Uyumasın Sizi Düşünsün

oscars

Kayıtlı Üye
bence gordeugunuz gıbı bazı olayları sıfa ıcın deyıl bır kısının hayatını yonlendırmek ıcın kullamıorlar balesef bu bır ıstek arzusu ama o kısının hakkı gecıyor ya hakkını helal etmez ıse o zaman ne olacak

Helallik istersiniz çok vicdanınıza dokunursa.
Yada şüphe ile yapıyorsanız hiç yapmazsınız olur biter. :)

oxxo34

Kayıtlı Üye
ben bu tür konulara pek vakıf değilim ama bu uygulamanın bellı bır zamanı yada günü olması gerekıyormu yada ne bilim bu uygulumayı yapmadan önce yapılması gereken başka işlemler varmı benımde eduydugum kadarıyla kaynak gösterılen kitap eksik gibiymiş gerçi dogrusunu yetkili arkadaşlar daha iyi bilirler

elfidam

Kayıtlı Üye
Çok Büyük ve Etkili Celb ve Teshir Uyumasın sizi düşünsün

[FONT=times new roman, times, serif]Bu matlubunun uykusunu bağlamakla yapılan bir celbiyyedir. Aşağıda yazılı esmalar 313 kere 7 gece okunursa hakkında okunan kimse çok büyük bir ruhi bunalıma kapılır. Uyku uyuyamaz. Okuyana ve yahut okutana karşı elinde olmayarak şiddetli bir incizab duyar. Onu görmek, ona kavuşmak ister. Okunacak esmalar:[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah[/FONT]

Kaynak : G.i. Kitabı
arkadaşlar ben sevdiğimin annesinin adını bilmiyorumki:s
yani platonik bir durum diyelim.onun annesinin adını söylemesemde sade onun ismini söylesem olur mu?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşlar ben sevdiğimin annesinin adını bilmiyorumki:s
yani platonik bir durum diyelim.onun annesinin adını söylemesemde sade onun ismini söylesem olur mu?
Olmaz. Anne adını Havva olarak deneyeceksiniz.

elfidam

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.
Ben dün gece bu esmayı çektim.Ama çok korktum:(Nerede yanlış yaptım ben lütfen bana yardımcı olun.
Gece oturdum esmayı çekmeye başladım.Gece saat 3.00 civarlarıydı.Altmışlara geldiğimde birden üstüme bir ağırlık çöktü.Gözlerim kapanmaya başladı.Ben de ancak 101 tane çekebildim.Gersini de yarın çeker toplamda bir günde 313'e tamamlarım diye düşündüm.Gittim yattım.Allah'ım gece rüyamda sürekli cinlerle ilgili rüya gördüm:(.Uyandığımda sürekli (sayısını hatırlamıyorum)Ayete'l Kürsi okudum.Ama yine de uyuyana kadar sanki oda da birileri varmışta bana bakıyormuş gibime geliyordu.Korkumdan yataktan bile kalkamadım.Şimdi biraz daha iyiyim.Ama sürekli Ayete'l Kürsi okuyorum.Korkumdan geri kalan esmaları çekemiyorum.
Bana neden böyle oldu ki?
Sizce ben bu esmalara devam edeyim mi?Ya da bir yerde hata mı yaptım?Yoksa bana mı ağır geldi bunlar?
Lütfen bana yardımcı olun:(

nrtnkrm

Kayıtlı Üye
ben bunu denedim 3 günden öteye gidemedim arkadaşlar tavsıye etmıyorum gece rahatsız edıldım ının hem uykuda hem yarı uyanıkk ilk gece odada devrılen esyaların sesıne korkuyla uyandım 2 gün çok kötü rüyalar gördüm 3 gün hele sormayın resmen camının önününde varlıklar gördum zaten 4 cüyü denemedım ben bunu masum bı ask celbi zannediyodum bıraz daha arastırdımkı okudugum ısımler cın ısımlerı sanırım sevgılıye gıtmeden evvel okuyanı yokluyolar illa denıcem dersenızz tercih siizn

umkete55

Kayıtlı Üye
slm ya anlamadığım iki kez isim sölenecek galiba iki yerede bağlanması istenen kişinin adımı okunacak anne adı ve kendi adı yani okuyanın ismide sölenecekmi tşk

atislan

Kayıtlı Üye
Sanırım başlığında da yazıldığı gibi uyku bağlama ,yani karşı taraftaki insana bir şekilde etki edip sıkıntı vermek ve sizi aklına getirmesini sağlamak bu sevdiğiniz de olabilir sizle hüsumeti olan biri de olabilir ama her ne olursa olsun bu vereceğiniz sıkıntıyı haketmiş olaması hak etmeyen insana yaparsanız sanırım aynı sıkıntıya siz düşersiniz.

atislan

Kayıtlı Üye

Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi Ayşe binti zehra fi mehabbeti Fatma ibni kemal haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah

isimler örnek olarak yazıdı bayanlarda binti erkeklerde ibni olarak kullanılıyor önce kendi anne adın ve adınız sonra okunacak şahsın anne adı ve adı. sanırım yeteri kadar acık .

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi Ayşe binti zehra fi mehabbeti Fatma ibni kemal haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah

isimler örnek olarak yazıdı bayanlarda binti erkeklerde ibni olarak kullanılıyor önce kendi anne adın ve adınız sonra okunacak şahsın anne adı ve adı. sanırım yeteri kadar acık .
Arkadaşım herkesin kafasını karıştıracan bugüne kadar bildiklerini tepe takla edecen
arapça uygulanan işlemlerde okuma tersdendir önce kişi ismi sonra anne ismi yazılır önce matlupdan başlanır sonra kendi isminle devam edersin

kız erkeğe yapıyorsa önce matlupdan erkekten başlanır.
ahmet ibni ayşe ayşe oğlu ahmet demek
fatma binti havva havva kızı fatma demek

Buna göre yerleştirin Erkek kıza yaparsa önce kızdan başlanacak sonra erkek olacak.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Bu arada bu uygulamayı herkes yapabilir mi ? Kasem yazmasını bilmeyenler bu tür işlemleri yapmasınlar gibi bir yazı okudumda sitede.

çatıCini

Kayıtlı Üye
:) madem dilediğin olucak neden seni düşünüp mutlu olup da yanında gelmek istemesin.. neden ruhi bunalıma kapılsın..
bişeyleri mutlu mutlu yapmak varken neden acı çektiriyoruz ki..

madem ikisi de tutacak dua varken beddua niye?

eğer karşıda bilinçli bi kötülük yoksa sarfedilmiş kötü bir dilek her zaman dönüp dolaşıp güçsüz bi anında seni korkutur..

aşk ı ve sevgiyi alıyorsak ağzımıza güzelliğimizle büyüleyelim karşımızdakini..
ruhunu özgür bırakalım ve sıkıntılarla değil güzelliklerle gelsin yanımıza..

sorunmu

Banlı Kullanıcı
:)
aşk ı ve sevgiyi alıyorsak ağzımıza güzelliğimizle büyüleyelim karşımızdakini..
ruhunu özgür bırakalım ve sıkıntılarla değil güzelliklerle gelsin yanımıza..
Aslında dediğine katılmıyorum.
Tamam dediğin başlarda doğruda sonrasında hevesi geçtiğinde hiç birşey olamış gibi sadece kendini düşünerek kişi seni bırakmayı kendi mutluluğu için seçtiğinde senin acı çekmeni düşünmüyor.O terkeden mutlu mesut yaşarken sen acı çekiyorsun.
Madem ortada biri acı çekecek bunu başlatan terkedenin çekmesi daha doğru o gelsin ben mutlu olayım varsın onun ruhu acı çeksin benimki acı çekene kadar.
O egoist davranıyorya bende egoist davranıp onun gelmesini istemem suç mu.
Hani derler benim anam ağlayana kadar onun anası ağlasın ben huzurlu olayım diye.
Bu da benim görüşüm.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Olayı, "örtmenim Ali saçımı çekti" durumuna çevirmeyelim bence. Bir kişi sonsuza dek sizi sevecek diye bir kaide yok. Siz değiştiğiniz gibi karşınızdaki kişi de değişecektir. Bu kaçınılmaz bir şey, eninde sonunda bunu kabullenmekten başka yapacak hiçbir şeyiniz yok.

Yanlışım varsa düzeltin, bu tür majik işlemlerin de belli bir geçerlilik süresi var bildiğim kadarıyla. İşlemi yaptıktan sonraki tutarlılığı ve sürekliliği sizin çabalarınızla sağlanıyor. O yüzden böyle şeylere girişmeden önce, enerjiyi harcamadan önce yapılan şeyin bilincinde olmak çok önemli. O bana bunu yaptı, ben de ona şunu yapmazsam olmaz. Bu tür küçük hesaplar ancak zaman kaybıdır ve tek zarar vereceği yer de hesabı yapan kişidir.

Saygılar.

buraksen58

Banlı Kullanıcı
ya ben tam olarak anlayamadım ben şeyma diye bir kıza yapcam nasıl olacak bana yardımcı olabilir misiniz:?

drchancewolf

Kayıtlı Üye
Konu oldukça karışmış görünüyor.Aslında değerli yöneticilerin bir açıklık getirmeleri iyi olacak gibi görünüyor.Nacizane fikrim..

Periliceperi

Kayıtlı Üye
Başka bir dua muhabbet okumasının ardından bunu da okusak olurmu yoksa birbirine mi karışır ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu tip uygulamalarda hep şu gelir aklıma. "Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma".
Çok klişe bi söz gibi ama benim aklımda böyle şeylerde ampul gibi yanar.
Biri benim uykumu bağlasın istermiyim?
Tabiki hayır!
O zaman ben bunu başkasına nasıl yaparım?
Vicdan azabından sabaha kadar uyuyamam,kendi uykumu bağlamış olurum.:D