Armagedon Savaşı Başlıyor mu ?

sabetay

Kayıtlı Üye
Esenlikler dilerim,

Arkadaşlar çağımız bir gerçeği olan savaş ve ölümlere bu sefer hiç olmadığımız kadar sert ve kanlısına yakından şahit olacağız. Ülkemiz ve bölgemizde ki yaşanan olaylar ve bölge ülkelerin siyasi ve askeri manevraları çok yakında Armagedon Savaşın'ın başlayacağına işaret ediyor.

Başlaması planlanan savaş bölgede çok yıkıcı bir mezhep savaşı olacaktır. İsrail devleti ise savaşa dahil olacağı kritik nokta için hazırlıklarını sürdürüyor. İhtimal dahilin de başlayacak büyük mezhep savaşı Suudi Arabistan - İran arasında cereyan edecektir. Benim en büyük korkum ise Ülkemizinde bu savaşa dahil edilmesidir. Geçtiğimiz seneler de Suudi Arabistan öncülüğünde kurulan İslam Ordusu Birliğinin içinide 20 Müslüman ülkeyle birlikte Türkiye'de yer alıyor. İşin derinine inersek bu birlik Büyük Mezhep savaşı için kurdurulmuştur. Sunni devletlerin birliğidir. İran bu birlik içinde değildir.

Bugünden baktığımız da İran - Suudi Arabistan savaşına ülkemizin dahil olmayacağını, tarafsız duracağını düşünebilir. Bizi bu savaşa dahil edebilirler mi diye sorarsanız bence Evet edebilirler ! Sebebi çok kolay " Kabe'yi " bombalayarak !
Bu süreçten sonra savaş tam anlamıyla Sunni - Şii savaşına dönecektir.

Gazete arşivlerine göz attığımda haberler bunu doğruluyor ;

KaynakçaEkli dosyayı görüntüle 9267lar ;
(İsrail dün tarihinin en büyük hava kuvvetleri tatbikatını başlattı. 5-16 Kasım arasında gerçekleşecek tatbikata bin İsrail pilotu 300 savaş uçağıyla katılıyor.) http://www.hurriyet.com.tr/israilde...co&utm_medium=post&utm_campaign=dunya_xmlfeed

(Birleşmiş Milletler'i İran'a daha fazla yaptırım uygulamaya çağıran Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı, Hizbullah'ın da İran'ın aracı haline geldiğini söyledi) http://tr.euronews.com/2017/11/09/s...ocial&utm_source=Twitter#link_time=1510255237

(Kuveyt, Lübnan'daki vatandaşlarına 'derhal' ülkeyi terk etmeleri çağrısında bulundu) https://www.birgun.net/haber-detay/...-terk-etmeleri-cagrisinda-bulundu-189361.html

( Suudi Arabistan: Lübnan'daki vatandaşlarımız ülkeden ayrılsın) http://t24.com.tr/haber/suudi-arabistan-lubnandaki-vatandaslarimiz-ulkeden-ayrilsin,486408

jensına

Kayıtlı Üye
israil bu ülkeleri 7 ye böler 7 tepeye gömer.

StyleOttoman

Kayıtlı Üye
Öncelikli olarak emeğine sağlık güzel bi yazı olmuş. Benim Fikrim İsrail'in topyekün bi savaşa girmeye hazır değil. O Yüzden, Suudi Arabistan - İran Savaşı gayet mantıklı. Eğer olur da savaş çıkarsa, savaşın ilk etaplarında İsrail savunmaya yönelik kalıcaktır. Düşman yeterince yıprandıktan sonra yakın dostu Amerika Desteği ile savaşa dahil olucak kanısındayım.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
İsrail uzun süredir sessizliği koruyorsa vardır bunun altında bir iş.

Ü

Üye silindi 58480

Armegedon savasi basladi
Lokal olarak basladi, hertarafa sicrata cabalari da basladi.

Guc dengesinin degisme zamani geldi. Bunu Kabalistik ilim sahipleri portakal secer gibi sectiler artik .
Dunya uzerinde mutlak guc olmak icin 2 seye ihtiyac var

1-Ulkelerin gucu oraninda tekpilerini ortaya koyacagi bir sebep - buyuk savas ya da buyuk kriz olabilir
2- Savas ya da krizin belli bir yipratim suresinden sonra son sozu soylemek icin sahneye cikmayi bekleyen trayroyu en arkadan izleyen ve reklam yuzu olan asil aktor.

Savas baslasin diye teror orgutleri dallandirilip budaklandirildi, tahrik olsun diye sahte bayrak operasyonlari ile halk kiskirtiliyor. istedikleri bir zamana gelinince tahrik dozaji biraz artacak ve herkez son sozu soyleyip ortaligi sakinlestirecek sahte super gucu taniyacak ...

Tabi ben bunu ust aklin penceresinden soyledim
Benim kanahatim, Ahir zamana ithaf edilen hadisi serifleri gunumuz olaylarina tam hizalayabilirsek Armegedonun mutlak galibi ve mutlak supergun Turkiye olacak gibi goruluyor.

Islamin ve halifeligin son kalesi olmasi dolayisi ile ve Allahin kendi Kitabinin koruyuculugunu yine kendisinin ustlenmesinin getirecegi hesapta olmayan gelismeler ile Turkiye acik ara bir avantaj saglayacaktir .. 2025 lerde sanirim euro ve amerikada ic savas cikarken turkiye sivrilmeye baslayacaktir .

sabetay

Kayıtlı Üye
Öncelikli olarak emeğine sağlık güzel bi yazı olmuş. Benim Fikrim İsrail'in topyekün bi savaşa girmeye hazır değil. O Yüzden, Suudi Arabistan - İran Savaşı gayet mantıklı. Eğer olur da savaş çıkarsa, savaşın ilk etaplarında İsrail savunmaya yönelik kalıcaktır. Düşman yeterince yıprandıktan sonra yakın dostu Amerika Desteği ile savaşa dahil olucak kanısındayım.

Evet bende o kanıdayım orada belirttiğim gibi İsrailoğulları savaşa dahil olacağı kritik nokta için hazırlıklarını sürdürüyor.

asterix

Kayıtlı Üye
Ya da bir gökteşı gelip sbd yada israilin tepesine çakılacak.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
iranlı şiiler suudiler perişan eder iran orta doğunun super gücü kolay kolay iranın sırtını yere getiremezler iranın arkasında çin var israilde aradan siyrilir olan türkiyeye olur