Rüyada kendini ruh olarak görmek

Meleklerhepimizin

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar:)
Rüyamda kendimi ihanetine uğradığım arkadaşımın peşinde ruh olarak onu takip ederken gördüm. Astral seyahat ile ilgilenmeme bağladım kendimi böyle görmemi sizce sebebi ne? Normalde haberci rüyalar görüyorum.
Hayırlara vesile olsun. Ve öyle de oldu.

taroh

Kayıtlı Üye
Ben de görürüm çoğunlukla dışardan bır ruh bır gözlemcı gıbı cevabını ben de bılmıyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba arkadaşlar:)
Rüyamda kendimi ihanetine uğradığım arkadaşımın peşinde ruh olarak onu takip ederken gördüm. Astral seyahat ile ilgilenmeme bağladım kendimi böyle görmemi sizce sebebi ne? Normalde haberci rüyalar görüyorum.
Hayırlara vesile olsun. Ve öyle de oldu.

MErhaba,

Arkadasinizin ihanetinin sizi ciddi anlamada etkiledigini ve ruhsal durumunuzun ara ara akli melekelerinizi bloke ettigine isaretler var.
Bir baska acidan da baska bir yerden ummadiginiz sekilde ihanete ugrayabileceginizi ruya size onceden kodladigi kisi uzerinden gosterip dikkate davet ediyor olabilir ..

Ruya yorumlamada isabet olasinigi arttirmak icin kisi kendi ozelliklerini yazmalidir ..
O arkadasinizin adi ne mesela ? isimler ruyadaki isaretlerdir .. hala gorusup gorusmediginiz ? O arkadasiniz ruya alemindeki arkadasiniz mi yoksa gercek dunyada da o kisinin karsiligi var mi ?

Bu sekilde birbirinden alakasiz ama isabetli yorumlar da yapilabilir .

Meleklerhepimizin

Kayıtlı Üye
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Arkadaşımın adı Elif yıllardır görüşmüyoruz.