Sevgi Enerjisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ajjta

Kayıtlı Üye
Hayatımda öyle bir dönem yaşıyorum ki, kendimden başka kimsem yok. Etrafımdaki her kişi (aile ve akrabalar da dahil) ölüm,şehir değiştirme,haksızlıklar vs. nedenler yüzünden çok uzağımda artık.
Kendimden başka kimsem yok.
Kendimle bir bütün olmaktan memnunum ama ihtiyacım olan sevgiyi bulamıyorum o yüzden meditasyon vs. çalışmalarında sevgisizliğim yüzünden zorlanıyorum.
Herhangi bir insan olmasa bile, evrenden kendim için sevgi enerjisi çekmem mümkün mü? Bunu nasıl yapabilirim?

Meleklerhepimizin

Kayıtlı Üye
BAŞMELEK ZADKİEL

Başmelek Zadkiel (okunuşu: Zadkiyel), sorunlu ilişkileri (kavga, tartışmalar, anlaşmazlıklar, şiddet) şifalandıran, iyileştiren ''koşulsuz sevgi''nin başmeleğidir.

İlişkilerinde sorunlar yaşayan kişilerin yardımcısı olabilecek başmelektir.

Enerjisi çok koyu mor-mavi (lacivert gibi biraz) algılanır.
ALINTI

Başmelek Zadkiel’ i çağırabilirsiniz. İster yazın içinizden geçirin isterseniz sesli çağırın. Size kalmış. “Başmelek Zadkiel koşulsuz sevginle beni sarıp sarmala lütfen” diyebilirsiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın.

origanum

Yönetici
Sevdiklerinizden ayrı olmanızın nedeni ruhsal tekamül basamağında onlardan farklı bir noktaya yelken açmanızdan dolayıdır. Yeni sevgiler sizi bekliyor sadece uzanıp almasını bilin ve önünüze çıkanı deneyimleyin. Önce kendi başınıza yetebilmeyi ve kendinizi sevebilmeyi deneyimlemenin ardından karşınıza çıkacak yeni tanıdıkları sevebilmeyi ve güvenebilmeyi deneyimlemeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Yaşayın ve tadını çıkarın sadece. Bir bakmışsınız sevgi hep yanınızda, sizi sarmalamış, içiniz sevgi dolu, etrafınızdakiler sevgi dolu. İlk adımınız kendinizi sevgi enerjisi kaplı halde hissedebilmek. İlla somut birşey ihtiyacında iseniz hissedebilmek için imajine edin, hayal kurun, kendinizi içine alan bir sevgi balonu yaratın, onu genişletin, dünyayı kapsasın... Sevginin aslında içinizde olduğuna inanın, siz nereye o oraya. Yaptığınız herşeyi sevgi ile yapın ve bundan mutluluk duyun, sevinç duyun, yaşam biçimi haline getirin, etrafınızdaki olaylar dönüşecek ve sevdikleriniz hep yanınızda bulunacaklardır. İstediğiniz o enerji özünüzde duruyor zaten, çekip şekillendirecek olan sizsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...