rüyamda iletişime geçtiğim varlık hakkında yardım

doguhook

Kayıtlı Üye
uzun bi yazı olucak ama arkadaşlar bundan yaklaşık 4 ay önce rüyamda dişi bi varlık arkadaşımı ve beni mağaraya benzer bir yerde kovalıyordu ve anladığım kadarıyla arkadaşımı benden kıskandığı için öldürmek istiyordu nasıl kurtulduğumu hatırlamıyorum ama sonrasında hatırladığım evdeydim ve telefondan bana bi mesaj geldi, mesaja baktığımda o varlık mesaj atmıştı uzun uzun mesajlaştır ilginç bişey yoktu fakat rüyanın sonunda ona neden rüyamdasın diye sorduğumda henüz hazır olmadığımı ve hazır olduğumda gerçek hayatta benim yanıma geliceğini söylemişti, sanki kendini bana aşık etmişti ben sıradan bir rüya olmadığını düşünüyorum çünkü demonlar hakkında deli dolu araştırma yaptığım bi süre zarfında meydana geldi bu olay yardımcı olanlara teşekkür ederim..

Wulfgar

Kayıtlı Üye
Belki de bilinçaltının oynadığı bir oyundur, Bende birşeyleri çok araştırdığım zaman rüyada o veya ona benzer şeyler görüyorum. Bunu anlamak sende bitiyor ama, gerçek mi yoksa bir rüyadan ibaret mi olduğunu uyandığın zaman anlarsın zaten. Rüyada bilinçli bir şekilde cevap veriyorsan, olaylar öyle gelişiyorsa dikkat etmekte fayda var. Eğerki sıradan rüyalarda neler oluyorsa buda öyleyse o zaman korkulacak bir şey yoktur diyeceğim ama yine de bilgili birine danışmakta fayda var :)

X6K3

Kayıtlı Üye
Araştırmalarınız size etki edecek ciddiyette olsaydı buraya başvurmak en son çareniz olurdu, büyük ihtimalle psikolojik bir sorun ve size önerim kafaya takıpta sıkıntı çıkarmayın kendinize, çok endişelendiyseniz/olaylar tekrarlıyorsa forum görevlilerinden sayın URUM ile iletişime geçip bakım talebinde bulunabilirsiniz.

doguhook

Kayıtlı Üye
Aşırı bilinçli bi şekilde cevap veriyordum o yüzden fazla etkisinde kaldım ? doğru söylüyorsun bilgili birine danışsam iyi olur teşekkür ederim ??