Tarikata bağlı birisine uzaktan şifa enerjisi gitmez mi?

Grafigirl

Kayıtlı Üye
İş
Grafiker
Herkese uzaktan enerji seansı yapabiliyorum. Tarikata mensup bir arkadaşım var. Ona yaptım. O da hiç bir şey hissetmediğini söylüyor. Aksi gibi bende hissedemedim. Bir şeyhe bağlı olduğu için onun koruması altında mı? Dışarıdan gelen iyi veya kötü tüm enerjilere kapalı mı? Böyle bir şey yaşayan var mı?

brotherhood

Kayıtlı Üye
Bende yaşadım bu durumun benzerlerini şahsi görüşüm şöyle karşıdaki insanın kendini şifaya ne kadar açtığı da önemli diye düşünüyorum, bence kişinin yüksek benliğine kalmış birşey şifanın tam etki edip etmemesi

origanum

Yönetici
Şifa enerjilerinin dinle bir alakası yoktur, ateist de olsa koyu dindar da olsa kendisini şifa enerjisine açıp gönderileni kabul etmesi yeterlidir. Ancak o kişinin içinde şifa enerjisine karşı, etki edebileceğine dair şüphesi varsa ya da etki edebileceğine dair inanmadığı halde bir deneyeyim diye kabul ettiğini söyledi ise veya karşısındakini kırmamak için nezaketen kabul etmiş ise bunların hepsi negatif enerjidir ve şifa enerjileri akıllı olduğu için durur, bu kişiye ulaşmaz. Kişi kendisi gönülden talep etmediği takdirde gönderilen enerji zarar verir, saldırı anlamına gelir. Bu yüzden gitmemiştir.

Grafigirl

Kayıtlı Üye
İş
Grafiker
Kesinlikle dinle alakası yokta. Bu tarz insanlar tam anlamıyla kendini teslim ettiği için o şeyh tarafından korunduğunu söyledi. 1 kişiye enerjim gitmeyince 2 tane tarikata bağlı arkadaşıma daha denedim gitmedi. Gerçekten canı gönülden enerjiyi kabul ettiklerinide söylediler. Ki başka insanları hallaç pamuğu gibi çırparım :) Tarik insanlara etki edemiyorum. Bu kişiler kendini korumaya aldıysa biz nasıl alabiliriz. Düzenli namaz kılıp zikir çekiyorlar ondan mı acaba?

brotherhood

Kayıtlı Üye
Afedersiniz sayın Origanum konu dışına çıkmak istemem ancak çok merak ettiğim birşeyi sormak istiyorum açıklamanız hakkında ,şifa enerjisi de yanlış ellerde karşıya bilinçli zarar vermek için kullanılabilir mi ?

origanum

Yönetici
Kesinlikle dinle alakası yokta. Bu tarz insanlar tam anlamıyla kendini teslim ettiği için o şeyh tarafından korunduğunu söyledi. 1 kişiye enerjim gitmeyince 2 tane tarikata bağlı arkadaşıma daha denedim gitmedi. Gerçekten canı gönülden enerjiyi kabul ettiklerinide söylediler. Ki başka insanları hallaç pamuğu gibi çırparım :) Tarik insanlara etki edemiyorum. Bu kişiler kendini korumaya aldıysa biz nasıl alabiliriz. Düzenli namaz kılıp zikir çekiyorlar ondan mı acaba?

Tam da inancıyla alakalı bu yaşadıkları aslında:) Bu kişiler sadece Allahtan geleni kabul ederler, şifanın da direkt Allahtan geldiğine inanırlar, evrenden gelen ve şifacının kanal olduğu enerjiyi şartlı kabul ederler yani, nüans farkı var sadece ama bilinçaltlarındaki bu durum kısıtlama getirir. Şeyhin yaptığı koruma saldırılara karşıdır, şifaya, dualara, iyi niyetlere engel olmaz. Bir de uzaktan değil de yanyana göndermeyi deneyin. Bazı kişilerle frekansınız tutmayabilir. Yine olmazsa bana yönlendirin ben göndereyim şifayı, neymiş durum daha net anlarım. Hangi şifa enerjilerini kullandınız acaba?
Koruma için majikal yöntemler esastır, şeyhi de bunu yapmıştır, öyle namazla olmaz. Benim de var bir sürü korumam, hepsi de büyücü kimliğim sayesinde, şifacı kimliğimle değil hiçbiri. Siz de ancak büyücüye yaptırabilirsiniz koruma istiyorsanız, korunma ihtiyacınızın derecelerine göre tipleri var. Neden ihtiyaç duydunuz bir şifacı olarak, barışçıl bir hayat sürmeniz gerekmez mi? Hadi ben büyücü savaşlarının ortasında oluğum için, büyücü olan eşime yapılan büyülerin negatif tesirlerine maruz kalmamak ve onun yüzünden bana yapılanların etkisinden korunmak, etrafımızdaki tonla varlığın saldırısından korunmak, herhangi bir açığımı bulmasınlar diye kimsenin benimle ilgili bilgileri görmemesini sağlamak, yapılan saldırılar yüzünden sağlığımın ve bereketimin kaçmasını önlemek için korumaya sahibim. Sizin ne derdiniz var?

Afedersiniz sayın Origanum konu dışına çıkmak istemem ancak çok merak ettiğim birşeyi sormak istiyorum açıklamanız hakkında ,şifa enerjisi de yanlış ellerde karşıya bilinçli zarar vermek için kullanılabilir mi ?

Evet kullanılır ancak o zaman şifacının şifacılığı biter.

Grafigirl

Kayıtlı Üye
İş
Grafiker
Tam da inancıyla alakalı bu yaşadıkları aslında:) Bu kişiler sadece Allahtan geleni kabul ederler, şifanın da direkt Allahtan geldiğine inanırlar, evrenden gelen ve şifacının kanal olduğu enerjiyi şartlı kabul ederler yani, nüans farkı var sadece ama bilinçaltlarındaki bu durum kısıtlama getirir. Şeyhin yaptığı koruma saldırılara karşıdır, şifaya, dualara, iyi niyetlere engel olmaz. Bir de uzaktan değil de yanyana göndermeyi deneyin. Bazı kişilerle frekansınız tutmayabilir. Yine olmazsa bana yönlendirin ben göndereyim şifayı, neymiş durum daha net anlarım. Hangi şifa enerjilerini kullandınız acaba?
Koruma için majikal yöntemler esastır, şeyhi de bunu yapmıştır, öyle namazla olmaz. Benim de var bir sürü korumam, hepsi de büyücü kimliğim sayesinde, şifacı kimliğimle değil hiçbiri. Siz de ancak büyücüye yaptırabilirsiniz koruma istiyorsanız, korunma ihtiyacınızın derecelerine göre tipleri var. Neden ihtiyaç duydunuz bir şifacı olarak, barışçıl bir hayat sürmeniz gerekmez mi? Hadi ben büyücü savaşlarının ortasında oluğum için, büyücü olan eşime yapılan büyülerin negatif tesirlerine maruz kalmamak ve onun yüzünden bana yapılanların etkisinden korunmak, etrafımızdaki tonla varlığın saldırısından korunmak, herhangi bir açığımı bulmasınlar diye kimsenin benimle ilgili bilgileri görmemesini sağlamak, yapılan saldırılar yüzünden sağlığımın ve bereketimin kaçmasını önlemek için korumaya sahibim. Sizin ne derdiniz var?

Allaha çok şükür bir derdim yok. Sizinki farklı bir durummuş gerçekten, tırstım :)
Sadece şifa gönderirken bazen kendimi korumaya almayı unutuyorum.
O kişinin ne rahatsızlığı varsa hepsi bana geçiyor. Misal panik atağı varsa benim kalbim 300-500 atıyor,
boğazımda şah damarım atıyor, dilim atıyor, dilimi şişmiş gibi hissediyorum. Bu etkidende zor kurtuluyorum.
Bir de parazit alır mıyım diye korkuyorum. Tanımadığım kişilere şifa göndermemeye çalışıyorum.
Eğer bir hiyerarşi varsa....
Çekirge <Çırak <Çile Mertebesi <Talebe <Öğrenci <Hoca <Alim <Sensei (Usta Öğretici) <Usta <BİLGE
O zaman ben daha çekirgeyim.
1 aydır ilgileniyorum bioenerji ve şifa çalışmalarıyla bu yüzden şu an sadece Yeşil Işık Şifa Enerjisini ve 3. Göz Altın Üçgen Şifa Enerjisini denedim.
Hatta Altın Üçgeni bana niyetlenmeyen birine bile denediğimde yüzünde mavi şimşekler çaktığını söyledi.
Bazı niyet etmeyen kişilerde denedim bir şey olmadı. Demekki o kişinin koruma kalkanı zayıfmış diye düşündüm ben. Sizce sebebi nedir?

origanum

Yönetici
Hmm, teknik hata yapıyorsunuz, bir şifacı evrenden çekmezse ya da kanallık yapmaz da kendinden enerji verirse kişinin hastalığı geçer ona. Normal bir şifacı asla parazit çekmez zaten, tanımakla alakası yok ki şifa göndermenin ben binlerce tanımadığım üyeye şifa gönderdim hepsi çok memnun ve ben de çok sağlıklıyım (maşallah:D)
Öncelikle temel olan usui reiki 1. seviye ile başlanır şifacı olunmaya, sonra ya usuiye devam edersiniz ya da diğer enerjileri alırsınız. Üstadınız sizi yönlendirmeli ve destek olmalıdır bu konuda. Biyoenerji sizde doğuştan gelen bir enerji miydi yoksa ilgi duyduğunuz için birisinden mi öğrenmeye kalktınız? Biyoenerji diye kendi enerjinizden vermediğinize emin misiniz? Ben değilim zira.
Enerji izinsiz gönderilmemelidir, yaptığınız iş saldırı sayılır ve o şimşekleri size öyle bir çakarlar ki toparlanamazsınız. Bir daha kalkışmayın. Bir şifacı asla kimseye zorla enerji göndermez. Altın üçgen için İsis izni gerekir, bu halde iken nasıl anlıyorsunuz onay verip verilmediğini, izinsiz göndermişsiniz sanırım ki bu da bir hata.
Koruma kalkanı diye birşey düşünmeyin, korumalar sadece büyüleri bertaraf etmek içindir, şifa enerjilerini değil. Konsepte aykırı birşey söylüyorsunuz.
Yani herşey baştan yanlış sizde, üstadınızı değiştirin. Şifa enerjilerine de adam gibi sırasıyla uyumlanın. Öncesinde de uyumlandığınız ya da uyumlandığınızı sandığınız o ilginç enerjileri iptal edin, bir güzel arının, tuzla ovunarak yıkanın iyice, tütsüler yakın. Uyumlanmalarınız yıllar sürecektir iyi bir şifacı olmayı amaçlıyorsanız tabi. Bol bol pratik yapmalısınız ki zaten üstadınız da bunları size detaylı anlatacaktır.

Grafigirl

Kayıtlı Üye
İş
Grafiker
Verdiğiniz değerli bilgiler için çok ama çok teşekkür ederim. Peki bu uyumlandığım enerjiler sonsuza kadar mı sürecek? 3. Göz Altın Üçgen enerjisini diğer enerjilerle de kullanabiliyormuşuz onu nasıl yapıyoruz?
Tüm bu enerjilerin büyü ile alakası var mı? Ve son olarakta kesinlikle hocamı değiştireceğim. Küçük çocuğun eline oyuncak verir gibi bu uyumlamaları verdi bize. Bırak sen kendime de zarar vereceğim. Bir de kendi enerjimi mi veriyorum yoksa kanal mı oluyorum bunu nasıl anlarım. Ben daha yüzmeyi öğrenmeden okyanusa açılmışım haberim yok :)

Fehu

Kayıtlı Üye
Şifa enerjilerinin dinle bir alakası yoktur, ateist de olsa koyu dindar da olsa kendisini şifa enerjisine açıp gönderileni kabul etmesi yeterlidir. Ancak o kişinin içinde şifa enerjisine karşı, etki edebileceğine dair şüphesi varsa ya da etki edebileceğine dair inanmadığı halde bir deneyeyim diye kabul ettiğini söyledi ise veya karşısındakini kırmamak için nezaketen kabul etmiş ise bunların hepsi negatif enerjidir ve şifa enerjileri akıllı olduğu için durur, bu kişiye ulaşmaz. Kişi kendisi gönülden talep etmediği takdirde gönderilen enerji zarar verir, saldırı anlamına gelir. Bu yüzden gitmemiştir.
Ben çok istiyorum ama %100 inanamıyorum bir türlü. Bu uyumlama surecinde olumsuz bir etki yaratır mı?

P

Panagiotis

Herkese uzaktan enerji seansı yapabiliyorum. Tarikata mensup bir arkadaşım var. Ona yaptım. O da hiç bir şey hissetmediğini söylüyor. Aksi gibi bende hissedemedim. Bir şeyhe bağlı olduğu için onun koruması altında mı? Dışarıdan gelen iyi veya kötü tüm enerjilere kapalı mı? Böyle bir şey yaşayan var mı?
Biz vaftiz olur iken bize gumus bir para madalyon takiliyor, bu yasamimiz boyunca tum kotu enerji yada buyu olmasin diye bir cesit koruyucu oldugu soylenir, o arkadasin da icin de bulundugu yapi boyle bir sey yapmis olabilir .

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Biz vaftiz olur iken bize gumus bir para madalyon takiliyor, bu yasamimiz boyunca tum kotu enerji yada buyu olmasin diye bir cesit koruyucu oldugu soylenir, o arkadasin da icin de bulundugu yapi boyle bir sey yapmis olabilir .

Madalyon üstünde aziz resmi veya semboller bulunuyor mu ?