Algı mekanizmasının gücü...

sasr

Kayıtlı Üye
Algı mekanizmamız ne kadar kuvvetli? Bütün bir gücün (hayat veya kader üzerine) işlenme şekilini farkedecek kadar ileriye nasıl gidebiliriz? Bunu bilmek değil, hissederek öğrenmek ne kadar zor? Gerçek anlamda saf ve görünür bir şekilde görmekten ve algılamaktan bahsediyorum. Siz hiç birgün yaşayacaklarınızı tahmin edip ve o tahminin imkansız denilecek yollarla gerçekleştiğine şahit oldunuz mu?

NoRules

Kayıtlı Üye
herkes sana " bunun için yıllarca çalışman gerekir " der ama asla kulak asma! Her şey bir düşünce boyutu kadar uzakta. Hayal gücün yapabilecek olduklarının sınırı. Sadece çılgınca hayaller kur ve bunların zihnindeki kalın, inatçı duvarlardan geçebilmesini sağla...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ayahuasca, ayahuasca yine ayahuasca. Alanın güzel. Bir cümlen bin cümlene eş değer anladım. Ruhu arındır ve cevaplarını al. İnan bana değer.

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba,

Algilarin gercek gucu, algi blokajlarini tek tek tespit etmekle ortaya cikar.
Algi blokajlarini tespit etmek ise ozu kapsayan ilim sahibi olmak gerektirir. Yani en temel isleyis prensibini kavramis olmak icab eder.

Herkese borcu olan ve borcunu hayatinin bir kismini hice sayarak gucbela odemis bir adam Paradan nefret edecek hale gelmis olabilir.
Parayi tabu haline getirdiyse yolunda giden islere karissa bile enerji verimsizligi yuzunden o islerin bozulmasina vesile olabilir .. icimizde ofke ve affedememislik olan butun hususlar hayatimizi bozarak aslinda bize acil durum sinyali verirler ..

Hayat barisik olunmadigi surece surekli tartaklarcasina uyari verir .. insan inatla yanlis kabullerini degistirmezse de lanet dedigimiz kisir dongunun icinde kalir ve artik degismek istegi kalmamakla birlikle degismeyecegi icin de kronik olarak kahir olamaya devam eder.