Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: kaynanam ben eşim ve 3 aylık bebeğim arasındayım

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Standart kaynanam ben eşim ve 3 aylık bebeğim arasındayım

Herkese iyi akşamlar. Benim olayım çok karışık ve sizden de yardım istemek için yazmak istedim. Eşimle görücü usulü gibi evlendik ama zamanla birbirimize aşık olduk. Bir evladımız var henüz 3 aylık. Eşimle hep annesi yüzünde kavga ederdik ve annesi hadi oğlum eşyalarını al gel derdi ve eşim de giderdi. Hamileliğim boyunca eşim bana hiç yardımcı olmadı. Şu an ayrıyız. Doğumdan önce 2 ay babamın evinde kaldım ve doğumda bile eşim yanımda yoktu. Haber verdim bana yalan söylüyorsun dedi.
    Ailesi benden de çocuğundan da önemliymiş. 15 günlüken onu da beni de bıraktı.
    Annesine ne zaman gitse değişen biri olarak geldi. Ben evliliğim bitsin istemiyorum olan çocuğuma olacak. Bana yol gösteri misiniz ne yapmalıyım? Kocam beni her yerden engellemiş durumda ailesinin yanında benle konuşmaz bile.

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Meleklerle ilgili kitaplar okudunuz mu?Orada uygulayabileceğiniz yöntemler var. Beki İkala veTuğçe Işınsu’nun kitaplarını öneririm.Kitapçıların Parapsikoloji bölümüne bakmanız yeterli. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Rep Puanı : 79
    Ettiği Teşekkür
    8
    33 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

kocanızla annes arasında anormal br bağ var.sızı bıraksa gıtse başkasınla evlense dahı bu annesı ıle ona ömür boyu mutluluk haram.sızden bırtane var ve bır kere gelıyoruz şu dunyaya sızde durumu kısaca anlatmışsınız bu kocanızla anası arasında bır kısır döngü ayrıca sızın uyarmanız vs ıle de hıç değışen br şey olmamış.boşanmak sızın seçımınız değıl.evladınızın babasız büyümesı de başkasının sızın aılenızı parçalaması ıle olmakla.zaten kocanızla kayınvalıdenız sıze yaşattıklarını fazlası ıle ödeyecekler.sonuçta gök yüzünden düşmedı o çocuk.tabı büyü vb uygulamalarla fayda da görebılırsınız ama böyle annesı ıle arasında tuhaf bağı olan bır adamla kalıcı çözüm olabılır mı sızce?zaten uygulamalar ıyı netıce verınce hatta vermese.kocanız çocuğunu görmek ıstese.kayınvalıdenız oğlunu elınden kaçmış kuş gıbı görecek.o da büyü vb uygulamalara gırecek.oğlunun yuvasını bozmayı düşünen bır kadının gözü torun görmemış.varlıklarla bırbırınızın hayatını daha zorlaştırmaktansa şuan onlar yüzünden ve doğum ıle yaralanan özgüven sabır azımınız ve psıkolojık sıkıntılara karşı uygulamalara yönelın çocuğunuz ıcın en normal sızsınız onun ıcın ayakta sağlam bır psıkolojıde olmalısınız.kımsenın negatıfınden etkılenmemek ıçın çaba vermelısınız.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

hala da arayıp ben sizin evliliğinizi yıkmadım diyebilecek kadar da pişkin üstelik @taroh

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

teşekkür ederim meleklerhepimizin hiç bakmadım bakayım.

Rep Puanı : 79
    Ettiği Teşekkür
    8
    33 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Alıntı gizemlimelek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala da arayıp ben sizin evliliğinizi yıkmadım diyebilecek kadar da pişkin üstelik @taroh
    her türlü suçlu kabullenmiyorda ayrıca kocanızda da suç var.böyle konularda tek taraflı değil.kayınvalideniz kocanızı büyütmüş ama adamın büyüyünce aklı başına gelmemiş.kendinize ve bebeğinize iyi bakın.

Yer
    Samsun
    Rep Puanı : 479
    Ettiği Teşekkür
    51
    14 mesaja 17 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

Öncelikle kendinize sormanız gereken soru; evliliğe devam etmek istiyormuyum?Eğer istiyorsanız annesini ve ona karşı eşinizin tavırlarını kabülleneceksiniz.Sevgi,aşk tek taraflı evliliği sürdürmez.sizi engellemesi eşinizin bu konuda kararlı olduğunu gösteriyor.çocuğunuz için katlanırım diyorsanız daha büyük acılar yaşamayı göze alın ya da hayatınıza yeni bir yön verin tavsiyesinde bulunabilirim.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Alıntı taroh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her türlü suçlu kabullenmiyorda ayrıca kocanızda da suç var.böyle konularda tek taraflı değil.kayınvalideniz kocanızı büyütmüş ama adamın büyüyünce aklı başına gelmemiş.kendinize ve bebeğinize iyi bakın.
    haklısınız taroh. sorunun annesi ve kendisinde olduğunu kabullenemiypr. İnsan evladını atabilir mi 15 günlükken attı.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Alıntı ruhmin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kendinize sormanız gereken soru; evliliğe devam etmek istiyormuyum?Eğer istiyorsanız annesini ve ona karşı eşinizin tavırlarını kabülleneceksiniz.Sevgi,aşk tek taraflı evliliği sürdürmez.sizi engellemesi eşinizin bu konuda kararlı olduğunu gösteriyor.çocuğunuz için katlanırım diyorsanız daha büyük acılar yaşamayı göze alın ya da hayatınıza yeni bir yön verin tavsiyesinde bulunabilirim.
    Evliliğe devam etme fikrine yakın olduğumu düşünmüyorum. Açıkçası bu kadar söylenenden sonra işin içerisine küfür de dâhil oldu. Ne kadar da kırıcı oysa bu durum. Bana bu dönemde ne yapacağım kokusunda bilgi paylaşacak olan kimse yok mu?

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Yazılanlar sizi etkilemesin tabiki yuvanızı kurtarın bakın basit gibi gelebilir ama Ya Vedud o kadar etkilidirki yeterki içten okuyun günde 1000 2000 tane okuyun tabiii niyet edin bakın neler olacak

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)