MEDYUM Sende büyü var dedi!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

As1

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar
Aşağı yukarı 1 yıldır bir sağlık sorunum var ve tıbben tam olarak çare bulamıyorum? internetten bir medyum buldum görüştüm üzerinde büyüler var çözmemiz lazım yoksa çok daha kötü olursunuz dedi tabi ben yıkıldım! Kim bana ne için büyü yaparki? Nolur kızmayın medyuma sordum diye inanın insanın canı yandığı zaman her çareyi arıyor. Sizden ricam ben kendi kendime nasıl bir dua yada uygulama yapabilirim bu kötü enerjilerden kurtulmak için? İllede bir medyumun yada hocanınmı çözmesi gerekir bu sorunu? Allah rızası için bu işle uğraşan kardeşlerimden yardım istiyorum? beni aydınlatın lütfen
Şimdiden çok ama çok teşekkür ederim

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Buraya yazana kadar googleye yazsanız 20 bin farklı dua çeşidi bulacaksınız. Biraz kullanın sosyal medyayı. Medyum kime büyü yok dememiştir? Bunu da kendinizce sorgulayın. Başlıktaki ünlem ifadeleri anlatımınızda ki ciddiyete alma durumu tamamen saçmalık. O kadar haber çıkıyor, bu forumda bir dolu bu konu hakkındaki yorumlar mevcut biraz da göz gezdirin. Eğer bir sorununuz olduğunuzu düşünüyorsanız da bize detaylıca anlatın. Hiç internetten birini buldunuz konuştunuz o bir tesbit yaptı onu aktarmayın. O dediyse de ondan derman arayın yada.

sasr

Kayıtlı Üye
Sorun nerede? Sıkıntınız nedir? Anlatırsanız daha iyi yorumlar yapabiliriz.

origanum

Yönetici
Eğer gerçekten büyü varsa elbetteki işin ehli birinin çözmesi gerekiyor. Apandisti olan gidip cerraha aldırıyor değil mi, kasaba kestirmiyor kendini. İnternette ilan veren hiçkimseye inanmayın, gerçek bir medyum ilan vermez, reklama ihtiyacı yoktur. Yaptığı işler onun olumlu referansıdır, müşteri memnuniyeti sayesinde yenileri gelir. Sürümden kazanmak ve dolandırmak isteyen bu internet kişileri herkeste büyü olduğunu iddia eder ve tutturabildiklerini çarparlar.
Bu siteye gelmeniz tesadüf değildir demek ki şifanız burada. Site sahibi urumhamatahayil hem medyum hem de alternatif terapi uygulayan bir kişisel gelişim uzmanıdır. Ona özelden mesaj yazın. Modern tıbbın çözüm bulamadığı bir şeyse alternatif yol önerebilir, büyü var ise çözebilir, yok ise de yok der. Boş yere umut vermez, öyle boşuna kimsenin parasını almaz. Dürüst ve güvenilirdir.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
İnsanlara varlık musallat etmeyi hüner sanan vicdansızlarda merhamet ne arar...çocukluğumdan beri bana da sürekli büyü yapılmaya çalışılıyor.üstelik uğraşan kişi 5 vakit namazında kara çarşaf giyen bir insan.tuvalete sabun atmalar,domuz yağı sürmeler,ölü toprakları,iple bağlı kaşıklar,muskalar envayi çeşit ama bıkmadı usanmadı halen de yapıyor.hiçbiri etki etmedi Allaha şükür.

• Beğendim
Tepkiler: yay
Ü

Üye silindi 58480

Ulkemizin buyuculeri buyuleri genelde ayetleri tersten yazarak yaparlar .

Ayetleri duz okursak tersinden gelen etkilerini yine normal akisina rahatlikla cevirebiliriz

Imkani olmayan insan sadece Kuran okuyarak bile uzerindeki buyu kaldirabilir.

Buyu insanin uzerine ilaveten eklenen harici bir tesir degildir, insanin kendi enerjisini tersinden akitmaya insani zorlayan bi mudahaledir

Iliskileri tersine doner, para akasi tersine doner, disa donuk karakteri ice hapsolur, konusma yetenegi kendini dise vurmaz disardan gelen konusmalari icine ceker ..

Buyuyu disardan saganak gibi yagan bisey zannediyoruz hala . Evet cinler bunu tasirlar

Ama kisi kendi enerji devilasyonunu kaptirmamak icin Ayetel kursiyi eksik etmemelidir ...

Ne diyor Ayetel kursude ;

Onu uyuklama ve uyku tutmaz .

Insan buyulendiginde isteksizlik ve yorgunluk olur . cok fazla uyur.

Allah kendi ruhundan ufledigi insanin ruhuna direk hitap eder ; benim ruhumu uyuklama ve uyku tutmaz der ..

iste cinler buyuyu tasirken aura bedene carpip caresiz kalirlar .. Muslumanin uykusu bile bu yuzden ilim hukmundedir .

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Yazdıklarınızdan sonra, büyüden sadece müslümanlar korunabilir çıkarımı mı yapalım?

Ü

Üye silindi 58480

Musluman olmayanlar da buyunun ic yuzunu, isleyis prensiplerini bilirlerse ve gerekli olumlamalari yapabildikleri taktirde buyunun ters frekans etkisine karsi olumlu olumlama frekansinda kalabilirler.

Fakat irade bakimindan cok daha guclu olmak zorundalar acikcasi

Musluman, iradenin sahibinin Allah olduguna teslim oldugu icin dogal olarak Allahin iradesini tasidigina emindir. Kesin bilgi ile iman eder

ki buyu ozunde irade alti iradeye yapilan bir siber saldiridir.

Ki buyunun Kuran ve islam olmadan tam sinirlarini cizebilecek bir merci de yoktur .

Buyu diri enerjiye baglanir. Kurani biz taktir edemiyoruz fakat cinler aleminde Kuran cok kesin ve iyilik icin de kotuluk icin de olmazsa olmaz tek enerji kaynagidir.

Cinler Kurana kayitsiz kalamiyorlar . ya nefret ederlr ya teslim olurlar . Kutsal kitaplar yenilendikce Hakk bi sonraki kitaba gecmistir ve Allah katinda din artik Islamdir ,, cinler Islamla cok ugrasirlar

... bunun sebebi de cinlerin gercek mahiyetlerini haber veren Allaha olan ofkeleridir ..

Cin suresini okuyan kisi cinlerin savunmasin oldugunu gorur .. iradelerinin zayif oldugunu da gorur ..

Seytani ve seytani odaklari Allah en isabetli sekilde tarif etmistir ve hali ile en aktuel ve aydinlik olan kaynaktan seytani cinler benlikleri ile nefret ederler ..

biraz parca parca oldu yazdiklarim ama Muslumanlikla alakasi yok olayin . Cinleri baglayan kismi son hak kitabin onlarin aleminde artik tam tanimlanmis olmasidir . Musluman imtihandadir musluman diye cinlerden emin olacak diye bisey yok ki

blacklist92

Kayıtlı Üye
İnsanlara varlık musallat etmeyi hüner sanan vicdansızlarda merhamet ne arar...çocukluğumdan beri bana da sürekli büyü yapılmaya çalışılıyor.üstelik uğraşan kişi 5 vakit namazında kara çarşaf giyen bir insan.tuvalete sabun atmalar,domuz yağı sürmeler,ölü toprakları,iple bağlı kaşıklar,muskalar envayi çeşit ama bıkmadı usanmadı halen de yapıyor.hiçbiri etki etmedi Allaha şükür.

Merak etmeyin büyü illa sahibine döner...

origanum

Yönetici
Büyü öyle dediğiniz gibi basit bir şekilde çözülmez. Çok iyimser bir yaklaşım. Ayrıca bu işlerden uzak tutulmaya çalışılan müminleri kibarca uzaklaştırma çabası içinde ikna edilmek istenen kişilere anlatılan bir tarzda yaklaşım.
Ülkemizde büyüler için her zaman ayet kullanılmaz, kullanılanlar her zaman yazılmaz, yazılanlar her zaman tersten yazılarak uygulanmaz. Ayrıca ayetler sadece havass ekolünde kullanılır, diğer ekollere ait büyücüler farklı unsurlar kullanırlar. Büyü çözmek bir başka büyü yapma işlemidir yani büyüyü etkisiz kılma büyüsü. Büyü hangi tipte yapıldı ise, çözen hangi ekolden ise çözme tarzı da ona göre değişir. Tabi bunu da sadece büyücü yapabilir. Vatandaş kendisi yapamaz, öyle olsa idi kaçınız büyü yapabilirsiniz gerçekten söyleyin bakalım, kendi çözebilse idi kimsenin üzerinde büyü olmazdı, hayatı kararmazdı, kimse burada büyü yaptırmak istiyorum, üzerimde büyü var çözdürmek istiyorum diye feryat figan etmezdi, kendi işini yapardı, mutlu mesut yaşardı.

Ü

Üye silindi 58480

Bilakis

Bu konuda Peygambere bile Papaz buyusu yapildiysa ve Onu yataga dusurduyse ummetin isi daha zor olmalidir gibi bir yanlis anlayis vardir,

Ben olaya buradan baslamayi daha hikmetli buluyorum.

Falek ve Nas sureleri indigi gibi PEygambere yapilan buyunun tesiri vahiyle birlikte bozuluyor. CEbrailin buyunun yerini ve yapan kisinin kim oldugunu soylemesi ise Peygambere yakisir bir sekilde Allahin onun istihbaratini tastamam sagladigini

ve

psikolojik ustulugun ona gectigini ve bunu elciligine de delil teskil etmesi icin politik bir manevra olarak kullanmasi icindir.

buyu vardir ve musluman buyunun hangi kaynaktan geldigine bakmaz .. kilometrelerce oteden gelse bile ruhundaki bulanikligi farkettigi gibi Allah siginir ve Kalpler ancak Allahin zikri ile mutmain olacagi icin buyu her defasinda sahibine geri seker ,,

Peygambere 1 tane buyu mu yapildi ? Allahualem 100 lerce yapildi .. hepsini tek tek bulmakla ugrasmaz musluman distan degil icten korunur

zirhli arabaya binmek mi yoksa 4 bir yana sinmis suikastcileri arastirmak desifre etmek mi daha hikmetlidir ,, ?

hayat dumduz gecip gittigimiz bir cadde gibi ise tabi ki asil koruma arabamizin sirhli olmasidir ..

Kuran icten koruma saglar. Imanin sadece keramet ve mucizeleri cagirmak gibi mucizevi yonleri yoktur,, koruyucu yonunu iyi taktir etmek gerek

kola

Banlı Kullanıcı
medyuma nie giderler onuda anlamak zor yani bide tanımadığınız bi medyum yolmaya kaz arıyolar geçtimde onu yoluncak birsürü var zaten

origanum

Yönetici
Felak ve Nas sureleri büyü bozmada kullanılır. Tabi büyücü yöntem olarak tercih ederse. Önceki mesajda dediğim gibi ayetlerle bu işlem yapılabilir, farklı şekillerde kullanılabilir, şart değildir başka yöntemler de kullanılabilir, iş büyücüde biter. O nasıl isterse öyle yapar. Herkesin bir yoğurt yiyişi vardır. Büyünün yeri ve kimin yaptığı gibi detayları zaten işinin ehli her büyücü söyler, bunu bedensiz enerjiler ile iletişim kurarak öğrenirler. Yani çok sıradan birşeydir.
Dediğiniz şekilde büyü sahibine gitmez, azıcık etrafınıza bakın görürsünüz zaten gitmiş mi gitmemiş mi. Sürekli dini örnekler veriyorsunuz ama büyü ile dinin hiçbir alakası yok. Ayrıca din reklamı gibi duruyor mesajlarınız ve çok itici. Burası belli bir dinden kişilerin bulunduğu bir platform olmadığı gibi hiçbir dine ait konuların paylaşılacağı bir yer de değil. Her defasında üzerine basarak hatırlatıyorum. Lütfen birazcık dikkat edin buna.

Ü

Üye silindi 58480

Felak ve Nas sureleri büyü bozmada kullanılır. Tabi büyücü yöntem olarak tercih ederse. .

Buyunun nasil yapildigi inanin hic onemli degildir belli bir perspektif yakalayan icin

Onemli olan bilinc altina hangi kapidan sizdirilmaya calisildigidir . Rituel farkliliklari insanlari gaflete dusuruyor

Bilinc buyu konusunda yeteri kadar bilgilenirse farketmeye baslayacak ki is kisinin beyninde bitiyor
Bilinc buyu konusunda yeteri kadar bilgilenirse farketmeye baslayacak ki is kisinin beyninde bitiyor

Buyu sitesinde bu en temel hakikati ifade etmem elbette ki gizem ve sis fonunu bozuyor o ayri mesele ben sizin bu ambiansi korumak zorunda oldugunuz icin boyle bir tavir gelistirdiginizi dusunuyorum artik

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben büyü konularında yorum yapmam pek,çok nadir yazarım.Yalnız büyü bozma konusu olunca deneyimlediğim birkaç şeyi en özet haliyle geçmek isterim.
Ailemden birine yapılmıştı bir zaman önce.Doktorluk birşey çıkmayıp ilaçlar etki etmeyince,farkındalık sahibi de olunca nerden kaynaklandığını anlayıp çözümü aradık.
Bulduk ta çok şükür.Neyse uzatmadan bozma yöntemlerine değineceğim.
Büyü için felak ve nas sureleri çoğunlukla yeterli gelmiyor.Yine kendi tecrübemdir ki nazara felak ve nas iyi geldiğini gördüm.Belli sayılarda ayrıca gelişigüzel okunuşla değil.
Büyünün ne ile yapıldığına bağlı bozulması.Kuş pisliği ile bozulanı da var.Dualı kağıtların yakılarak bozulanıda var.Denize atma ile bozulanı da var.Ne ile yapıldığına,ne için yapıldığına bağlı bu.
Büyüyü bozmak ,büyünün etkisinden kurtulmak iman aşkı ile orantılı değil.Herkesin inancı kendine göre sağlamdır.İman etmek güzelliktir ama bu apayrı birşey.
Şunu bilir ve söylerim ki doğru elde yapılan bir büyü herkese tutar.Koruma vs varsa bilemem o kadar bilgim yok bu konuda ama savunmasız her insanı Allah aşkıyla da yansa büyü tutar.
Sağlam bir insanı yatağa da düşürür.Keşke felak ve nas yeterli olsaydı,gözümle gördüm ki değilmiş.Bu konu hep içimi sıkıyor.Allah kimseye göstermesin.Bu konuda işin ehli olup bozandan da Allah razı olsun.İyi forumlar hepinize.

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba,

Ben buyuyu kendi tecrubem ve arastirma araligim kadari ile tarif ediyorum .. 33 yasindayim 20 yasima kadar annemim bile buyuculere milyarlar akittigini itiraf edebilirim.

Herkez araba kullanmasini bilir ama herkez F1 pilotu olamaz .. 1 kisi iki tasi birbirine carpip lanet etse bile bir buyu etkisini elde etmis olur ne var ki ona sureklilik saglamak icin mutlak suretle ruhunu ve ahiretini satmak zorundadir .. Buyucu anlasma saglayamadigi hicbir musallat ile sureklilik saglayamaz .

Simdi gene dini terime bagladi dediginizi duyar gibiyim - sole soliyim buyucu icin azap ta mukafat ta artik ruhunda bir olumlu ya da olumsuz etki meydana getirmez. Anlasma budur . Dinde bu ruhunu ve ahiretini az bir karsiliga satti olarak anlatilir ki son derece isabetlidir..

Bu arada herkez hedefini baya yuksek tutuyor, buyuculerin en ihtisamli olanlarini referans aliyoruz ama benim samimi kanahatim, kim anlatimini ne kadar cezbedici hale getirebilecek kaygisi da var isin icinde ..

Din buyunun sinirlarini en iyi cizen kaynaktir cunku buyu cinlerle yapilir ve cinler Hz. Suleymanin ahitnamesini cok iyi bilirler ve Hz. Muhammedin peygamber olmasindan sonra cinlerin bi cok yetkisi hak ile kirildi ..

Cinleri konusturanlariniz varsa mumin cinlere o taraflarda neler oldugunu sorabilir ... Kuranin arapca okunusu butun cinlerin fitratina kodlanmistir. Kayitsiz kalamazlar . Kedinin yumaga kayistiz kalamamasi gibi caresiz kalirlar

blacklist92

Kayıtlı Üye
Benim görüşüm bu sözde medyumlar sağlıklı insana bile cin musallat edip paralarını yolabilirler. Çok dikkatli olmak lazım.

origanum

Yönetici
Merhaba,

Ben buyuyu kendi tecrubem ve arastirma araligim kadari ile tarif ediyorum .. 33 yasindayim 20 yasima kadar annemim bile buyuculere milyarlar akittigini itiraf edebilirim.

Herkez araba kullanmasini bilir ama herkez F1 pilotu olamaz .. 1 kisi iki tasi birbirine carpip lanet etse bile bir buyu etkisini elde etmis olur ne var ki ona sureklilik saglamak icin mutlak suretle ruhunu ve ahiretini satmak zorundadir .. Buyucu anlasma saglayamadigi hicbir musallat ile sureklilik saglayamaz .

Simdi gene dini terime bagladi dediginizi duyar gibiyim - sole soliyim buyucu icin azap ta mukafat ta artik ruhunda bir olumlu ya da olumsuz etki meydana getirmez. Anlasma budur . Dinde bu ruhunu ve ahiretini az bir karsiliga satti olarak anlatilir ki son derece isabetlidir..

Bu arada herkez hedefini baya yuksek tutuyor, buyuculerin en ihtisamli olanlarini referans aliyoruz ama benim samimi kanahatim, kim anlatimini ne kadar cezbedici hale getirebilecek kaygisi da var isin icinde ..

Din buyunun sinirlarini en iyi cizen kaynaktir cunku buyu cinlerle yapilir ve cinler Hz. Suleymanin ahitnamesini cok iyi bilirler ve Hz. Muhammedin peygamber olmasindan sonra cinlerin bi cok yetkisi hak ile kirildi ..

Cinleri konusturanlariniz varsa mumin cinlere o taraflarda neler oldugunu sorabilir ... Kuranin arapca okunusu butun cinlerin fitratina kodlanmistir. Kayitsiz kalamazlar . Kedinin yumaga kayistiz kalamamasi gibi caresiz kalirlar

Tüm itirazlarımız zaten kendi tecrübeniz ile bildiğiniz kısmına. Sadece dar bir kısmı biliyor ve kendi pencerenizden bakıyorsunuz. Yorumlarınız onlardan ibaret ve hayat da bunlardan ibaretmiş gibi görüyorsunuz. Daha fazlasını bildiğim için eksik yazdığınızı, yarım bildiğinizi söylüyor ve düzeltiyorum ya. Daha neler neler var, bir bilseniz. Ve doğru bildiğiniz ne kadar çok yanlış var. Tutunduğunuz dal sarsılır.

Benim görüşüm bu sözde medyumlar sağlıklı insana bile cin musallat edip paralarını yolabilirler. Çok dikkatli olmak lazım.

Sözde medyum kim cin musallat etmek kim, onlar cin görse hortlak görmüş gibi olur. O para kaptıranlar da akıllarını başlarına toplasınlar, gerçeği dururken sahtesine gitmesinler. Asıl buna dikkat etmek lazım.

Ü

Üye silindi 58480

Tüm itirazlarımız zaten kendi tecrübeniz ile bildiğiniz kısmına. Sadece dar bir kısmı biliyor ve kendi pencerenizden bakıyorsunuz. Yorumlarınız onlardan ibaret ve hayat da bunlardan ibaretmiş gibi görüyorsunuz. Daha fazlasını bildiğim için eksik yazdığınızı, yarım bildiğinizi söylüyor ve düzeltiyorum ya. Daha neler neler var, bir bilseniz. Ve doğru bildiğiniz ne kadar çok yanlış var. Tutunduğunuz dal sarsılır.
.

Merhaba,

Siz benim gordugum kadariyla bir insanin kendi bildigi kadarini (bile) o insana yanlislatma egilimindesiniz .

Nezaketen kendi tecrubelerimi aktariyor oldugum kadari ile soze basliyorum , buna karsilik verdiginiz tepkileri gorunce kendi kendinizi bazen farkedemeyecek kadar kaptirdiginizi goruyorum

Halbuki yazdiklarinida sadece bir teorisyensiniz siz de ..

Perde bir iner sen de sasarsin ben de demisler

origanum

Yönetici
Herkesin fikri kendine, buna asla karışmayız, yargılamayız. Ancak sitede kendi doğrunuzu, iç inancınızı gerçeklermiş gibi empoze etme eğilimine karşıyız. Üyeleri yanlış yönlendirecek herşeye karşıyız. Tüm itirazlarımız bu yüzden. Değer yargılarınızı tartışmak, sizi incitmek gibi bir niyet yok. Çok tepki gösterdiniz bu yüzden. Benim görebildiklerimi herkes görecek diye birşey yok, öyle bir beklentim zaten olmaz ancak bilmeden sürekli itiraz bağnazlığa girer. Fasit dairenizde size mutluluklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...