Ölen babam mı başka bir varlık mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umutcepew

Kayıtlı Üye
Babami yaklaşık olarak 16 yil önce kaybettim daha önce hic olmadi ama son 2 aydir tuhaf şeyler yaşiyorum bazen sanki ben hariç kimsenin duymadiği bir ses umut diye ismimi söylüyor annemin yaninda da oldu anneme sordugumda duymadiğini kendinin de seslenmediğini söyledi bu basima 3,4 kere geldi basima gelenler sadece bu değil işe geç kalacağim bir gün alarmi kapatmisim ve dolabin deepfreeze kismi aniden acildi sicrayak uyandim ve isime gec kalmadan gittim kapağin iyi kapandiğindan ve acilmayacağindan eminim evde de kimse yoktu 4 gün önce gece bilgisayar başinda otururken kapim acikken sağ tarafimda mutfak tarafinda sarı bir parıltı gördüğüme eminim ve kafami cevirmemle kaybolması bir oldu bilgili büyüklerim ve kücüklerim yaşadiklarim sizce ne olabilir

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
11-12 yaşlarında gece balkonda yada odada annemle ne zaman otursak cenk seslerini duyardık. Birini görmezdik ama sesler bariz duyulacak yükselikte olurdu. Bilgim kadarıyla herhangi bir yakınınızın sizinle fiziksel yada işitsel iletişime geçmesi çok zor ihtimaller arasındadır. Rüya ile olmadığı sürece. Bir varlık olması daha muhtemel ama nedenleri tartışılır ve çok detaya ihtiyaç duyulur. Anlatmanız gereken başka bir şey var mı?

umutcepew

Kayıtlı Üye
2 sene önce falcıya fal baktırdığımda seni koruyan bir 'şey' var demişti falci bunun bir falci yalani olduğunu düşünüyorum acikcasi geriye dönecek olursak söndürüp kültablama koyduğum sigara yanar halde yatağima düşmüştü bir kere 16,17 yaşlarim arasi oluyor bu olay bir de ara sira yattiğimda tavandan sanki böyle biri tirnağiyla tavana vurur gibi sesler de duymuşluğum olmuştu bir kaç kez son 2 ayda artti bazi seyler evde kaldiğimda surekli sesler duyuyorum mesela konusma sesi değil de daha çok eşya sesi gibi bilgim de yok pek korkuyorum acikcasi

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Falcının söylediğini bir kenara bırakın her canlının koruyucuları vardır. Çok bir şey yaşamamışsınız muhtemelen siz üstünde düşünmedikçe korkuyu da en aza indirirseniz o sesler yaşandığında tekrarlanmayacağını düşünüyorum. Bir süre deneyin dediğimi. Korkuyu yenin.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Çok Korkuyorsan 333 Ayetel Kürsü oku korku niyetiyle eğer hakkıyla okursan karşına kadim varlık çıksın umursamazsın.

Umut korkmana lüzum yok büyü olmadıkca o gözükenler zarar veremez senle işi olduklarını hiç sanmıyorum. Yenimi taşındınız o eve. Bazı falcılar anlaşmalılardır karşılıklı anlaşma yaparlar bazı şeyleri öyle söylerler. Ama %80i yalan olur o varlıkta onu kandırır. Yani sizi koruyan bir varlık olsa bu yaşınıza kadar rüyada iletişime geçerdi dayanamazdı.

umutcepew

Kayıtlı Üye
Çok Korkuyorsan 333 Ayetel Kürsü oku korku niyetiyle eğer hakkıyla okursan karşına kadim varlık çıksın umursamazsın.

Umut korkmana lüzum yok büyü olmadıkca o gözükenler zarar veremez senle işi olduklarını hiç sanmıyorum. Yenimi taşındınız o eve. Bazı falcılar anlaşmalılardır karşılıklı anlaşma yaparlar bazı şeyleri öyle söylerler. Ama %80i yalan olur o varlıkta onu kandırır. Yani sizi koruyan bir varlık olsa bu yaşınıza kadar rüyada iletişime geçerdi dayanamazdı.
Yalan söyleyecek bir insan değildi kardeşim bir süre yaninda calismisti bu insanin tanisikliğimiz vardi yani rastgele gitmedim şimdiki oturduğumuz eve yeni taşindik sadece eşya sesleri duyuyorum bu evde yalniz kalinca kapi citliyor falan dolap da bu evdr açildi zaten diğer olaylar başka evde oldu fal bakan yalan söylese bile büyüyle falan hic alakasi olmayan bir insandi dediğim gibi kardeşim yaninda calisti 5 ay kadar cafe de değil bildiğimiz bir iş haninin en üst katinda sadece fal,tarot isleriyle ilgileniyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...