Yeni bir başlangıç, köklü değişim

suspiria

Kayıtlı Üye
herkese merhaba, paganizme tam olarak nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum, yönlendirici bir konu başlığı da bulamadım, yakın zaman içinde tütsü ve mum alıp zihinsel olarak kendimi geliştirme amaçlı meditasyon yapmam gerektiğini biliyorum, detaylı bilgi verebilecek ya da yardımcı olabilecek birileri var mı? teşekkürler.

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba

peki paganizme neden baslamaniz gerektigini nasil anladiniz ?

okitay

Kayıtlı Üye
okültüzimi biraz açabilirmisin merak konumdur senin içinde sıkıntı olmaz ise

origanum

Yönetici
herkese merhaba, paganizme tam olarak nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum, yönlendirici bir konu başlığı da bulamadım, yakın zaman içinde tütsü ve mum alıp zihinsel olarak kendimi geliştirme amaçlı meditasyon yapmam gerektiğini biliyorum, detaylı bilgi verebilecek ya da yardımcı olabilecek birileri var mı? teşekkürler.

Paganizme başlamak ne demek?! Bir inancı içinizde benimserseniz osunuz demektir. Öyle bir dine giriş ritüeli yoktur pagan inançlarında. Hangi tip paganizmi benimsediniz onu da belirtmemişsiniz. Dinle ilgili değil de dinsel ritüeller ve büyüde kullanılışı hakkında bilgiler var sitemizde. İlgili bölümleri okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizden bu kadar, dini site olmadığımız için malum. Gerisi size kalmış. İnancınızdan kişileri bulup detaylı görüşürsünüz başka platformlarda.