güzel başlayıp yarım kalıp bşten seyler için yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

takıntı

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Her güzel başlayan şeyim yarım kalıyor. Bir işe giriyorum, gayet güzel başlıyor, hemen alıyorlar, beni çok seviyorlar. Tam yolunda giderken birden işten çıkarılıyorum. Yine başka iş buluyorum, 3 ay devam ediyorum işe, iş yeri iflas edip kapatıyor. En son yasadığım da; çok güzel bir kısmetim çıktı yani o kişi beni araştırıp görüşmek istedi, hersey yolundaydı. Ailesi çok iyi, çok iyi anlaştığım biri, mesleği iyi. Her konuda anlaştığım biriydi. Gercekten artık iş ciddiye biner diye düşünürken birden çocuk aramaz, telefonlarımı açmaz oldu ve ilişkimiz bitti ve bu iletişimimiz de çok iyiyken oldu.
Bir arkadaş üzerimde işlem olabileceğini söyledi. Bir hocayla tanıştırdı. Ara ara hep para yolladım bu işlemleri bozsun diye (aşk-iş vs ayrı ayrı konular için) hatta toplamda yolladığım para bayağı da bir fazla. Hiçbir işe yaramadı, dolandırıldım anlayacağınız. Artık kimseye de güvenim kalmadı. Herşey insanın içinde bitiyor diye düşünüyorum ama yine de yardım almamak için de kendimi durduruyorum.
Ne yapmam gerekir? Neden her işim yarım kalıyor? Neler yapmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ü

Üye silindi 58480

Bu deneyimlerinin bilinc altindan sana gelen uyarilar oldugunu dusunuyorum, zira hayat enerjisi adil yayilir

icindeki rehber ruhun biryerlerde kendi kendisine zulmetmis ve kendi elinle kendine karsi yaptigin derin bir alinganlik ya da burukluk olabilir

ic dunyana inmeli ve akarsu gibi akan enerji akisinin hangi blokajdan sonra `tersine akmaya basla`komutuna seni sevkettigini bulmalisin ...

isleyip kendine bile itiraf edemedigin ve bilincinin derinliklerine attigin bir gunah ya da suc varsa alt benligin de bunun kabulune seni zorluyorsa hayati sana zindan edebilir ..

hele hele iyi niyetli biriysen temiz ruhun bir an once takintili oldugun meseleyi cozmen icin cirpinacaktir ve seni de rahat birakmayacaktir .

Allah kuranda kalplere muhur vuracagini soyler .

Yani oyle bir kapalilik hali coker ki; sebebini olup olmayacak seylere yora yora bitap dusebiliriz de gene kilitli kaliriz

Ama ayni yasam rehberi bu muhurlenmenin kisinin kendi elleri ile yapip ettigi bir is sonrasinda vurulacagini ve dolayisi ile anahtarin nerede oldugunun da ipucunu vermis ..

Kendinizi sorgulayin illa biryerde takili kalip ya umudunuzu oldurdunuz ya isyan ettiniz ya da pismanlik yasayacak bisey yapip o pismanlikla yuzlesmekten kaciniyorsunuz

takıntı

Kayıtlı Üye
içsel olarak isteyip tiraf edemediğim iç bir sey yok.pişmanlığa gelince çok...yani yaptıklarımdan değil,yapmadıklarımdan.bundan dolayı....her ne kadar içimde bazı seyleri kapatıp kabule geçsem de,anı yasamayı istesem de karsıma bir sekilde çıkıyor.aynı seyleri yasıyorum.takıntılı olduğum konu bambaska bir konu aslında....ondan once de bu sekildeydi herseyim
Bu deneyimlerinin bilinc altindan sana gelen uyarilar oldugunu dusunuyorum, zira hayat enerjisi adil yayilir

icindeki rehber ruhun biryerlerde kendi kendisine zulmetmis ve kendi elinle kendine karsi yaptigin derin bir alinganlik ya da burukluk olabilir

ic dunyana inmeli ve akarsu gibi akan enerji akisinin hangi blokajdan sonra `tersine akmaya basla`komutuna seni sevkettigini bulmalisin ...

isleyip kendine bile itiraf edemedigin ve bilincinin derinliklerine attigin bir gunah ya da suc varsa alt benligin de bunun kabulune seni zorluyorsa hayati sana zindan edebilir ..

hele hele iyi niyetli biriysen temiz ruhun bir an once takintili oldugun meseleyi cozmen icin cirpinacaktir ve seni de rahat birakmayacaktir .

origanum

Yönetici
Durum yaşam tarzınızla alakalı. Bir şekilde hayatınız dibe çekilmiş, yani bir vesile ile negatif enerjilere maruz kalmışsınız, enerji seviyeniz düşmüş. İlla yaşamanıza gerek yok acıklı bir film seyretseniz ya da şarkı dinleyip o ruhi moda girseniz bile yeter. Bilinçaltı için bu farketmez, beynin yolladığı sinyaller önemli. Bu negatif his sizin enerji seviyenizi bir derece düşürür ve anında hayatınız dönüşür, duruma uygun olaylar karşınıza çıkmaya başlar. Siz daha da dibe çökersiniz, bu da daha da enerjinizi düşürür ve yeniden hayatınız dönüşür, yeni halinize uygun olaylar hazırlanır. Sürer de sürer. Bu yüzden hep aksiliklerle karşılaşıyorsunuz ve dur demedikçe de karşılaşmaya devam edersiniz. Değişmesi için önce sizin arabesk moddan çıkmanız gerekmekte. Bilinçaltına mutlu sinyaller yollamanız gerekmekte. Gerçekten içinde bulunduğunuz durum çok vahim bile olsa Pollyanna gibi davranın ve saçma sapan birşey bile olsa mutlu edecek bahaneler bulun, bulamazsanız hiç yoktan kahkaha atın, ya da komedi filmleri örneğin Kemal Sunal filmi seyredin, güldükçe gülesiniz gelir, yaydığınız sinyaller değişir. Bilinçaltı bu sahte kahkahaları anlamaz, enerjinizi yükseltmeye başlar. Hayat yeni duruma dönüşür, karşınıza biraz daha sizi mutlu edecek olaylar çıkar. Yaşadıkça daha mutlu sinyaller gider ve hayat yine dönüşür. Bu da böyle sürer de sürer.
Etraf dolandırıcı dolu ama onları besleyen cahil insanlar. Arz-talep meselesi. Bir de bunların yanında hoca etiketi altında kendini büyücü sananlar var. Kendi orijinal tarifleri olmadığı, bu seviyeye de gelemeyecekleri için Kenzül havas gibi eski kitaplardan birşeyler kopyalayıp yazarak insanların işini düzelteceğini, büyü yaptığını sanan yarı cahiller. Bunlar düz dolandırıcılardan bile daha tehlikelidir, bir işi yarım bilemek hiç bilmemekten daha kötüdür. Yaptıkları işlemler insanların enerjisini düşürür çünkü yanlış ve eksik yapılan herşey negatif enerji yayar.
İsterseniz üzerinizde negatif enerji ne kadar yapışmış bakım yaptırtabilirsiniz ve sonrasında gerekiyorsa bunlar için arınma, temizlik çalışması da. Bundan sonra da dediğim gibi enerjinizi yer seviyesinden yerüstü seviyesine çıkarabilirsiniz. Sizin durumunuz için, temizlik yaptırtmadan da çıkabilirsiniz ama uzun sürer, size kalmış. Ancak eğer yaptırtmak düşünüyorsanız öyle her önüne gelene değil de işin ehli birine yaptırın mutlaka. Piyasadaki herkes üzerinde büyü, musallat var deyip para koparmaya bakar. Eğer güvenilir ve işin ehli birine ulaşamam, emin olamam diyorsanız site sahipleri urum ve yule ye özelden mesaj yazın. Kendileri bu işte profesyoneldir. Önce bakım (işlem bakımı, normal fal bakımı değil, fiyatı da farklı) yaptırın ve sonucunda size yaptırmanız gereken bir işlem var mı varsa kaça olur bilgisini verirler. Yoksa da gerek yok derler, öyle başkaları gibi kandırmazlar.
Benim tavsiyelerim buraya kadar. Gerisi size kalmış.

takıntı

Kayıtlı Üye
çook teşekkür ederim :) soylediklerinize katılıyorum.kesinlikle evrende bilinçaltımız ile birseyleri ilerletiyoruz.bunun üzerine sayısız kitap okudum,meditasyon yaptım vs yalnız benim anlayamadığım yüksek enerjideyen yani tepedeyken düşüyorum?o enerjide kalabiliyorum.içimde şüphe,mutsuzluk,umutsuzluk olmadan bi bakıyorum yerdeyim.bir çok sey yasadım zamanında ama hep kabullendim ve sebep aramadım.ama en son evliliğe doğru giden gayet güzel giden birsey yasarken ortada sebep yokken terkedildikten sonra sorguya gectim.bir dakika ya dedim,neden nasıl bunu hissetmiyordum ben dedim.merak ettiğim de bu aslında.yüksek enerjideyken nasıl oluyor da hersey tersine dönüyor. bu olaydan once de oyleydim iş konusunda ve ilişki konusunda.ilişkiden sonra çok üzüldüğüm gercekten canım çok acıdığı için artık sorgulamaya başladım.dediğiniz gibi ben de dolandırıldım ve temizlik yapılcak diye birine güvendim.arkadasım vasıtasıyla tanıştım oyle tanınan biri de değil.hatta birsey değişmedi diye hocayı arayıp durdum diye arkadasıma sordum diye arkadasımla da aram açıldı.tabi ki dolandırıldım ama bunu arkadasım hakaret gibi kabul ediyor niyeyse.ben suclandım yani beklemem gerekiyormus 2 sene gecti yani neyi bekleyeceksem :)yavas yavas olur boyle seyler ama birsey değişmedi temizlenemedim. dediğiniz gibi işin ehli yapması gerek.tavsiyeleriniz için ve uzunca mesaj atıp bana zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
Durum yaşam tarzınızla alakalı. Bir şekilde hayatınız dibe çekilmiş, yani bir vesile ile negatif enerjilere maruz kalmışsınız, enerji seviyeniz düşmüş. İlla yaşamanıza gerek yok acıklı bir film seyretseniz ya da şarkı dinleyip o ruhi moda girseniz bile yeter. Bilinçaltı için bu farketmez, beynin yolladığı sinyaller önemli. Bu negatif his sizin enerji seviyenizi bir derece düşürür ve anında hayatınız dönüşür, duruma uygun olaylar karşınıza çıkmaya başlar. Siz daha da dibe çökersiniz, bu da daha da enerjinizi düşürür ve yeniden hayatınız dönüşür, yeni halinize uygun olaylar hazırlanır. Sürer de sürer. Bu yüzden hep aksiliklerle karşılaşıyorsunuz ve dur demedikçe de karşılaşmaya devam edersiniz. Değişmesi için önce sizin arabesk moddan çıkmanız gerekmekte. Bilinçaltına mutlu sinyaller yollamanız gerekmekte. Gerçekten içinde bulunduğunuz durum çok vahim bile olsa Pollyanna gibi davranın ve saçma sapan birşey bile olsa mutlu edecek bahaneler bulun, bulamazsanız hiç yoktan kahkaha atın, ya da komedi filmleri örneğin Kemal Sunal filmi seyredin, güldükçe gülesiniz gelir, yaydığınız sinyaller değişir. Bilinçaltı bu sahte kahkahaları anlamaz, enerjinizi yükseltmeye başlar. Hayat yeni duruma dönüşür, karşınıza biraz daha sizi mutlu edecek olaylar çıkar. Yaşadıkça daha mutlu sinyaller gider ve hayat yine dönüşür. Bu da böyle sürer de sürer.
Etraf dolandırıcı dolu ama onları besleyen cahil insanlar. Arz-talep meselesi. Bir de bunların yanında hoca etiketi altında kendini büyücü sananlar var. Kendi orijinal tarifleri olmadığı, bu seviyeye de gelemeyecekleri için Kenzül havas gibi eski kitaplardan birşeyler kopyalayıp yazarak insanların işini düzelteceğini, büyü yaptığını sanan yarı cahiller. Bunlar düz dolandırıcılardan bile daha tehlikelidir, bir işi yarım bilemek hiç bilmemekten daha kötüdür. Yaptıkları işlemler insanların enerjisini düşürür çünkü yanlış ve eksik yapılan herşey negatif enerji yayar.
İsterseniz üzerinizde negatif enerji ne kadar yapışmış bakım yaptırtabilirsiniz ve sonrasında gerekiyorsa bunlar için arınma, temizlik çalışması da. Bundan sonra da dediğim gibi enerjinizi yer seviyesinden yerüstü seviyesine çıkarabilirsiniz. Sizin durumunuz için, temizlik yaptırtmadan da çıkabilirsiniz ama uzun sürer, size kalmış. Ancak eğer yaptırtmak düşünüyorsanız öyle her önüne gelene değil de işin ehli birine yaptırın mutlaka. Piyasadaki herkes üzerinde büyü, musallat var deyip para koparmaya bakar. Eğer güvenilir ve işin ehli birine ulaşamam, emin olamam diyorsanız site sahipleri urum ve yule ye özelden mesaj yazın. Kendileri bu işte profesyoneldir. Önce bakım (işlem bakımı, normal fal bakımı değil, fiyatı da farklı) yaptırın ve sonucunda size yaptırmanız gereken bir işlem var mı varsa kaça olur bilgisini verirler. Yoksa da gerek yok derler, öyle başkaları gibi kandırmazlar.
Benim tavsiyelerim buraya kadar. Gerisi size kalmış.

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Meditasyon yapan biriyseniz ve buna ara verdiyseniz de sıkıntılar baş gösterebiliyor. Ben benzer durumu yaşadım. Çakralarınızda dengesizlik oluşmuş olabilir. Yeniden meditasyon, yoga, namaz gibi ritüellere başlamanızı tavsiye ederim. Evrene nasıl bir titreşim veriyorsak aynısını yankı misali bize iletiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...