Uyurken omzuma ve yüzüme dokunan el..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Efset

Kayıtlı Üye
Merhaba..
Yardımıniza çok ihtiyacım var ..
Dun aksam duvara dönük bir şekilde uyuyordum..
Odada birşeyin olduğunu ve tam yatağın kenarından bana baktığını hissettim ama arkamı donemedim..
Ve gözlerimi acmadim..
Yanagima ve omzuma dokundu...
Dokunduğu an bütün vucudum karincalandi ve uyustu..
Gözlerimi açmadan ve ona doğru dönmeden, yarı uykulu yarı uyanık bir halde besleme çektim pek çok kez ardından da fatiha okudum o an aklıma gelebilen tek şey oydu..
Yaşarken korktum ama şu an bir korkum yok.
Yalnızca eli çok yumuşakti..
Sanki bir kadının eli gibi ..
Ayrıca odam temizdir . Hiç bir şey odamda yeyip içmem.
Abdestimde vardır.
Sıkıntılı bir dönemdeyiz Nisanlim ile stres oranım fazla ...
Bu bilgiler doğrultusunda siz bu duruma ne diyorsunuz?
Açıkçası daha önce de diğer evimiz de anormal şeyler oluyordu ama bize bir temasları yoktu..
4 5 yıl öncesinde delicesine bir sarsıntı ile uyandım deprem sandim meğer değilmiş..
Geçen yılda babama uyku esnasında tokat atılmıştı ama babam uyurken konuşan bir yapıya sahip , uyku durumu biraz karışık bu yüzden doğruluğunu bilmiyorum..
Lütfen yardımcı olun ...

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Bence bir bakım yaptırmayı en azından düşünebilirsiniz.

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Ben gece yatarken kendime,çizgi film açıyorum yada komik diziler.Bazen bir erkek bir kadını açıyorum =) Sabaha kadar otomatik oynatmada bırakıyorum.Bende de arada oluyor, saçımı sanki biri hafif çekiyor yada yatağıma kedim geldi sanıyorum ama kedim odada bile değildi. Odanda tv varsa onu açık bırak yada benim yaptığım gibi pc'den youtube'den dizi falan aç o sabaha kadar açık kalsın.Bu şekilde yaptığımdan beri rahatım. Yada yatağının yönünü değiştir.

Efset

Kayıtlı Üye
Ben gece yatarken kendime,çizgi film açıyorum yada komik diziler.Bazen bir erkek bir kadını açıyorum =) Sabaha kadar otomatik oynatmada bırakıyorum.Bende de arada oluyor, saçımı sanki biri hafif çekiyor yada yatağıma kedim geldi sanıyorum ama kedim odada bile değildi. Odanda tv varsa onu açık bırak yada benim yaptığım gibi pc'den youtube'den dizi falan aç o sabaha kadar açık kalsın.Bu şekilde yaptığımdan beri rahatım. Yada yatağının yönünü değiştir.

Bilmiyorum ki aklım karışık ne tür bir varlık olabilir sizce?

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Zarar vermediği için kötü varlık olduğunu düşünmüyorum.Ama hangi varlık olabileceği hakkında bir fikrim yok. O kadar olasılık var ki ama cin olduğunu sanmam.Evinizde daha önceleri başka birileri oturduysa ,orada ölen biri olmuş ise belki onun ruhudur. Belki varlık bile olmaya bilir,kendi enerjimiz buna sebep oluyor olabilir.

Efset

Kayıtlı Üye
Daha önce oturan yok .
Buranın ilk sahipleriyiz ancak oturduğumuz yani evimizi yaptığımız topraklar dedemlere ait .
Ilk sahipleri buraların..
Onların ruhu olabilir mi bilmiyorum çünkü ben onları hiç tanimadim..
Ama bizim önceki evimiz yine burada ve dedeme aitti ..
O ev olayli idi ...
Bağlantı kurmak adına söylüyorum .

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Yazdıklarına gariptir ki inandım. Soydan gelen bir hatayı yaşadığınızı düşünüyorum. Geçmiş büyükleriniz ve toprak olanlarınız yaptığı bir hata belki bir anlaşma ve onun yarıda kalması. Kanla yapılan kanla sonlanır ve kan soyda devam ettiği sürece anlaşma devam eder. Kişilerden çok devam eden bireylere bağlanır. Baba ve dede kaynaklarında ne var ne yok araştırılmalı. Uzunca bir süre foruma yazı yazmayın aklınız değişmesin. Yazdıklarımı araştırın elinizde neler olur sonra aktarın daha ciddi şekilde yardımcı olalım.

Efset

Kayıtlı Üye
Yazdıklarına gariptir ki inandım. Soydan gelen bir hatayı yaşadığınızı düşünüyorum. Geçmiş büyükleriniz ve toprak olanlarınız yaptığı bir hata belki bir anlaşma ve onun yarıda kalması. Kanla yapılan kanla sonlanır ve kan soyda devam ettiği sürece anlaşma devam eder. Kişilerden çok devam eden bireylere bağlanır. Baba ve dede kaynaklarında ne var ne yok araştırılmalı. Uzunca bir süre foruma yazı yazmayın aklınız değişmesin. Yazdıklarımı araştırın elinizde neler olur sonra aktarın daha ciddi şekilde yardımcı olalım.

Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim..
Dun aksam anne ve babamla konuştum.
Babamın halası artık varlığın adını koyamiyorum ama onunla birlikte yaşıyormuş..
Babam halasinda kalirmis.. Çok killi bir kol elinde makas ile üzerinde gezinirmis , hala da çek şunu yapma dermiş ama gözüken sadece killi bir kol...
Dedeme de hayvan bakarken , gece yarısı davul zurna sesleri gelmiş ama bir şey yok görünürde sadece ayak sesi duymuş, burdan kalk düğünümuz var bizim demişler.
Daha bunun gibi çok olay var ..
Zaten diğer evimiz yapıldığı günden itibaren şiddetli bir gürültü iceriyodu...
Geçen yıl annemle mutfakta iken, babamın sesini ikimiz de duyduk.. gel diyordu ..
Ben çıktım yok, aradim .
Kızım ben isteyim dedi ...
Yine ameliyat li iken zor bir dönemde idim..
Evimiz bahçeli, cesmeler açıldı..
Sular akıyordu ama gidip bakıyoruz çeşme kapalı..
Bunun gibi pek çok şey oldu ama hepsi araya zaman girerek oldu .
Ve en korkunç olanı, babamla annemin arası bir dönem inanılmaz kötüydü..
Babam deli gibi olmuştu.
Biz annemle dışarı çıktık, babam lavobaya giriyor , yılan görüyor.
Eline ne geçer ise öldürmek için vuruyor o kadar vuruyor ki yerde ki taşlar kırılıyor ama hayvan ölmüyor çünkü gölge.
Vurduğu yerden ayrılıp birlesiyormus...
Aynı saatlerde ben gittiğimiz yerde yine banyo da beni bir şey öyle bir bacaklarimdan ayırdı ki size anlatamam ..
Böyle parça parça çok olay var ..
Ben topraklarla ilgili olduğunu düşünüyorum..

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Genelde korumacı cinler kendi şekilleriyle çok görünmek istemezler eğerki insanın onlarla fiziki yada ruhsal teması olmamışsa. Anladığım kadarı ile evinizde geçmiş sebeplerden ötürü yaşayan ve orayı kendi evleri gibi kullanan bir cin topluluğu var babanın halası onlarla fiziki yollarla iletişime geçtiği için orada ki bir perdeyi kaldırmış. Zaman zaman o cinleri görüp duymanıza sebep olan budur ki cinlerden eğlenceli tipler de sizinle bu yollardan eğlenebilir. Onlar için bir eğlenceden fazlası olmasa da insan için bazen çok kötü yollar doğurabilir. Sizin aileden anne baba kardeş bunlar eğer o varlıklarla bir iletişime girseydi çoğunluğu size koruyucu olurdu ama durum bunu da göstermiyor. Evden uzaklaştırılmanızı istemeleri mümkün. Elinizde iki seçenek var gibi birincisi onları o evden uzaklaştırmak. İkisincisi sizin o evi bırakmanız. Her iki yolda zor olacaktır ve birinci söylediğimi aslında çok tavsiye etmem. Bu konuda çok bilgili olup tekrardan rahatsızlık durumu yaşanırsa şuanki olanın kat ve kat misli ve sinirli halde olur. Birilerinden tekrar yardım istemek çok ciddi bir zaman kaybı olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...