Büyü mü ? Musallatlı Büyü mü ? yoksa Hastalık mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Core

Kayıtlı Üye
Küçükken cin korkularım vardı, yarı uykuluyken yerde ki kabloları yılan şeklinde görüyordum.
Annemin yanında yatarken küçüklüğümde uyku bozukluklarımdan ötürü Annemi boğmaya kalmıştım. Küçüklüğüm de bir süre böyle devam etti.
Psikiyatri ve Nörologlardan destek aldım. Nörolog doktorun yazdığı ilacı kullandım bayağı düzelmişti uyku problemlerim.

Ergenlik dönemlerimde de yatağımda uyurken sanki holde ayak sesleri geliyordu, hemen kalkıp baktığımda holde kimsenin olmadığını görüyordum.
Benimle beraber yaşayan annem babam hepsi uyuyordu.
Bu sesler de bir süre böyle devam etti.
Bu dönemde uykusuzluk sıkıntılarım başlamıştı.

Daha sonra internetten biriyle tanıştım, ilişkimiz güzel gidiyordu ama o kişinin yalancı oldunu anladım ve bu kişiye bayağı kızdım, yalancılığına yüzüne vurdum. açıkcası küçük bir özür bekledim, o da ben de gurur yapıp ayrıldık. Bu kişi muhabbetlerimiz sırasında durup dururken anne adımı sormuştu, bende bir anlam veremeden söylemiştim.

O kişiye sanki bağlanmışım gibi tekrar denemek istedim, yine konuşuyorduk ama yine de yürümedi.
Bu dönemde de o kişiyi rüyamda gördüm, rüyamda restorantta bu kişiyle yemek yiyorduk, Restorant sahibi kadın sanki beni tanıyormuşçasına yanındakini bir bırak beş dakika gel benimle dedi. Yanında gittim eşinin restorantta olmadığını söyledi ve şu fareleri öldürüp dışarıya atmamı istedi. O kişi içeride bende mutfakta fare öldürüyordum. Uyandığımda bu rüyamın tabirine baktım , "Rüyada fare avlamak Nablusi: Tabirde farenin dişisi ile erkeği arasında fark yoktur. Bir kimse kendisinin fare avladığını ve ona sahip olduğunu görse, kötü ve fitneci bir kadına işaret eder."böyle bir tabirle karşılaştım.

Ondan ayrılıktan sonra işlerim pek hayırlı gitmedi, neye el attıysam uğursuz gibi her şeyi mahvediyordum.
İşsizlik de cabası.
Üzerimde yoğun bir başarısızlık stresi laneti var gibi.
Karşı cinsten arkadaşlık edinme çabalarım hep başarıszlıkla sonuçlanıyordu.
Aile içi mutsuzluklarım var. Anne babama geçen sinir patlaması yaşadım. Öğle üzeri kalkıp kahvaltı hazırladığımda Sucukları keserken annem geldi, bir anda anneme sinirlenip git anne bıçaklarım seni diye bağırdım. Son sıralar evdekilere de ana avrat bol bol küfür ettim. Annem rahatsızlığından dolay ev işlerini yapamıyordu ben gençliğimden beri Anneme destek olmaya çalıştım, ama Annem ve Babamın bana çok değer vermediğini düşünüp onlardan nefret etmeye başladığımı düşünüyorum. Her namaz kılışımda dua ediyorum tevbe ediyorum ama yine bunlarla karşılaşıyorum.
Evde ve dışarıda kendimi çok değersiz hissediyorum.
Beş vakit namaz kılan ben son altı hafta cumaya gidemedim.
Namaz kıldığımda Yüce Rabbim'e dua ederken onun tek İlah olduğunu söylediğim de sırtmın sol arkası titriyor. Bu defalarca söylediğim de o bölgem durmaksızın titriyor. Bende işin eğlencesine vurup sanki vücudumla bateri çalıyormuşçasına dua ediyorum.
Bazen çok umutsuz şekilde namazımı bırakıp üç beş gün sonra tekrar toparlanıyorum. Son sıralar böyle gidiyor.
Bir iki dakika cünüp gezinmeyen ben bir buçuk güne yakın cünüp durumda , gusül abdesti almaya gayretsiz şekilde dolaşıyordum. (Beş altı kere oldu)
Uyku düzenim bozuldu, tam uykuya dalarken üzerime örttüğüm battaniye nevresim gibi şeylerin desenleri canlanıyordu. Özellikle yılan şeklinde görüyordum.
Artık sabah namazından sonra yatıp, 15:00-17:00 saatlerinde kalkıyorum.

Üç kere tevbe ettim. Internette yazılan yazılara göre felak nas ayetel kürsi okumak falan bu sıkıntılarımı gidermedi.

Bulunduğum şehirde bir hocaya gittim , hocaya giderken bile aksaklıklar olduda hoca beni bekledi yani. Hoca, kız arkadaşın büyü yaptırtmış dedi. İki adet kesme şekere okudu ve birini ben içtim, diğerine de odama ve yatağıma serptim. üç gün sonra beni ara dedi, yine değişen bir şey olmadı ?

Allah'ın gücünü sorgulamak niyetinde değilim ama neden benim sorunlarım geçmiyor, acaba biz mi kullukta bir hata yapıyoruz, yoksa yüce Rabbim Allah beni böyle mi sınıyor.

Bu konu hakkında nasıl düşünmek lazım ? Yarın ilk işim nörolog doktora gitmek olacak. Peki üzerimde büyü ve benzeri doğa üstü sıkıntılar varsa bunu nasıl çözebilirim ? Bu ilimlerle uğraşan olupta Allah rızası için fayda sağlayanlar var mı ? Piyasaya baktığımda herkes birbirine sahtekar diyor ve herkes bu ilimlere ticari bakıyor. Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Internette her yazılan şeyleri yapmak veya duaları okumak istemiyorum, bu tarz şeyler de dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Oo merhaba sevdiğim bir konu açmışsınız yazan parmaklarınıza sağlık :) Acıtasyonu bilir misiniz? Şuan sinemada ağlamakla reyting alınıyor. Basıyorlar duyguyu basıyorlar acı olayları ve insanlar izliyor :) Birde bu tarz forumlarda yazılan konuları okuyor musunuz? Kimisi bir cümle ile yardım istiyor kimisi 50 cümle ile. Kimisi hikayesini en kısa haliyle anlatıyor kimisi upuzun haliyle. Ve inanın ikisi de asıl yardımı göremiyor. Peki sebebi kim? Bu forumlar mı? Belki. Konuya cevap yazan mı? Belki Konuyu açan mı? Tamamen evet.

Bazı kısımlarını okumak hoşuma gitti özellikle yarın doktora gitmen gibi. Git ve konuyu gittikten sonra söylediklerini yazarak aç. Birileri sana doktora git deme seçeneğini kaldırması için yazma. Sen ne doktora gittin nede doktora gideceksin. Birilerinden de akıllı değilsin. Allah rızası için fayda sağlayan birilerini sorgulama? Ne haddine bu! Hocaları, imamları göz ardı ettin bir büyücülük sitesinde allah rızası mı aramaya karar verdin? Ben bir üye olarak sana bu rızayı sağlamıyacam. Benim dışımda da sağlıyacak olanı bulamıycaksın ey insan. Bu şekilde yazıyorum çünkü bu konuya olur da cevap yazarsanız arkadaşlar bu konu konuşulmasın diye :) Arkadaş bir kaç ileri adımı atlamak istemiş ben bir kaç sayfayı atladım. Hangi piyasa baktın? ******************** sektörüne mi? Uyuşturucu mu? Organ? Yanlış anla hatta kusura da bak ama yer altı ilim kaynakları sektörünün içinde olduğunu düşünmediğim için onları saydım. İnternette yazılan her şeyi yapmak ve okumak? 3 takla at 4. de kafayı fena çarp mümkünse nefes almayı kes. İnsanlığın çıkarcılara ve oyunculara ihtiyacı yok. Burası yeri değil.

Core

Kayıtlı Üye
Bir de büyücülere danışayım demiştim nedir ne değildir diye?
Acıtasyon yapmamıştım, sen nasıl anlamak istersen öyle anlayabilirsin.
Beni tanımadan nasıl böyle bir yorum yapabiliyorsunuz ?
Piyasanın içinde olmaya bile gerek yok, piyasadaki sitelere forumlara baktığında herkes herkese bir b.k çamur atma derdin de. Buradan anlaşılıyor zaten.
Bir de beni ne zannettin ? Çıkarcı mı oyuncu mu ?

Ben sizi tanımıyorum ama bunları yazarak elinize ne geçti ve amacınızın ne olduğunu anlayabilmiş değilim ?

Eğer kimse bu sıkıntı mı yorumlamayacaksa , bu başlığa yönetici veya moderatörler neden onay verdi ?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Her masaj yönetici onayından geçip burada yayınlanmaz. Sonraki incelemelerde gerekli olanı uygurlar :) Bir maji sitesinde bu kadar soru sormayın karşınızdakinin düşüncelerine yönelik. Sapasağlamsın yoluna devam et.

caglar34

Kayıtlı Üye
İnsan başına gelmemiş veyahut yaşamamış bir olayı neden yazsın ki. Hiç mi işi gücü yok.. Belki psikolojik belki de başka bir şey. Sonuç olarak yardım istiyor. Elinden bir şey geliyorsa yardımcı olmayı deneyebilirsin. Bu tarz bir yaklaşımla insanlara yaklaşma biçimin hiç hoş değil Banisteriopsis. İnsan içinde olduğu durumu kelimelere dökerken seçemeyebiliyor bazen. Bunu göz ardı etmen lazım.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Aynı pencereden bakmadığımız ortada fakat sizinde yazdığınız mesaj yardımdan ziyade beni taşlama. Bu da yardımcı olmayacak arkadaşa bilginiz olsun.

taroh

Kayıtlı Üye
Küçükken cin korkularım vardı, yarı uykuluyken yerde ki kabloları yılan şeklinde görüyordum.
Annemin yanında yatarken küçüklüğümde uyku bozukluklarımdan ötürü Annemi boğmaya kalmıştım. Küçüklüğüm de bir süre böyle devam etti.
Psikiyatri ve Nörologlardan destek aldım. Nörolog doktorun yazdığı ilacı kullandım bayağı düzelmişti uyku problemlerim.

Ergenlik dönemlerimde de yatağımda uyurken sanki holde ayak sesleri geliyordu, hemen kalkıp baktığımda holde kimsenin olmadığını görüyordum.
Benimle beraber yaşayan annem babam hepsi uyuyordu.
Bu sesler de bir süre böyle devam etti.
Bu dönemde uykusuzluk sıkıntılarım başlamıştı.

Daha sonra internetten biriyle tanıştım, ilişkimiz güzel gidiyordu ama o kişinin yalancı oldunu anladım ve bu kişiye bayağı kızdım, yalancılığına yüzüne vurdum. açıkcası küçük bir özür bekledim, o da ben de gurur yapıp ayrıldık. Bu kişi muhabbetlerimiz sırasında durup dururken anne adımı sormuştu, bende bir anlam veremeden söylemiştim.

O kişiye sanki bağlanmışım gibi tekrar denemek istedim, yine konuşuyorduk ama yine de yürümedi.
Bu dönemde de o kişiyi rüyamda gördüm, rüyamda restorantta bu kişiyle yemek yiyorduk, Restorant sahibi kadın sanki beni tanıyormuşçasına yanındakini bir bırak beş dakika gel benimle dedi. Yanında gittim eşinin restorantta olmadığını söyledi ve şu fareleri öldürüp dışarıya atmamı istedi. O kişi içeride bende mutfakta fare öldürüyordum. Uyandığımda bu rüyamın tabirine baktım , "Rüyada fare avlamak Nablusi: Tabirde farenin dişisi ile erkeği arasında fark yoktur. Bir kimse kendisinin fare avladığını ve ona sahip olduğunu görse, kötü ve fitneci bir kadına işaret eder."böyle bir tabirle karşılaştım.

Ondan ayrılıktan sonra işlerim pek hayırlı gitmedi, neye el attıysam uğursuz gibi her şeyi mahvediyordum.
İşsizlik de cabası.
Üzerimde yoğun bir başarısızlık stresi laneti var gibi.
Karşı cinsten arkadaşlık edinme çabalarım hep başarıszlıkla sonuçlanıyordu.
Aile içi mutsuzluklarım var. Anne babama geçen sinir patlaması yaşadım. Öğle üzeri kalkıp kahvaltı hazırladığımda Sucukları keserken annem geldi, bir anda anneme sinirlenip git anne bıçaklarım seni diye bağırdım. Son sıralar evdekilere de ana avrat bol bol küfür ettim. Annem rahatsızlığından dolay ev işlerini yapamıyordu ben gençliğimden beri Anneme destek olmaya çalıştım, ama Annem ve Babamın bana çok değer vermediğini düşünüp onlardan nefret etmeye başladığımı düşünüyorum. Her namaz kılışımda dua ediyorum tevbe ediyorum ama yine bunlarla karşılaşıyorum.
Evde ve dışarıda kendimi çok değersiz hissediyorum.
Beş vakit namaz kılan ben son altı hafta cumaya gidemedim.
Namaz kıldığımda Yüce Rabbim'e dua ederken onun tek İlah olduğunu söylediğim de sırtmın sol arkası titriyor. Bu defalarca söylediğim de o bölgem durmaksızın titriyor. Bende işin eğlencesine vurup sanki vücudumla bateri çalıyormuşçasına dua ediyorum.
Bazen çok umutsuz şekilde namazımı bırakıp üç beş gün sonra tekrar toparlanıyorum. Son sıralar böyle gidiyor.
Bir iki dakika cünüp gezinmeyen ben bir buçuk güne yakın cünüp durumda , gusül abdesti almaya gayretsiz şekilde dolaşıyordum. (Beş altı kere oldu)
Uyku düzenim bozuldu, tam uykuya dalarken üzerime örttüğüm battaniye nevresim gibi şeylerin desenleri canlanıyordu. Özellikle yılan şeklinde görüyordum.
Artık sabah namazından sonra yatıp, 15:00-17:00 saatlerinde kalkıyorum.

Üç kere tevbe ettim. Internette yazılan yazılara göre felak nas ayetel kürsi okumak falan bu sıkıntılarımı gidermedi.

Bulunduğum şehirde bir hocaya gittim , hocaya giderken bile aksaklıklar olduda hoca beni bekledi yani. Hoca, kız arkadaşın büyü yaptırtmış dedi. İki adet kesme şekere okudu ve birini ben içtim, diğerine de odama ve yatağıma serptim. üç gün sonra beni ara dedi, yine değişen bir şey olmadı ?

Allah'ın gücünü sorgulamak niyetinde değilim ama neden benim sorunlarım geçmiyor, acaba biz mi kullukta bir hata yapıyoruz, yoksa yüce Rabbim Allah beni böyle mi sınıyor.

Bu konu hakkında nasıl düşünmek lazım ? Yarın ilk işim nörolog doktora gitmek olacak. Peki üzerimde büyü ve benzeri doğa üstü sıkıntılar varsa bunu nasıl çözebilirim ? Bu ilimlerle uğraşan olupta Allah rızası için fayda sağlayanlar var mı ? Piyasaya baktığımda herkes birbirine sahtekar diyor ve herkes bu ilimlere ticari bakıyor. Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Internette her yazılan şeyleri yapmak veya duaları okumak istemiyorum, bu tarz şeyler de dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum.
sorun psikolojik görünüyor.

origanum

Yönetici
Büyü olup olmadığı öyle ulu orta sıradan insanlara sormakla anlaşılmaz, anket açmakla da. Profesyonel bir bakımcıya baktırın söylesin. Bu siteden istiyorsanız yule ye özelden mesaj atın, fiyat bilgisi versin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...