Annem Hocaya Gidip Bana Baktırmış Bu Duaları Vermiş Anlamı Nedir Bilen Var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
annem hocaya gitmiş benim çamaşırımı götürmüş benden habersiz :( hocada bazı dualar vermiş bi de okunmuş su...
anneme diyorum ne dedi söylemiyor bana bi türlü..hoca söyleme demiş..içime kurt düştü dualar bunlar :
41 gün
1001 ya fettah
1001 ya kebir
786 besmele
fetih suresi ilk üç ayet 110 kere

bunları vermiş bir de okunmuş su ..ne demek bu anlamını bilen varsa bana yazabilirmi burdan ...teşekkür ederim...

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
annem hocaya gitmiş benim çamaşırımı götürmüş benden habersiz :( hocada bazı dualar vermiş bi de okunmuş su...
anneme diyorum ne dedi söylemiyor bana bi türlü..hoca söyleme demiş..içime kurt düştü dualar bunlar :
41 gün
1001 ya fettah
1001 ya kebir
786 besmele
fetih suresi ilk üç ayet 110 kere

bunları vermiş bir de okunmuş su ..ne demek bu anlamını bilen varsa bana yazabilirmi burdan ...teşekkür ederim...
Merhaba değerli kardeşim şöyle bir durum var annenizin kafasına girip o hocaya yönlendiren size düşmanmış. Böyle bir terkib daha önce duymadım bilmiyorum. Kıyafet meselesine gelince bir kişinin eşyasıyla hayırlı bir iş yapılmaz yapılamaz anca büyü yapılır. Annenizi uyarın eğerki verdiyse eşyanızı gidip geri alsın. şuanki durumunuz nasıl nasıl hissediyorsunuz ? Aklımda bazı seziler var çünkü şüpheler.

taroh

Kayıtlı Üye
enerjinin yükselip kötü şeylerden etkilenmemen için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...