kardeşimin zulmüne karşı bir yol önerin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nazancan

Kayıtlı Üye
Sevgili sayfa yöneticileri ve forum üyeleri yardımınıza ihtiyacım var.Kardeşim bile demeye dilim varmıyan erkek kardesim delinin teki, annesine babasına esine cocuklarina zulmeden birgün yüzü göstermeyen bir insan.Her pislik onda.Anlatsam sayfalar almaz.Eşim Allah razı olsun çok iyi bi insan hep yanında oldu 12 senedir.Kendi yanında iş bulmasına vesile oldu.Ama hep isyerinde bile yüzünü kara çıkardı,yinede esim sesini cikarmadi.Onun haberi bile olmadigi belalardan onu korudu.4 ay kadar önce yine kardesim bunalima girdi(yani öyle diyoruz artık iyice azdı)dükkanını cok uygun bi fiyata devretmeye kalktı.Esini evden kovdu.Esimde yapma,yanlış yapıyorsun dedi.Birtakım olayların sonrasında esime düsman oldu.Mslar cekti beni öldür diye yalvaracaksın vs..Evde konusuyomuş isyerinde konusuyomuş öldürücem diye.Facede imalı öldürmeli paylasimlarda bulunuyo,tarihler veriyo.Degisik bi insan hersey beklenir.4 aydır esimle uyku uyuyamiyoruz.Huzurumuz kalmadı.Mahvetti bizi.Nolur yardım edin aileme esime dokunamasın.Esim caktırmıyo ama cok huzursuz.Kardesimle görüsmüyorum,belki az cok cekinir benden diye,konuşursam ipleri koparırız düsündügünü uygular diye.Biyere giderken bile tedirginiz.Birsey yapamaz gibi davranmaya calışıyoruz ama çok tedirginiz.Allahım bu çok kötü bir durum.Nolur bir yol gösterin.Ağzını dilini elini bağlama gibi.Yada pişman olması gibi.Ne olanilir lütfen yol gösterin.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
EL-CEBBAR ismi şerifi hergün 206 defa okuyun tamda salı yani bugün zikir saati merih yani salıdır. Bu esmaya devam edin haram bir mal biryerden geliyosa esma ve niyetiniz hasıl olmayabilir. Ve düzelmesini istediğiniz kişi her daim karşınıza geldiğinde onun ruhuna dercesine Allahumme ya vedud diyin onun yüzüne..

Nazancan

Kayıtlı Üye
Kardeşimi görmüyorum uzaktan okusam da olur mu?

taroh

Kayıtlı Üye
1-savcılığa gidin uzaklaştırma kararı aldırın.
2-istenmeyen kişiyi uzaklaştırmak ile ilgili uygulamaları araştırın fakat bilgili bir hocaya çünkü bilinçsiz uygulamalar eşinizi de sizden uzaklaştırabilir.
3-aslında büyü taraftarı değilim fakat böyle ailede bela gibi olan atsan atılmaz satsan elinde kalır insanlara karşı insan göz göre göre canından sevdiklerinden olmak istemiyor.

Nazancan

Kayıtlı Üye
İnanın bi ara polise savcılığa gitmeye karar verdim.Sonra ne yapacaklarki diye düşündüm iyice kinleşmiş olucak.Sürekli dualar okuyorum.Allahım korusun.Sizlerinde varsa bildiği yollar nolur yazın bana.Bizden uzak dursun,sildim ben onu kardeşlikten falan.Zarardan baska hicbirsey olmadı bugüne kadar.

taroh

Kayıtlı Üye
48 kere tebbet okuyup 7 gün devam edilir. Allahım okuduğum bu surenin hürmetine kardeşimi uzaklaştır dersin.1001 ya dar da güçlendirir. bunu internetten buldum. uygulama dua belki mesele değilde hadi bunun niyetine gitti bir süre sonra geri gelirse ne olacak.

bende kocamın ailesini uzaklaştırmak istiyorum.majikal dua her türlü öneriye açığım burada benim göremediğim sizin bildiğiniz uzaklaştırma uygulamaları varsa linkini de yoruma atabilirsiniz. benim isteğimde konu sahibi gibi uzaklaştırmak uzak tutmak.ayrı başlık açmadım.

ayrıca yazdığımı bir sebepten uygulayamıyorum.o yüzden tekrar öneri bekliyorum.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Çok lanet bir durum. Yazılan bilgiler islam kaynaklı. Dinen inançlıysanız bunlara ihtiyacınız olmadığını idrak edecek seviyede olmanız gerekmekte. Değilseniz gerçek bir uygulama yapan insanı bulmanız lazım ki onunda doğrulu bilinmemekte. Aklınızdaki kötü senaryolar olur da gerçekleşirse sizi büyük bir pişmanlık beklemekte. Kafiye oldu ama.. Durumunuz tam da bu. Fiziksel dünyada ki makamları bırakıp ruhsal makamlardan koruma beklemek biraz uzun süre beklemeyi gerektirir size açıkçası. İlk burada yapmanız gerekenleri yapın. Savcılık vb yerler. Sonrasında bu tarz sitelerde evet yaptım ama sonuçları bu diyin. Bu benim fikrim.

Ü

Üye silindi 57044

''çok pislik bir insan'' deyip kestirip atmak olmaz.. siz kız kardeşi olarak araya girin ve onu eniştesiyle barıştırın! siz yeterince iyi olursanız, karşınızdaki kişi her ne kadar kötü olsada ortak bir yan bulunur..

benim tavsiyem aileden bir üye olarak sizin araya girmeniz ve kocanızı kardeşinizle barıştırmanızdır.. kendinizde barışın aynı şekilde.. sonuçta barış olmazsa ve bu şahıs kafaya bişeyleri taktıysa daha kötü sonuçlarda doğabilir..

birde olaya birazda ruhani gelişim açısından bakmak lazım.. karşıdaki kişi her ne kadar düşmanlık gütsede; o kişiye yinede barışcıl yaklaşmak şahısları ruhsal yolda çok fazla ilerletir ve olgunlaştırır diye düşünüyorum.. sonuçta bu dünya bir imtihan dünyası.. başınıza gelen her şeyde ilahi bir plan dairesinde oluşuyor bunu unutmayın!

Afifege

Kayıtlı Üye
Yani tehditler ve tacizler artarak devam ederse kesinlikle resmî yollara başvurulmalı diye düşünüyorum. Bir anlık geç kalışın cezası ömürlük olur.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Sizden istedini verin sonra onla hiç ama hiç konuşmayın sonra pişman olucaktır ve aldıklarını geri vericektir

zeyno80

Kayıtlı Üye
Ayetel kursi ile yapılan 7 renk iplik büyüsü kesin çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...