Bu varlık nedir acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wexreda

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar beni koruyan bir varlık var sanırım bilemiyorum ya da bana aşık. Ben çok olaylar yaşadım melekler le dahi konuştum yardım aldım 3 kere şifalandırıldım her neyse. ve bir ara bizim eve cin dadanmıştı onları kovduk melekle o günden sorna evdeki paranormal aktivite bitmişti ve tabi ki siyah gölgeler falan.Şimdi bir şeye üzülsem onun tam tersi halini rüyamda görüyorum yani iyi bir şekilde.Rüyalarım da hep iyi şeyler görüyorum ama geçen gün çok mutsuzdum ve saat 6.10 gibi sabah bakkala gittim sokaktan geçerken yukarıdan gölge indi ve insan şeklini aldı bana doğru gelmeye başladı haliyle şaşırdım ve cin olduğunu anlaadım belki de demon olabilir bilemyiroum şu an yani her neyse yanından geçerken yüzüne baktım çok güzel bir erkek gözlüklü böyle amerikan tipi saçı vardı ve çantası var dı sırtında sonra hemen yanından geçtikten sonraa arkama baktım yoktu.Bana hiç bir zararı yok sanırım bu varlığın adı Muhammed bana zamanında yardımcı olmuştu müslüman bir cin her neyse ben küçüklüğüm den beri görüyorum ama kötü bir enerji hissettiğim zaman ve birileri bana kötü bir şeyin orada olduğunu söylüyor gibi gibi ... valla çok merak ediyorum zaten cinci bir kişiye gidip bir bakmasını isticem gerçi ben de hiç böyle psikolojik bir sorunum yok rüyalarımda da rahatsız edilmiyorum çok mutluyum bilmiyorum bu nedir :D Bir de rüyamda beni iyileştireceğini söyleyen birileri görüyorum ne zaman içim bunalsa dua ederim ve içimin sıkıntısı geçiyor. Ama bu varlığı hep görmüyorum mesela en son 11 ay önce görmüştüm şimdi de geçen gün öyle işte.Bilen birileri beni bilgilendirsin ha bir de dua okuyunca felan çok mutlu oluyorum ya da ezan sesine felan.

Lua

Kayıtlı Üye
anladığım kadarıyla ortamda amerikan saçlı sırtçantalı Muhammed isimli size aşık bir cin, evde gezen gölgeler, eve dadanan cin, eve dadanan cini kovan melek, cinci hoca, yukardan inen gölge ve bakkal var

tüm karakterler gayet belirgin

sorunuz nedir?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Herneyselerin felanların psikolojik bir bozukluğun habercisi. Alınmanı istemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...