İlk defa bir ruyadan urperdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teyla

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Daha oncede varliklarla ilgili ruya goruyordum.Fakat ilk defa dun gece ruyamda yabanci biri "Senin cin ailen var mi?" diye bir soru yoneltti. Bunun ne gibi bir anlami olabilir? Nasil bir cikarim yapmaliyim. Herkese iyi forumlar.
Sevgiler.

Ü

Üye silindi 58480

Benzeri bana da olmuştu rüyamda,

Giriş kapımdan sokak kapısına kadar arka arkaya saf saf dizilmiş insanlar görmüştüm rüyamda yaklaşık 40-50 kişi kadar
Nasıl desem insan görünümlülerdi ancak rüya dili onların cinler olduğunu telkinini veriyordu.
Kapıyı çalana kapıyı açtığımı hatırlıyorum ve "senin bizden misafirin oldu mu hiç" diye bir soru geliyor.
Rüya dili başta insan görünümlü olan o kalabalığın aslında cin taifesi olduğunu hissettiriyor ve korkunç bir yüzleşme şuuruna kapılıyorum. Hepsi Mona Liza tablosu gibi her açıdan bana bakıyorlar
Ve tabi sıçrayarak ve kalbim duracakmış gibi uyanıyorum ve ilginç bir şekilde saniyeler sonra olağanüstü rahatlık ve güvenlik hissi hakim oluyor ..

Teyla

Kayıtlı Üye
Ruya dili ve telkini kavramlarini ilk sizden duydum bunu arastiracagim cok tesekkur ederim.Hep ruya icinde bu gibi durumlari nasil anliyoruz diye merak ederdim.Gordugunuz ruyayla ilgili bir sorum var musaade ederseniz ,Bu ruya sonrasinda cinler ile ilgili ekstra bir durum yasadiniz mi ?

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba,

O kavramlari arastirmayin cunku onlari ben nezaketen uygun bularak soyledim
`Ben ruyamda felanca kadar cin gordum` demek istahli bir izah olacakti, kacinirim oyle seylerden
Ama ruya esnasinda ruyanin onlarin cinler oldugunu kendi ruya tecrubesi ile hissettirmesi bambaska bir deneyim oldu. Goruntuleri basta insan gibi ama goz goze gelince ekmek kuyrugu gíbi bir sira ve hali ile beklentileri olan bir topluluk karsiliyor sizi

`bizim gibi misafirlerin oldu mu` diye sorduklarinda da ruya sanki algi maskelerini bir anda dusuruyor. Sanki korkacagimi biliyolar ve ansizin beni korkutmak icin toplu gelmisler gibi kendilerinden eminler ..

Bu ruya beni dehsete dusurdu desem yeridir.
Ama gercek hayata dondugumde masanin masa sandalyenin sandalye oldugunu bi anda farkedince inanilmaz bi rahatlama geldi. iki uc duygu 1 2 sakika icinde sanki saatlerce yasanmis gibi hissettirmisti

Bu olaydan sonra basima extra gelen seyler genelde TRT yayini taze bitmis gibi beyin cinlamalari, o cinlama beni esir aldiginda panikleme ve artik heyecan hissi ve dua ile cozulme ve evimin selametini zafer gibi geri kazanma hissi oluyor genelde

Teyla

Kayıtlı Üye
Sevgili Dennise,verdiginiz cevaplar icin cok ama cok tesekkur ederim.Bu tarz durumlara cok kafami takmamaliyim cikarimimim bu yonde oldu.Umarim tekrarlamaz her ikimizdede.

taroh

Kayıtlı Üye
sızı merak etmış varlıklar olmuş olabılır.dua edın bol bol.

Warcraft_

Kayıtlı Üye
öncelikle geçmiş olsun bende bir zamanlar bakardım ama araştırmazdım belki üzerinde büyü olabilir bir hocaya yada sitemizdeki yule ablaya hurum hataylı abimize
baktırmanı öneririm.. saygılarımla..

Teyla

Kayıtlı Üye
Warcraft ve taroh cok tesekkur ederim yanitlariniz icin, en yakin zamanda iletisime gececegim burdaki uzmanlarla.Buyuden bende supheleniyorum beni cesaretlenirdiniz.

Ü

Üye silindi 58480

Sevgili Dennise,verdiginiz cevaplar icin cok ama cok tesekkur ederim.

Ben tesekkur ederim. Tecrubeler ortaksa, kazanimlar bol bol olsun

Bu tarz durumlara cok kafami takmamaliyim cikarimimim bu yonde oldu.

Elbette, kafaya takmak davet etmektir zaten, hatta kisir donguye emanet edilmis en icabeti garanti olan davettir.
Cok dogru bir tespit

Umarim tekrarlamaz her ikimizdede.

Iyi temenninize tesekkur ederim.
Ne gelirse Allahin gizli eli ile gelir.
Cinlerle istem disi telepatik bir bag gelistirdi isek oyle ya da boyle, etrafimizi sardiklari zaman :
`sizi kim yaratti` diye net soru sorun. Bu soru butun guclerini kiracaktir.
bu soruyu hem kendiniz icin hem onlar icin israrla sorun
uzerlerine asit dokulmus gibi geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...