Yoğunluk Dereceleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hopee

Kayıtlı Üye
Sitede bu bilgiye vakıf medyum veya danışmanlar olduğunu düşündüğüm için sormak istedim, yoğunluk derecelerinden bahseder misiniz? Nelerdir, özellikleri nedir, bir yoğunluk derecesinden başka bir yoğunluk derecesine geçmek için ne gerekir? Bizim 3. yoğunluk derecesinde olduğumuzu biliyorum peki zaman 4. 5. 6. yoğunluk derecelerinin özellikleri nedir? Kertenkele varlıkların asıl amacı ne? Griler olarak adlandırılan varlıklar kimler? Fiziksel sınırlandırmalardan kurtulmak için ne yapmalıyım? Cevap ve önerilerinizi bekliyorum

Ü

Üye silindi 58480

Bu konuda ben de cok ciddi bir arastirma icindeyim. 3 dilde makaleler okuyorum ve belli elden gecen ilimleri konuda sivrilmis kisileri takip ediyorum youtubtan .. malum okulda ogretilenler ruhumu oteden beri beslememistir ..

Ama 1000 makale okuyorsam 100 tanesine kanahat getirebiliyorum onun da 10 tanesini belki gozlemleyip belki gozlemleyemiyorum.

Kendimce aldigim ve fayda gordugum dolayli tedbirler :

*Evde uzerlik tohumu ve defne tapragi tutsuleyiniz, tek basina yeterli olmamakla birlikte arastirmaci ve gizemli kisilikler icin ilave bir C vitamini etkisi gosteriyor.
*Evin duzenli ve derinlemesine temiz olmasi beyinin de simetri ve duzenli sinyalleralarak reaksiyon vermesini kolaylastirir.
*Evde toz minimum olmali ! neden ? toz aslinda agirliktir, uzun sure harekete gecmemislik telkin eder ... Beyin tozu subliminal olarak algilar ve biz farketmeden usengec kalmaya bizi tesvik eder. Inanin toz 24.karaden de tehlikelidir ..yavas yavas kaynayan kurbaganin reflexlerinin korelmesi gibi.

Alakasiz gibi gelebilir ama arastirmaci bir ev mabeyn gibi olmalidir. Dis alemin degisik telkin bombardimanindan eve gelindikce evrenin sirlarina acilan bir mekana girilir.

origanum

Yönetici
Kanal açmak ne demek origanum yada kanallama yapmak? Bunun herhangi bir ruhla konuşmaktan ne farkı var? Komplikasyonları neler? Detaylandırabilirseniz çok mutlu edersiniz beni

Öyle birkaç satırla olacak şey değil günlerce konuşmam gerek ama kitaplar tavsiye etmiş üyemiz, onlardan başlayın öncelikle, en azından ne olduğunu kavrarsınız. Pratik yapabilme işini zaten düşünmeyin ama teorik bilgi bulup konu hakkında çok kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz ve tüm bu sorularınız zaten bu vesile ile cevaplanmış olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...