Varlık musallatı nasıl anlaşılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eartha

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Ben siteye ilk defa yazıyorum. Kafamda sorguladığım bazı durumlar var ve bu konuda bilgili olan insanların yardımına ihtiyacım var. Aslında paranormal olaylara önceden çok inanmazdım. Fakat üst üste çok fazla aksilik yaşayınca bir hocaya gitmeye karar verdim. İlişkilerim sürekli olarak nedensiz bitiyordu. Benden yıllarca hoşlanan birisinin teklifini kabul ettim. Bir ay sonra benden ayrıldı. Bundan öncesindeki ve sonrasındaki ilişkilerimde de benzer durumlar oldu. Ben aslında hocaya aşk acısının çaresizliğiyle erkek arkadaşımı döndürmek için gitmiştim. Bana sana hiç bakım yapmadan söyleyeyim senin üzerinde musallat var dedi. Senin işlerin hep yarım kalıyor bu yüzden bunlardan kurtulursan sana istediğin her erkek geri döner açıklamasını yaptı ve benden yüklüce bir miktarda para istedi.

Ben bu duruma çok inanamadım daha sonra hocanın da sahtekar olduğuna dair internette yorumlar okudum. İşlem yaptırmaktan vazgeçtim. İnternetten okuduğum kadarıyla musallatı olan insanlar dua okuyamıyormuş ve banyo yapamıyormuş. (Dua okuyabiliyorum ve sık sık da banyo yapıyorum. Bir sıkıntım yok bu konularda.) Bundan dört yıl önce yurtta kalırken karabasan görmüştüm sadece. Kadın mı erkek m olduğunu anlamadığım bir varlığın bana seslendiğini ve bir insana ait olamayacak kadar büyük ve çirkin bir el tuttuğumu hatırlıyorum. Daha sonra üstüme çıkıp beni boğmaya çalıştı. Olayın üstüne korkuyla kalkmıştım ve oda arkadaşım namaz kılmıştı.

Daha sonra süreçte başka bir sevgilim oldu ve benzer bir durum yaşadım. Birkaç tane falcıya gittim. Ben hiçbir şey söylemeden üzerimde negatif enerjiler olduğunu ve arınmam gerektiğini söylediklerinde çok şaşırdım. Bir tanesi kurşun dökelim dedi kabul ettim. Ama hiç rahatlama falan da hissetmedim...

Konuyu çok uzatmak istemiyorum. Size tüm samimiyetimle yazıyorum. Beni yargılayabilirsiniz de.. Yaşadığım şeyler psikolojik de olabilir, erkekler bende bir sorun olduğu için beni hep aynı şekilde bırakıyorlar da olabilirler. İşlerim farklı bir sebeple yarım kalıyor olabilir. Fakat yaşadığım bazı şeyler sanki bana evrenin görünmeyen bir boyutu da varmış gibi hissettiriyor. Çevrem tarafından güzel bulunan bir kadınım ve iyi de bir eğitim aldım. Sizden ricam varlık musallatını servet ödemeden nasıl anlayabileceğim hususunda beni bilgilendirmeniz ya da bana bu konularda kaynak tavsiye etmeniz.

origanum

Yönetici
Anlattıklarınızdan musallat var diyen kişinin dolandırıcı olduğunu anladım. Genelde sevdiğini döndürmek amacı ile gelen her müşteriye üzerinde musallat olduğunu bu yüzden gittiğini şu kadar para verirse işi çözeceğini vs söylerler. Çok klasik ama umut dünyası ve çaresizlik, hala yiyenler var malesef.
Dua, banyo kısmı biraz şehir efsanesi, her musallat için geçerli değil. Türleri var. Karabasan dediğiniz olayda musallat durumu yok, sadece bir varlık sizi beğenmiş ve yanınıza gelmiş. Alt sınıftan bir varlık ve pek de kibar değillerdir, güzel de olmazlar:D Amacı öldürmek değil, ısırabilirdi de, üstünüze abanabilir, bu nedenle istemeden nefesinizi kesebilir, tüm derdi sizden enerji almak, sonra da elektrik almak:D Onların dünyası böyle. Kovarsınız gider ya da anlaşırsınız birşeyler yaşarsınız size kalmış.
Başkaları ile tekrarlanan durumlar hayatta öğrenmeniz gereken bir ders olduğunu, bunu başarmazsanız temcit pilavı gibi ısıtılıp ısıtılıp önünüze konacağı anlamına gelir. Erkeklerden sürekli ayrılmanızın nedeni bu. Başarmanız gereken ise sizin hayattaki göreviniz zaten, siz bulun. Hayatta karşınıza çıkan engeller ile yaşamayı, üstesinden gelmeyi öğrenmelisiniz ki bir daha karşınıza çıktığında hayatınızı sarsmasın ve ne yapmanız gerektiğini bilip yapın, durumu hoşgörü ile karşılayın. Sizde bir sorun yok sadece tekamül süreci olarak size biçilmiş sınavda şimdilik erkekler var. Endişelenmeyin. Aşıp geçtiğinizde yeni sınav çıkacak. Geleni sevgi ve hoşgörü ile karşılayıp onunla yaşamayı benimseyin. İçtenlikle yapın bunu.
Yine de içinizi rahatlatmak için musallat var mı vs diye baktırmak isterseniz ya da hayatınızın bir döneminde baktırmayı düşünürseniz, site sahipleri urum veya yule ile özelden mesajlaşın, site üyelerine uygun fiyata bakarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...