanların yüzlerine uzun uzun bakıyor. Ne olduģunu sürekli olarak soruyoruz ama ya cevap vermiyor ya da bilmiyorum diyor . Dün akşam dişlerini sıkıp dizlerine vuruyordu bu sabah da onu mutfak tüpünün yanında tüp açık şekilde bulduk. Yani intihar etmeye çalışıyordu.

Anneme ne olmuş olabilir diye düşünüyoruz, acaba psikolojisi mi bozuluyor yoksa bir varlık gibi birşey mi bulaştı? sizce ne olmuş olabilir? Psikiyatriye götürmenin yanında ne yapabiliriz? Ve anneme nasıl davranmalıyız?

leylaaras

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle geçmişte ciddi bir travma olabilir. Ailede psikiyatri hastası var mı? Bu yaşadıkları ilk kez mi oluyor daha önce de var mıydı?
Eğer çok normal bir insanken aniden başlayan birşeyse nöroloji de görmeli
Çok geçmiş olsun

Herkese merhabalar
Sizden bir konu hakkında yardım isteyeceğim. Son iki gündür annem hiç iyi değil: her zaman olan normal şeyleri garip karşılıyor. Örnek vermek gerekirse geçen gün ablam markete gitti, gittikten sonra annem "gitti artık bu evden bir daha dönmeyecek" gibi şeyler söylüyordu. Her cumartesi günleri kursa gidiyorum, bu cumartesi gittiğimde yine aynı şekilde bizi bıraktı gelmeyecek gibi şeyler söylemiş. Bir şeyden korkar gibi bir hali var sürekli bizde dahil insanların yüzlerine uzun uzun bakıyor. Ne olduģunu sürekli olarak soruyoruz ama ya cevap vermiyor ya da bilmiyorum diyor . Dün akşam dişlerini sıkıp dizlerine vuruyordu bu sabah da onu mutfak tüpünün yanında tüp açık şekilde bulduk. Yani intihar etmeye çalışıyordu.

Anneme ne olmuş olabilir diye düşünüyoruz, acaba psikolojisi mi bozuluyor yoksa bir varlık gibi birşey mi bulaştı? sizce ne olmuş olabilir? Psikiyatriye götürmenin yanında ne yapabiliriz? Ve anneme nasıl davranmalıyız?

Ü

Üye silindi 58480

Herkese merhabalar

Gecerliligi olmayan bir korkuya kapilmis anneniz gordugum kadariyla. Ama yasattigi korkulari musallatlar tarafindan mi yoksa yillarca farkinda olmadan bastirip ustunu orttugu kronik fobileri tarafindan mi denetleniyor ayirdedebilmek zorundasiniz.

Bazen musallat olmaz ama kisi dusunce felcine kapilip kendi kendine birkac olumsuz dusunceyi dinamo taslari gibi devire devire aklini oynatacak hale gelebilir.
Bazen akli ve algilari oyle acilir ki musallatlarla istem disi telepatik bag kurar, onlarin frekansina girip onlari deyim yerindeyse gicik etmeye baslar ve onlari cezbederek beynine ususmelerini ve anlam veremedigi olaylara suruklenmeye de baslayabilir.

Ayni sonuclari, hangi faktorun tetikledigini bulmak icin size samimi tavsiyem icgudulerinize guvenin. Doktara da Metafizik bakim uzmanina da gidiniz,
Doktor musallatli hastalara da ilas yazabilecegi gibi, Hocalar saglam adamlarda bile ille musallat bulabilir cunku ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...